Minister Karaismailoğlu: „Wprowadzimy Kayseri do kolei dużych prędkości”

przedstawimy ministra karaismailoglu kayseri z szybką koleją
przedstawimy ministra karaismailoglu kayseri z szybką koleją

Minister transportu i infrastruktury Karaismailoğlu odpowiedział: „Wprowadzimy Kayseri do szybkiej kolei” na temat szybkiej kolei, który wygłosił burmistrz Büyükkılıç z mównicy.


Uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę 7-kilometrowej linii tramwajowej Anafartalar - Szpital Miejski - YHT Gar, zaprojektowanej przez Gminę Kayseri Metropolitan i wybudowanej przez Ministerstwo Transportu i Infrastruktury, odbyła się. Metropolitan Mayor Dr. Memduh Büyükkılıç wezwał ministra transportu i infrastruktury Adila Karaismailoğlu z mównicy szybkiej kolei, a minister Karaismailoğlu powiedział: „Wprowadzimy Kayseri do szybkiej kolei. „Zbudujemy 142-kilometrową linię kolejową między Yerköy-Şefaatli-Kayseri w połączeniu z linią szybkiej kolei Ankara”.

W ceremonii wmurowania kamienia węgielnego pod budowę 7-kilometrowej linii tramwajowej Anafartalar - Szpital Miejski - YHT Gar wziął udział prezydent Metropolitan Dr. Gospodarze: Memduh Büyükkılıç, Minister Obrony Narodowej Hulusi Akar, Minister Transportu i Infrastruktury Adil Karaismailoğlu, Gubernator Kayseri Şehmus Günaydın, deputowani AK Mustafa Elitaş, Taner Yıldız, Hülya Nergis Atçı, İsmail İsmail İsmail, İsmail İsmail, İsmemail, Mpp. W spotkaniu wzięli udział prezydent Związku Izb i Giełd Towarowych (TOBB) w Ersoy, Turcja Rifat Hisarcıklıoğlu, przewodniczący prowincji AK Saban Çopuroğlu, przewodniczący MHP Serkan Tok, burmistrzowie miasta i zaproszeni goście.

„DZIĘKUJĘ NASZEMU PREZESOWI I JEGO ZESPOŁOM”

W uroczystości, która rozpoczęła się minutą ciszy i wykonaniem hymnu narodowego, Prezydent Gminy Metropolitalnej dr hab. Głos zabrał Memduh Büyükkılıç. Prezydent Recep Tayyip Erdogan rozpoczął swoje przemówienie od podziękowań ministrowi transportu Adilowi ​​Karaismailoğlu i jego pracowitemu, sumiennemu zespołowi, ministrom i posłom i powiedział: „Kiedy się rozejrzymy, stworzyliśmy Kayseri, która jest nieodzowną gwiazdą w środku Anatolii, która obejmuje 8 miast, Staramy się zabrać go do lepszych punktów. Jako lekarz z filozofią „niech ludzie żyją, aby państwo żyło”, nie mogę przejść bez wyrażenia naszej wdzięczności naszemu Prezydentowi. Pragnę podziękować Panu Prezydentowi i jego zespołowi za zaprezentowanie naszego 600-łóżkowego Szpitala Miejskiego obok nas w tym mieście i powierzenie nam takiej pracy, która po raz kolejny została doceniona w okresie pandemii. Chciałbym jeszcze raz podziękować naszym oddanym pracownikom służby zdrowia. „Chciałbym jeszcze raz przypomnieć, że nigdy nie powinniśmy ignorować zasad dotyczących maski, odległości i czyszczenia w celu odciążenia naszych pracowników służby zdrowia w związku z epidemią, która ponownie zaczęła się mobilizować na świecie”.

PREZYDENT BÜYÜKKILIÇ ZAPYTAŁ SZYBKIEGO POCIĄGU MINISTRA KARAİSMAİLOĞLU

W swoim przemówieniu burmistrz Büyükkılıç powiedział ministrowi Adilowi ​​Karaismailoğlu, że spodziewają się jasnego i jasnego oświadczenia na temat szybkiego pociągu Kayseri: „Proces zainicjowany przez naszego prezydenta w Stambule i nasz zespół w Kayseri od 1994 roku, alhamdulillah, z zaufaniem i miłością naszych obywateli Kayseri, przeniosła się do dnia dzisiejszego ze zrozumieniem, że jest ich godna. Nasi współobywatele Kayseri znają, kochają i ufają pracy, którą wykonujemy w kulturze harmonii, ale wiemy, że są aspekty, które należy zrobić jeszcze więcej i że powinniśmy starać się być ich godni pod względem służby. Poza tym nasi mieszkańcy Kayseri kochają i wspierają naszego prezydenta, to oczywiste. Nasz Prezydent zawsze poświęca Kayseri szczególne miejsce w swoim sercu i kocha nas. Teraz powiem do naszego Ministra Transportu i Infrastruktury, odsuwając się trochę za daleko; - Szanowny Panie Ministrze, spodziewamy się ogłoszenia o szybkim pociągu Kayseri zgodnie z instrukcjami naszego Prezydenta. Ponieważ teraz chciałbym podkreślić, że naszemu Kayseri nie powinno się dawać okazji do spekulacji, komentowania, mówienia o tym w różnych mediach i traktowania tego tematu jako materiału ”.

Stwierdzając, że Kayseri jest wyposażone w sieć tramwajową, prezydent Memduh Büyükkılıç powiedział: „Niech ludzie żyją, aby państwo mogło żyć. Chciałbym stąd podziękować naszemu ministrowi Mehmetowi Özhaseki. Do tych prac dołączana jest obecnie nowa 35-kilometrowa linia, która ma zostać zbudowana przez Ministerstwo Transportu i Infrastruktury, która wyposaża nasze 7-kilometrowe Kayseri w sieć tramwajową. Linia ta zaczyna się od przystanku Belsin Anafartalar, dociera do Terminala Intercity, stamtąd mija nasz Szpital Miejski, który jest naszą dumą, obok naszej Cukrowni, i dociera do tego obszaru, który planowany jest jako Dworzec Szybkiej Kolei obok naszego Uniwersytetu. Znajduje się tutaj strona internetowa, jeden z najważniejszych projektów naszych producentów mebli, i litościwie wspominam naszego przyjaciela Mehmeta Ali Çevrima, jego założyciela. Poza Anatolią, jedno z największych centrów handlowych w Turcji ma kumsmall. Jest centrum, które otworzy się na świat z Kayseri, stolicy mebli, która będzie obsługiwać 80 procent przemysłu meblarskiego. Pracę nad tramwajem, który zawiera wszystkie te piękności, prowadzi nasze Ministerstwo Transportu i dziękuję im i ich zespołowi. Ponadto, jako Gmina Metropolitalna Kayseri ogłaszamy 5.5 grudnia przetarg na nową linię z Talas do Dormitorium Męczennika Furkana Doğana o długości 30 km. Powiedział: „Powodzenia już naszemu miastu”.

PREZYDENT BÜYÜKKILIÇ POSIADAŁ PYTANIA KAYSERİ DO MINISTRA, JEDEN po drugim

Zamawiając kolejno prośby Kayseri do ministra transportu i infrastruktury Adila Karaismailoğlu, burmistrz Büyükkılıç, powiedział: „Dwa dni temu otworzyliśmy 4-kilometrowy odcinek naszego bulwaru Bekir Yıldız. W tym samym czasie wykonaliśmy czwarty liść wiaduktu Szpitala Miejskiego i oddaliśmy go do użytku. W tym miejscu chciałbym w tym miejscu wyrazić naszemu Ministrowi Transportu i Infrastruktury oraz jego szanowanemu zespołowi, że brakuje dwóch liści koniczyny naszego Uniwersytetu Nuh Naci Yazgan przed naszą uczelnią. Nasi przyjaciele felahi również szeptali mi do ucha. Powiedzieli: „O mój prezydencie, nie zapomnij o naszej drodze do Göğdere. Nie zabijaj posłańca. Projekt Erciyes Turkey jest naszą dumą z naszego miasta, naszego światowej klasy. Przypominając, że główna droga przebiegająca przez środek naszego projektu Erciyes między Develi i Kayseri w warunkach zimowych spowodowała chaos na drogach i zamieszanie, jeśli pomyśleć, że 80-100 tysięcy mieszkańców przyjeżdża natychmiast na północ z tego regionu, z tego regionu na północ, od naszego Ministra, ponieważ autostrady są w sieci transportowej. Chciałbym wyrazić, że będziemy wdzięczni, jeśli wydadzą instrukcje dotyczące badania. Ponadto odbył się przetarg na 6 milionów TL na transport między naszą górą Erciyes a naszymi Pielgrzymami, wydali instrukcje, praca się rozpoczęła, dziękuję za to. Krótko mówiąc, wyposaża Kayseri w projekty 100 miliona 1 tysięcy metrów kwadratowych parku narodowego Recep Tayyip Erdoğan, 260 milion metrów kwadratowych ogrodu narodowego Keykubat, zarówno pod względem zagospodarowania przestrzennego, jak i zrozumienia ekologów, a także integruje go z Kapadocją z jej infrastrukturą i otoczeniem, zielenią, autostradami, tramwajami i liniami lotniczymi. Kontynuujemy nasze usługi z myślą o byciu centrum przyciągania regionu ”.

„SZYBKI POCIĄG DOWIEDZIE SIĘ DO KAYSERI”

W swoim przemówieniu minister obrony narodowej Hulusi Akar powiedział, co robić i co przywieźć pociągiem dużych prędkości do Kayseri i powiedział: „Budowa tej linii tramwajowej i dworca dużych prędkości to ważne wydarzenie. Poza tym przybycie pociągu dużych prędkości jest znacznie ważniejszym wydarzeniem. Jako członkowie Rady Ministrów przedstawiliśmy ją również naszemu Prezydentowi. Cokolwiek można zrobić z innymi wysiłkami inwestycyjnymi, szczerze wierzę, że mieszkańcy Kayseri nie będą zadowoleni, dopóki szybki pociąg nie przyjedzie do Kayseri. Co robimy i dbamy o tę kwestię pociągów dużych prędkości. Ta inwestycja tramwajowa to niezwykle ważna inwestycja. Nasz Kayseri rozwijał się i rozwija się wraz z dokonanymi inwestycjami ”- powiedział.

„WPROWADZIMY KAYSERİ Z SZYBKĄ KOLEJĄ”

W swoim przemówieniu minister transportu i infrastruktury Adil Karaismailoğlu przekazał dobrą wiadomość o pociągach dużych prędkości i powiedział: „Cieszę się, że jestem w Kayseri, sercu Anatolii, w której panuje tysiące lat cywilizacji. Za każdym razem przyjeżdżamy do Kayseri z dobrą wiadomością o nowych projektach. Dziś kładziemy podwaliny pod dwa ważne projekty. Zainwestowaliśmy ponad 6 miliardów 346 milionów lirów w infrastrukturę transportową i komunikacyjną w Kayseri. W granicach prowincji w Kayseri znajduje się sieć kolejowa o długości 294 kilometrów. Wprowadzimy Kayseri na szybką kolej. W ramach projektu kolei dużych prędkości Yerköy Kayseri zbudujemy 142-kilometrową linię kolejową między Yerköy-Şefaatli-Kayseri w połączeniu z linią szybkiej kolei Ankara. Tworzymy centrum logistyczne o zdolności przewozowej 620 mln ton na powierzchni 1.80 tys. Mkw. W lokalizacji Boğazköprü. „W ramach pierwszego etapu zrealizowaliśmy rampę przeładunkową oraz infrastrukturę i nawierzchnię 4 dróg”.

Gubernator Kayseri Şehmus Günaydın stwierdził również, że jest to ceremonia przełomowa, która spełni ważne potrzeby Kayseri i podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do wniesienia tej inwestycji do miasta.

Po przemówieniach zgodnie z protokołem odbyło się uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę nowej linii tramwajowej.
Ten 7-kilometrowy projekt systemu kolejowego, który będzie kontynuowany ze stacji Anafartalar istniejącej linii tramwajowej w Kayseri i połączy go z międzymiastowym terminalem autobusowym, szpitalem miejskim, Uniwersytetem Nuh Naci Yazgan i stacją YHT z terenu Mobilyacılar, stworzy bardzo funkcjonalną infrastrukturę transportową. W ramach projektu przewidziano również 5 lokalnych tramwajów.


sohbet

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar

Powiązane artykuły i reklamy