Zwiększenie komfortu betonowej drogi w Samsun

W Samsun wzrasta komfort na drodze betonowej
W Samsun wzrasta komfort na drodze betonowej

Betonowa droga, którą zaczęto budować w gminie Samsun Metropolitan w dzielnicach Kadıgeriş i Kargılı w dystrykcie Tekkeköy, została ukończona.


Samsun Metropolitan Municipality nieprzerwanie kontynuuje różne aspekty miasta przedstawione na przykładzie suchego betonu i robót drogowych z wieloma samorządami w Turcji. Oprócz bieżącej działalności związanej z asfaltem i malowaniem nawierzchni przez zespoły z Wydziału Nauki, nieprzerwanie postępują również roboty drogowe z betonu. W ramach „współpracy”, do której Burmistrz Miasta Metropolii Mustafa Demir przywiązuje dużą wagę, dzięki protokołom podpisanym z gminami powiatowymi, drogi osiedlowe i grupowe charakteryzują się wysokim standardem i wygodną komunikacją. Zakończono również betonowe roboty drogowe w dzielnicach Kadıgeriş i Kargılı w dzielnicy Tekkeköy i udostępniono je mieszkańcom w ramach prowadzonych prac.

ZAKOŃCZONO DWÓCH KOLEJNYCH ZADAŃ

Gmina Metropolitan pracuje nad konkretnymi przykładami sposobów wyrażenia prezydenta Turcji Mustafy Demira: „Jest siła w pracy i zrozumieniu problemów, które rozwiązujemy. Oprócz mobilizacji asfaltu wykonujemy również betonowe roboty drogowe w zależności od terenu i warunków klimatycznych. Dzięki pracom, które rozpoczęliśmy w naszej gminie Tekkeköy, zakończono budowę betonowej drogi o długości 500 metrów w dzielnicy Kadıgeriş i 450 metrów w dzielnicy Kargılı. Kontynuujemy naszą pracę w 17 powiatach w ramach określonego programu. Od teraz będziemy kontynuować nasze działania w pełnej koordynacji z naszymi gminami powiatowymi, aby rozwiązywać problemy naszych sąsiedztw ”.


sohbet

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar

Powiązane artykuły i reklamy