Kontynuacja przygotowań sezonowych w ośrodku narciarskim Yedikuyular

W ośrodku narciarskim Yedikuyular trwają sezonowe przygotowania
W ośrodku narciarskim Yedikuyular trwają sezonowe przygotowania

Stwierdzając, że w regionie Yedikuyular szybko trwają prace związane z poszerzaniem dróg, domkami i domkami letniskowymi, burmistrz Güngör powiedział: „Życzę naszej pracy w Yedikuyular Ski Center, które jest ważnym ośrodkiem turystyki zimowej w naszym mieście i regionie”.


Hayrettin Güngör, burmistrz gminy metropolitalnej Kahramanmaraş, stwierdził, że w ośrodku narciarskim Yedikuyular trwają nieprzerwanie przygotowania do sezonu. Dzięki pracom Departamentu Nauki poszerzenie arterii zapewniających dostęp do regionu oraz budowa zadaszonego bazaru na terenie ośrodka narciarskiego dobiegły końca. Przewodniczący Güngör powiedział: „Prowadzimy gorączkową pracę w regionie. Nasze drużyny intensywnie kontynuują przygotowania sezonowe ”.

Domy Bedesten i Bungalow

Burmistrz Güngör stwierdził, że oprócz poszerzenia dróg i budowy podłóg, po raz pierwszy w regionie zostaną zapewnione usługi noclegowe i powiedział: „Nasza lokalna rozbudowa jest kontynuowana na arterii, która zapewnia dostęp do naszego ośrodka narciarskiego Yedikuyular. Budujemy również zadaszony bazar w regionie, w którym w zeszłym roku sprowadziliśmy porządek w domach sprzedaży. Ta praca dobiegła końca. Po raz pierwszy w tym roku udostępnimy gościom noclegi w naszym ośrodku narciarskim. Ukończyliśmy naszą infrastrukturę wodno-kanalizacyjną. Szybko kończy się także budowa 25 domów parterowych ”.

Zalesianie jest również wykonywane

Wskazując, że rozpoczęli również zalesianie w regionie, Güngör powiedział: „Nasze zespoły nadal sadzą 100 jałowców w naszym ośrodku narciarskim Yedikuyular. Miejmy nadzieję, że w tym roku podniesiemy standardy naszego ośrodka narciarskiego Yedikuyular dzięki domkom typu bedesten i bungalow. Życzę powodzenia w naszej pracy w Ośrodku Narciarskim Yedikuyular, który jest ważnym ośrodkiem turystyki zimowej naszego miasta i regionu ”.


sohbet

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar

Powiązane artykuły i reklamy