Gmina Rize Pazar zwerbuje 10 funkcjonariuszy

Gmina Rize Market zatrudni urzędników państwowych
Gmina Rize Market zatrudni urzędników państwowych

Aby być zatrudnionym w gminie Pazar, z zastrzeżeniem ustawy o służbie cywilnej nr 657; Zgodnie z „Regulaminem egzaminów i przydziałów przy pierwszych nominacjach do władz lokalnych” oraz przepisami Regulaminu Straży Miejskiej 10 urzędników państwowych na wolne stanowiska wskazane poniżej, pod warunkiem posiadania tytułu, klasy, stopnia, liczby, kwalifikacji, rodzaju wyniku KPSS, wyniku bazowego KPSS i innych warunków, oraz Zostanie zatrudniony funkcjonariusz policji.Szczegółowe informacje na temat reklamy KLIKNIJ TUTAJ

MIEJSCE, DATA, METODA I CZAS TRWANIA APLIKACJI

Kandydaci, w celu przystąpienia do egzaminu ustnego i praktycznego;

a) Wyżej wymienione dokumenty aplikacyjne muszą dostarczyć na adres gminy Pazar, redakcji, Yılmaz Telatar Caddesi, nr: 22.02.2021 Pazar-Rize w dniach od 24.02.2021 do 16 do godziny 00:1.

b) w mediach elektronicznych na stronie internetowej naszej gminy (insankaynaklari@pazar.bel.tr),

c) osobiście lub listem poleconym na adres gminy Pazar, redakcji, Yılmaz Telatar Caddesi, nr: 1 Pazar-Rize.

d) Opóźnienia w przesyłce pocztowej i zgłoszenia niezgłoszone w terminie określonym w ogłoszeniu nie będą brane pod uwagę.

Podania do kadr funkcjonariuszy policji;

a) Zgłoszenia będą składane osobiście, a kandydaci będą składać wnioski osobiście w budynku usługowym naszej Gminy o dokonanie pomiaru wzrostu i masy ciała w wyżej wymienionych terminach oraz dokonanie zgłoszenia.

b) Zgłoszenia przesłane pocztą lub w inny sposób nie będą przyjmowane.

c) Wnioski złożone z niekompletnymi informacjami i dokumentami lub z nieodpowiednimi kwalifikacjami nie będą oceniane.


sohbet

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar

Powiązane artykuły i reklamy