Ruch „Erciyes” z Kayseri Metropolitan Council

Erciyes przenosi się z Wielkiego Zgromadzenia Kayseri
Erciyes przenosi się z Wielkiego Zgromadzenia Kayseri

Burmistrz Kayseri Metropolitan Municipality Dr. Mamdouh Büyükkılıç'ın, Turcja i ulubione ośrodki narciarskie na świecie od kogoś, kto Erciyes Kovid-19 zmniejszył negatywny wpływ narciarstwa na ograniczenia turystyki i cel organizatorów wycieczek, aby zapewnić kontynuację czasu, agencje turystyczne, firmy hotelowe z 50 i 50 procentową zniżką podjęły decyzję o wyższych zakupach biletów ogłosił, że został odebrany.Prezydent Metropolii Dr. Memduh Büyükkılıç poruszył ważną kwestię dotyczącą Erciyes na styczniowym spotkaniu zgromadzenia gminy metropolitalnej Kayseri, któremu przewodniczył. Na Zgromadzeniu, wraz z planem zagospodarowania przestrzennego Erciyes, który jest jednym z najważniejszych tureckich ośrodków turystyki zimowej, Centrum Sportów i Turystyki Zimowej Erciyes podjęło istotne decyzje dotyczące odrzucenia.

50 PROCENTÓW ZNIŻKI NA BILETY DO KONTYNUACJI DO ERCITAK

We wniosku zgłoszonym do porządku obrad przez burmistrza Büyükkılıç, w celu ograniczenia negatywnych skutków ograniczeń Kovid-19 dla turystyki narciarskiej w Erciyes, zapobieżenia anulowaniu rezerwacji przez turystów zagranicznych przybywających do miasta oraz zapewnienie kontynuacji podróży, touroperatorów, biur turystycznych, hotelowych w każdej kategorii biletów od 11 stycznia 2021 r. Zażądano 50-procentowego rabatu na zakup 50 lub więcej.

Wniosek został jednogłośnie zaaprobowany przez członków Rady Burmistrz Miasta Dr. Memduh Büyükkılıç, powiedział, że ośrodek narciarski Erciyes, który oferuje gwarancję narciarską z 18 najnowocześniejszymi urządzeniami mechanicznymi, 34 różnymi trasami narciarskimi o łącznej długości 102 kilometrów i 154 sztucznym naśnieżaniu, wita w dni powszednie swoich krajowych i zagranicznych gości, decyzja podjęta przez Radę Miejską jest korzystna, Chciałbym, żeby to było pomyślne.

Burmistrz Büyükkılıç po raz kolejny przypomniał ważne decyzje podjęte w parlamencie oprócz decyzji dotyczącej ośrodka narciarskiego Erciyes: „Zawsze byliśmy z naszymi handlarzami podczas wybuchu epidemii Covid -19. Naszym najemcom udzielimy 50% rabatu w naszej nieruchomości komunalnej. Pragnę stwierdzić, że koszt naszego wsparcia dla naszej gminy to ponad 2 mln TL. Ponadto kontynuowaliśmy nasze wsparcie, opóźniając o 3 rok opłaty wizowe naszych sklepikarzy. „Kochamy naszych handlowców, kochamy nasze miasto i kontynuujemy naszą pracę w jedności i solidarności”.

Ośrodek narciarski Erciyes oferuje miłośnikom nart bezpieczny i zdrowy wypoczynek, uzyskując po raz pierwszy na świecie certyfikat Safe Ski Center w walce z nowym typem koronawirusa (Kovid-19).

sohbet

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar