Ordu jako pierwszy na Morzu Czarnym wprowadza turystykę balonami na gorące powietrze

Armia wkroczyła na nowy teren w Morzu Czarnym dzięki turystyce balonem na ogrzane powietrze
Armia wkroczyła na nowy teren w Morzu Czarnym dzięki turystyce balonem na ogrzane powietrze

Burmistrz gminy Ordu Metropolitan, który podpisał badania mające na celu zwiększenie wartości marki prowincji poprzez nadanie Ordu nowej tożsamości. Mehmet Hilmi Güler otworzył nowe możliwości na Morzu Czarnym dzięki turystyce balonem na ogrzane powietrze.


Gmina Ordu Metropolitan, która po raz pierwszy przeprowadziła próby lotu balonem na słynnym z meandrów płaskowyżu Aybastı Perşembe, również wykonała lot testowy na niebie Altınordu.

Prezydent Güler został doceniony za sprowadzenie balonu na ogrzane powietrze, który w krótkim czasie zyskał szerokie zainteresowanie w ogólnokrajowych i lokalnych mediach, na Ordu.

„CHCEMY WPROWADZIĆ PIĘKNO NASZEGO MIASTA NA CAŁY ŚWIAT”

Burmistrz Ordu Metropolitan Dr. Mehmet Hilmi Güler powiedział, że dzięki wykonanej pracy chcą przedstawić światu całe piękno Ordu. Prezydent Güler kontynuował swoje przemówienie w następujący sposób:

„Chcemy przybliżyć całemu światu piękno naszej armii i Morza Czarnego. Dlatego staramy się tworzyć nowe pola, które będą zarówno promować nasze Ordu, jak i rozwijać nowe możliwości biznesowe i turystyczne dzięki nowym alternatywnym systemom turystycznym. Dlatego po płaskowyżu Aybastı chcemy wykorzystać to wspaniałe piękno wybrzeża Altınordu do promocji naszego miasta. To świetna okazja. Po Kapadocji robimy to w Ordu. Mam nadzieję, że przyniesie to dobre rezultaty. Nasz płaskowyż Aybastı był bardzo znany ze swoich meandrów, wydr, małży słodkowodnych i spływów kajakowych. Teraz zrobimy ten piękny zegarek z balonami. Oglądaliśmy nasze plaże z lądu, potem zaczęliśmy pływać statkami z morza. Teraz za pomocą balonów zwrócimy uwagę świata na te piękności. Dlatego postaramy się przyciągnąć więcej turystów, promując więcej ”

Loty planowane przez agencję turystyczną ORTUR A.Ş. z Metropolitan Municipality mają na celu wniesienie znaczącego wkładu w turystykę w regionie.


sohbet

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar

Powiązane artykuły i reklamy