Trabzon Metropolitan Vision nadal podpisuje projekty

wizja trabzon buyuksehir nadal podpisuje projekty
wizja trabzon buyuksehir nadal podpisuje projekty

Burmistrz Metropolii Trabzon Murat Zorluoğlu nadal podpisuje projekty wizji mające na celu zwiększenie atrakcyjności miasta. Prezydent Zorluoğlu, który od pierwszego dnia jasno określa, co należy zrobić i intensyfikuje swoją pracę w tym kierunku, zapowiadanymi przez siebie projektami zyskuje uznanie wszystkich segmentów.Burmistrz Zorluoğlu, który nie zostawił drzwi w Ankarze w momencie uzyskania zasługi, na jaką zasługuje Trabzon, pokazuje swoją odmienność w zrozumieniu samorządu społecznego. Zorluoğlu przy każdej okazji dba o to, by badać projekty na miejscu i wsłuchiwać się w ich kłopoty i żądania, nie pozostawiając na chwilę handlarzy i obywateli samych. Obywatele Trabzonu również wyrażają na wielu platformach, że są niezwykle zadowoleni z posiadania dostępnego prezydenta, który jest z nimi w ciągłym kontakcie. Pomimo epidemii koronawirusa Prezydent Zorluoğlu, który ani na chwilę nie zwalniał tempa prac, wygłosił oświadczenia informujące opinię publiczną o aktualnym stanie prac prowadzonych na rzecz wzrostu i rozwoju Trabzonu w każdej dziedzinie.

Przede wszystkim Burmistrz Miasta Metropolitalnego Murat Zorluoğlu rozpoczął swoje wystąpienie od podziękowań Prezydentowi Recepowi Tayyipowi Erdoğanowi za wsparcie dla projektów realizowanych w Trabzonie i powiedział: „Bardzo ważne jest, abyśmy odczuwali wsparcie naszego Prezydenta w momencie realizacji naszego projektowanie. Cieszymy się, że zawsze jest z nami, przekazując instrukcje dotyczące inwestycji w Trabzonie i regionie Morza Czarnego. Pragnę serdecznie podziękować Prezydentowi Republiki. Nasz Minister Środowiska i Urbanizacji Pan Murat Kurum, Minister Spraw Wewnętrznych Pan Süleyman Soylu, Minister Transportu i Infrastruktury Pan Adil Karaismailoğlu, Minister Przemysłu i Technologii Pan Mustafa Varank, Minister ds. Młodzieży i Sportu Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Minister Rolnictwo i leśnictwo Panie Bekir Pakdemirli, chciałbym podziękować Zehrze Zümrüt Selçuk, naszemu Ministrowi ds. Rodziny, Pracy i Opieki Społecznej oraz naszym zastępcom z Trabzonu i cennym biurokratom.

BĘDZIE SAMOCHÓD WARTOŚCI NASZEGO MIASTA

Prezydent Zorluoğlu stwierdził, że kwestia dworca autobusowego była głównym przedmiotem skarg, które otrzymał podczas prac wyborczych, i powiedział: „Dworzec autobusowy międzymiastowy był ważnym problemem, który w ostatnich latach stał się krwawiącą raną miasta. Choć obecny dworzec autobusowy nie był w stanie zaspokoić potrzeb, wyglądem nie odpowiadał Trabzonowi. Renowacja dworca autobusowego 40 lat temu była jedną z naszych obietnic wyborczych. Gdy tylko objęliśmy urząd, ustaliliśmy lokalizację. Przeniesiemy dworzec autobusowy z jego obecnej lokalizacji do obszaru, w którym znajduje się Galericiler Site i nasze Science Works. W tym momencie zakończyliśmy prace projektowe, które są pierwszym krokiem do uczynienia terminalu godnym miasta i złożyliśmy jego ofertę. To bardzo ważny projekt dla Trabzona. Podniesie wartość regionu, nowy dworzec autobusowy, na który nasz Trabzon czekał od wielu lat, nada miastu wyrazisty wygląd jako niezwykle nowoczesnego dzieła. „Przenosimy się do otwarcia naszego nowego dworca autobusowego na początku 2022 roku” - powiedział.

PROJEKT GANİTA-FAROZ ZOSTANIE ZAKOŃCZONY ZA 1 ROK

Prezydent Zorluoğlu powiedział w swojej ocenie długo oczekiwanego projektu Ganita-Faroz: „Projekt Ganita-Faroz jest jednym z naszych projektów wizji, do których przywiązujemy wielką wagę. Ganita była kiedyś jednym z najważniejszych miejsc w Trabzon. Przez długi czas był trochę bezczynny. Chcemy sprowadzić Ganitę z powrotem do miasta i uczynić z niej miejsce, w którym mieszkańcy Trabzonu będą mogli odpocząć, spędzić czas i spotkać się z morzem. To był projekt, nad którym pracowaliśmy od roku i ciężko pracowaliśmy. Ogłoszono przetarg na nasz projekt, który będzie kosztował około 70 mln lirów. Planujemy rozpocząć pracę około początku marca. Chcemy w ciągu 1 roku stworzyć zupełnie inny kierunek od Ganity do Faroz. Zrobimy pomosty dla naszych mieszkańców i wędkarzy amatorów oraz innowacyjne aplikacje dla naszych dzieci i młodzieży. Ścieżki spacerowe i rowerowe, które zbudujemy od Ganita do Faroz, połączą się z osią istniejącą od Faroz do Beşirli. Naszym celem jest, aby nasi współmieszkańcy z Ganita na stadion Akyazı jechali rowerem, deskorolką i wrotkami. Ten ważny projekt, który wniesie wielki wkład w pojednanie naszych obywateli z plażą, już jest dobry dla naszego Trabzonu ”.

BUDOWANA JEST NOWA POTTERIA

Dostarczając informacji o pracach transformacji urbanistycznej w dzielnicy Çömlekçi, która od dawna jest przedmiotem programu w Trabzon, burmistrz Zorluoğlu powiedział: „Zrobiliśmy ogromny postęp w Çömlekçi. Nowy projekt został przygotowany dla Çömlekçi przy wsparciu naszych posłów i przy udziale naszego burmistrza Ortahisar. Przetargowano projekt na I etap, wykonano dostawę i zawarto umowę. Rozpoczęliśmy budowę zupełnie nowej dzielnicy Çömlekçi na obszarze 1 hektara we wschodniej części Çömlekçi. W tej części powstanie 2,3 mieszkań i 106 miejsc pracy. Nasze prace w II etapie trwają na pełnych obrotach. W ramach procedur wywłaszczeniowych uzgadniamy z niektórymi naszymi posiadaczami praw do mieszkania, a z niektórymi zawrzemy umowę wywłaszczeniową. Naszym celem jest jak najszybsze zakończenie procesu wywłaszczenia oraz przedstawienie projektu i oferty tego regionu. Mam nadzieję, że nowa dzielnica Çömlekçi będzie miała wygląd, który w krótkim czasie doda piękna naszemu Trabzonowi.

PLAŻA YALINCAK BĘDZIE GOTOWA NA LATO

Stwierdzając, że pracują na różne sposoby, aby sprowadzić Trabzon do morza, burmistrz Zorluoğlu powiedział: „Budujemy plażę w Yalıncak. Na wschód od hotelu Ramada znajduje się obszar 900 metrów. Zrobiliśmy przetarg na nasz projekt plaży. Wraz z plażą będzie to projekt, który doda wartości naszemu miastu dzięki ścieżkom spacerowym, parkingom, parkingom, kameralnym punktom gastronomicznym i pitnym. Naszym celem jest przygotowanie plaży do sezonu letniego. Będzie to pierwsza plaża w Trabzonie zbudowana w ten sposób przez gminę metropolitalną. Uważamy, że po jego ukończeniu będzie to dobra usługa, z której nasi obywatele będą zadowoleni ”.

OGRÓD NARODOWY O SPORTOWYM TEMATIE OTWARCIE W MARCU

Burmistrz Zorluoğlu, który również wypowiedział się na temat punktu osiągniętego w pracach Ortahisar National Garden, powiedział: „W Trabzon zamierzamy zaoferować pierwszą fazę Ogrodu Narodowego Ortahisar, który jest budowany według 62 dekretów Ministerstwa Środowiska i Urbanizacja, w służbie obywateli w marcu. Ogród Narodowy Ortahisar to prestiżowy projekt dla naszego Trabzonu. Okolica, na której zlokalizowany jest stadion Avni Aker, jest bardzo ważnym centrum naszego miasta. Miejsce, które jest w pamięci każdego. Z tego powodu chcieliśmy, aby Ogród Narodowy Trabzon był nieco bardziej sportowy, w przeciwieństwie do innych ogrodów narodowych i kontynuujemy naszą pracę w tym kierunku. „Nasi obywatele będą mogli korzystać ze sportowego ogrodu narodowego 54 godziny na dobę, 1 dni w tygodniu”.

ZAPEWNIAMY ŁYŻWARKĘ TRABZON ORAZ Lodowisko

Podkreślając, że uzupełnili projekt Millet Garden, burmistrz Zorluoğlu powiedział: „W projekcie nie było parkingu, uwzględniliśmy w projekcie parking zamknięty. Chcemy żywego parku. Z tego powodu chcieliśmy dodać lodowisko, które nigdy nie istniało w Trabzonie. Jego budowę wykonujemy jako Büyükşehir. Budujemy lodowisko syntetyczne na powierzchni 400m600, w dużej mierze ukończone. Wykonujemy również 8 ramp i mechanizmów misy do jazdy na deskorolce na powierzchni XNUMX metrów kwadratowych. Staramy się uczynić ten obszar bardziej atrakcyjnym dla naszych dzieci i młodzieży. Z drugiej strony, podczas gdy ogród narodowy w dystrykcie Akçaabat był jakiś czas temu przeznaczony dla naszych obywateli, w dzielnicy Vakfıkebir ma zostać ukończony ogród narodowy z hasłem „Chleb Vakfıkebir” - powiedział.

ZANIECZYSZCZENIE OBRAZU JEST USUNIĘTE

Udzielając informacji na temat projektu renowacji elewacji, który nadał nowy wygląd kwadratowemu regionowi Trabzon, burmistrz Zorluoğlu powiedział: „To była przyjemna praca, która bardzo dobrze pasuje do naszego miasta. Byliśmy bardzo skrupulatni. Wyremontowaliśmy 13 budynków, z których 45 zostało zarejestrowanych, wokół placu całkowicie wyeliminowano oznakowanie i zanieczyszczenia wizualne. Zabytkowe budynki zostały naprawione i wysunięte na pierwszy plan. Podobał mi się również wynik. Oświetlenie jest również kompletne. Teraz nasze zabytkowe budynki będą wyglądać piękniej wieczorem. Następnie kontynuujemy prace nad projektem Uzun Sokak, Maraş i Kunduracılar Caddesi ”.

Doda piękna urodzie placu

Wypowiadając się na temat III etapu prac placu Zorluoğlu powiedział: „Projekt parkingu wielopoziomowego dla III etapu prac placu został zakończony i zrealizowaliśmy jego przetarg. Rozpoczęliśmy proces przebudowy naszego istniejącego parkingu İskenderpaşa, z przestrzenią mieszkalną nad nim i pojemnością około 3 samochodów pod spodem. Obecnie trwają prace wykopaliskowe. Ta praca również znacznie rozszerza strefę dla pieszych. Zamykamy ten obszar dla ruchu pojazdów. Po zakończeniu prac III etapu, realizowanych w modelu buduj-działaj-transfer, dodadzą piękna Meydan ”.

KONSTYTUCJA MIASTA DLA TRANSPORTU

Podkreślając, że główny plan transportu to konstytucja miasta w dziedzinie transportu, burmistrz Zorluoğlu powiedział: „Plan generalny transportu jest jedną z prac, które podejmowaliśmy w Trabzonie od wielu lat. Jego oferta została wykonana. W najbliższych dniach podpiszemy umowę i rozpoczniemy prace. Prowadzimy badanie, które obejmie dynamikę miasta i naszej uczelni. Wraz z planem sytuacja transportowa Trabzonu zostanie zbadana i szczegółowo ujawniona metodami naukowymi. Plan generalny transportu dostarczy na wiele sposobów rzeczywistych rozwiązań problemów transportowych naszego miasta. Dlatego przywiązujemy dużą wagę do tego projektu ”.

KONSTRUKCJA DYWANÓW DAMSKICH SZYBKO SIĘ PODNOSI

Stwierdzając, że zburzyli status kobiet i zrekonstruowali je zgodnie z jego historyczną fakturą, burmistrz Zorluoğlu powiedział: „Państwo kobiet jest dla nas bardzo ważnym projektem. Ściśle współpracowaliśmy z Muzeum i Radą Konserwatorską. Od czasu do czasu powstawały budynki, które były poddawane przeglądom technicznym przez odpowiednie komisje. Obecnie nie ma żadnych problemów, a proces budowy przebiega szybko. Ciężko pracujemy, aby w krótkim czasie zakończyć nasz projekt, który będzie kosztował około 15 milionów lirów ”.

Do tego pokazu slajdów wymagany jest JavaScript.

sohbet

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar