W nadchodzących dniach zostanie złożony przetarg na kolejkę linową w klasztorze Sümela

W najbliższych dniach odbędzie się przetarg na kolejkę linową w klasztorze Sumela
W najbliższych dniach odbędzie się przetarg na kolejkę linową w klasztorze Sumela

Gmina Trabzon Metropolitan Municipality kontynuuje prace projektowe na rzecz bardziej znośnego Trabzonu bez zwalniania tempa. Miejscowy burmistrz Murat Zorluoğlu, który od dnia objęcia urzędu realizował ważne projekty na rzecz wzrostu i rozwoju firmy Trabzon, jest doceniany za swoją pracę. Prezydent Zorluoğlu dokonał oceny projektów, które są w trakcie budowy i mają być zrealizowane w Trabzonie.

OTWARCIE WOKÓŁ UZUNGÖLStwierdzając, że przywiązują dużą wagę do działalności turystycznej i prowadzą intensywne badania w tym kierunku, burmistrz Zorluoğlu powiedział: „Pierwsza faza projektu odnowy środowiska w Uzungöl została zakończona. Dobiegają końca prace projektowe dla II etapu. Naszym pragnieniem jest otwarcie całego Uzungöl i uczynienie go bardziej zielonym. Przyjechaliśmy po projekcie kolejki linowej w klasztorze Sümela. Nasza gmina jest w kontakcie z inwestorem. Chcemy, aby w najbliższych dniach był on delikatny. Dotarliśmy do pewnego momentu w naszej pracy na płaskowyżu Barma. Mam nadzieję, że w przyszłym roku to miejsce zostanie szybko ukończone i powstanie przestrzeń edukacyjna na wzór muzeum przyrody ”.

PRZETARG NA PROJEKT GANİTA-FAROZ 25 stycznia

Stwierdzając, że projekt aranżacji plaży Ganita-Faroz został przyjęty z zadowoleniem przez mieszkańców Trabzon, burmistrz gminy Metropolitan Murat Zorluoğlu powiedział: „W przypadku projektu aranżacji plaży Ganita-Faroz, przetarg odbywałby się zwykle 8 stycznia. Ze względu na trudności techniczne termin przetargu zmieniono na 25 stycznia 2021 r. Dlatego zostanie sprzedany na aukcji 25. tego miesiąca. „Tamtejsi najemcy również powoli rozpoczęli proces ewakuacji”.

PROJEKT II ETAPU JEST PRZYGOTOWANY W MİLLET BAHÇESİ

Stwierdzając, że prace w Narodowym Ogrodzie Ortahisar przebiegają dobrze, burmistrz Zorluoğlu powiedział: „Od czasu do czasu badam również prace na miejscu. Wyburzyliśmy tam rezydencje Nadleśnictwa. Pilne decyzje wywłaszczeniowe budynków od strony morza zostały również opublikowane w Dzienniku Ustaw. Trwa budowa I etapu. W przygotowaniu jest również projekt II etapu. Budujemy tam również lodowisko syntetyczne. Zakończono podstawową produkcję, produkcję stali i membran. Zakończyły się badania wymiarowania parku deskorolkowego i rozpoczynamy produkcję. Fizyczna realizacja dla skateparku i lodowiska osiągnęła 1 procent. Kiedy prace Nation's Garden zostaną zakończone, lodowisko i skate park wybudowane przez naszą gminę Metropolitan zostaną ukończone ”- powiedział.

KWADRAT 3. ETAP ZOSTANIE ZAKOŃCZONY ZA 1 ROK

Stwierdzając, że rozpoczęła się budowa wielopoziomowego parkingu Meydan w trzecim etapie, burmistrz Zorluoğlu powiedział: „Przetargowaliśmy nasz projekt w modelu buduj-eksploatuj-przesuń. Obecnie trwają tam wykopaliska. W projekcie na dole znajduje się wielopoziomowy parking ze względu na delikatną cechę Meydan. Powstanie parking na 3 samochody, taras i kawiarnia. Mam nadzieję, że nasi obywatele będą mogli obserwować teren portu z tarasem wycieczkowym. Jednocześnie rozbudowana zostanie strefa piesza na placu. Naszym celem jest ukończenie w ciągu 403 roku. Kiedy projekt zostanie ukończony, doda pięknu obszarowi Meydan zarówno pod względem ruchu, jak i wyglądu ”.

ZBUDUJEMY TOR TRENINGOWY DLA DZIECI

Podkreślając, że będą realizować projekt toru szkoleniowego dla dzieci w Trabzonie, burmistrz Zorluoğlu powiedział: „Przetarg na ten projekt odbędzie się 21 stycznia. Będzie to bardzo fajny poligon. Będziemy budować na terenie należącym do naszej Regionalnej Dyrekcji ds. Młodzieży i Sportu na terenie, na którym znajduje się stadion Akyazı. Uważamy, że ciągłe sprowadzanie tutaj naszych dzieci z naszych szkół wniesie istotny wkład w poznanie przepisów ruchu drogowego. Jeśli chodzi o tor do nauki ruchu dla dzieci, to nie należy go traktować jako małego projektu, jego inwestycja to poważna kwota. Mam nadzieję, że spełni bardzo ważną funkcję - powiedział.

PRZETARG NA CENTRUM NAUKI ZOSTANIE ZGŁOSZONY W MARCU

Podkreślając, że projekt Planetarium i Centrum Nauki został podpisany, Prezydent Zorluoğlu powiedział: „Podpisaliśmy nasz protokół z Agencją Rozwoju Wschodniego Morza Czarnego. Mieliśmy już projekt. Projekt Planetarium i Centrum Nauki będzie kosztował 12 milionów lirów. Ministerstwo Przemysłu wypłaciło 10 milionów lirów, a gmina Metropolitalna 2 miliony lirów. Jego lokalizacja jest oczywista w okolicy, w której znajduje się Meczet Moloza. Zamierzamy złożyć ofertę w marcu ”.

BĘDZIE PIERWSZA PLAŻA ZBUDOWANA PRZEZ METROPOLITANĘ

Burmistrz Zorluoğlu stwierdził również, że po raz pierwszy plaża została zbudowana przez gminę Metropolitan w Trabzon, „Plaża Yalıncak jest jedną z rzeczy, do których przywiązujemy wielką wagę. Teren został oddany, wykopaliska trwają. Naszym celem jest przygotowanie plaży do sezonu letniego. Będzie to pierwsza plaża w Trabzonie zbudowana w ten sposób przez gminę metropolitalną. Wierzymy, że będzie pełnić bardzo ważną funkcję. Mam nadzieję, że po ukończeniu będzie to dobra przysługa dla naszych obywateli ”.

PRZETARG NA GŁÓWNY PLAN TRANSPORTU ZAKOŃCZONY

Przekazując informacje o planie generalnym transportu przygotowanym w celu wyeliminowania ruchu i problemów transportowych w mieście, burmistrz Zorluoğlu powiedział: „Stworzyliśmy nasz plan generalny transportu. To jedna z prac, o których mówi się w Trabzonie od wielu lat, ale zrobiliśmy krok. Przetarg został zakończony. Umowa zostanie zawarta teraz. Rozmawiałem ze zwycięskim wykonawcą i opowiedziałem o naszych oczekiwaniach w tym procesie. „Zostanie przygotowany jako plan, który przyniesie realne rozwiązania problemów transportowych naszego miasta w ramach ścisłej współpracy i porozumienia”.

DBAMY O PROJEKT DOSTAW W WODĘ

Stwierdzając, że przywiązują wagę do projektu zaopatrzenia w wodę w Trabzon, który rozwiąże problem infrastruktury w Trabzonie, burmistrz Zorluoğlu powiedział: „Nasz projekt zaopatrzenia w wodę w Trabzon, który jest koordynowany przez naszą Dyrekcję Generalną TİSKİ, jest kontynuowany z intensywnymi wysiłkami. To wiele dla nas znaczy. Około 40 lat temu nastąpiła poważna zmiana w infrastrukturze Trabzon. Realizacja tak dużych projektów infrastrukturalnych jest również normalna w tych czasach. To był nasz udział. Najpierw zaczęliśmy w Beşirli i dzielnicach Development, a teraz dotarliśmy do obszaru Meydan, korzystając z ograniczeń wynikających z pandemii. Nasza praca jest kontynuowana w sumie 4 zespołów, w tym 5 zespoły w Beşirli, 3 zespołów ds. Rozwoju i 12 zespoły w rejonie Meydan ”.

POWŁOKA TYMCZASOWA ZOSTANIE W PEŁNI ODNOWIONA

Stwierdzając, że jest bardzo zainteresowany pracami, burmistrz Zorluoğlu powiedział: „Zbadałem prace prowadzone w Beşirli i miejscach Development. Widziałem, że nasi przyjaciele pracują bardzo skrupulatnie, jestem zadowolony. Nasze prace pokrywamy tymczasowym asfaltem i betonem. Niektórzy znajomi twierdzą, że jest łatany. Chciałbym zwrócić uwagę, że robimy tymczasową powłokę. W tym przypadku istnieje ryzyko, że materiał wypełniający zapadnie się z czasem i potrzeba trochę czasu, aby sprawdzić działanie wody. To również wymaga czasu. Zajmuje to trochę czasu, abyśmy mogli to całkowicie pokryć. Po rozsądnym czasie naszym celem jest całkowita odnowa drogi wraz z chodnikami. Odnowimy też chodniki przy nadmorskiej ulicy Beşirli, dokonujemy zmiany w systemie oświetlenia. Uatrakcyjnimy Beşirli Caddesi dzięki nowemu stylowi oświetlenia, w tym środkowej środkowej. „Zmienimy chodniki przy głównej ulicy w Kalkınma Mahallesi i nadamy estetykę oświetlenia w postaci oświetlenia miejskiego”.

WYMIENILIŚMY LINIĘ WODY PITNEJ 67 KILOMETRÓW

Podkreślając, że zmienili dotychczas 67-kilometrową linię wody pitnej w ramach projektu zaopatrzenia w wodę w Trabzon, burmistrz Zorluoğlu powiedział: „Nie wykonujemy tej pracy tylko dla wody pitnej. Wykonujemy wodę pitną, deszczową, kanalizacyjną, infrastrukturę telekomunikacyjną. Pracujemy jako całość w zakresie gazu ziemnego i elektryfikacji. Miejmy nadzieję, że ciężko pracujemy, aby to miasto nie napotykało takich problemów przez kolejne 40-50 lat. Serdecznie dziękuję wszystkim naszym przyjaciołom, którzy wnieśli swój wkład ”.


sohbet

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar

Powiązane artykuły i reklamy