Büyükkılıç ostrzegł inwestorów na szczycie Erciyes

Büyükkılıç ostrzegł inwestorów na szczycie Erciyes
Büyükkılıç ostrzegł inwestorów na szczycie Erciyes

Burmistrz Kayseri Metropolitan Municipality Dr. Memduh Büyükkılıç zgromadziło w Erciyes menadżerów instytucji publicznych i inwestorów turystycznych związanych z Erciyes, jedną z najważniejszych bram Kayseri do świata, oceniając przygotowania do nowego sezonu i ostrzegając tereny pod inwestycje.


Burmistrz Büyükkılıç wezwał inwestorów, którzy nie wykorzystują gruntów, które kupili pod inwestycje turystyczne, do jak najszybszego rozpoczęcia inwestycji i powiedział: „Nie możemy ignorować wymiaru prawnego. „To od nas zależy, czy skorzystamy z tej inicjatywy prawnej”.

Burmistrz Kayseri Metropolitan Municipality, dr. Memduh Büyükkılıç spotkał się w Erciyes z odpowiednimi menadżerami, operatorami hoteli i inwestorami turystycznymi oraz dokonał oceny przygotowań do nowego sezonu.

Oprócz burmistrza Büyükkılıç, prowincjonalnego dyrektora ds. Kultury i turystyki dr. Şükrü Dursun, zastępca sekretarza generalnego gminy metropolitalnej Hamdi Elcuman, Erciyes A.Ş. W spotkaniu uczestniczył Przewodniczący Rady Dyrektorów Murat Cahid Cıngı, operatorzy hotelowi i inwestorzy turystyczni z całej prowincji.

Na otwarciu spotkania burmistrz Büyükkılıç stwierdził, że Erciyes ma szczególne znaczenie, podobnie jak Kayseri, i że obowiązkiem każdego jest posiadanie tej wartości miasta.

Stwierdzając, że Erciyes stało się światowej klasy ośrodkiem narciarskim dzięki pracy Gminy Metropolitalnej i że jest to akceptowane przez cały świat, burmistrz Büyükkılıç powiedział, że nie zadowalają się tylko jazdą na nartach, ale uczynić Erciyes centrum atrakcji, z którego można korzystać przez 12 miesięcy Wyjaśnił, że prowadzą badania nad wodą.

UWAGA DLA INWESTORÓW

Każdy aspekt najlepszego tureckiego ośrodka narciarskiego Prezydent wzywający inwestorów, którzy kupili ziemię w Erciyes Büyükkılıç, powiedział: „Nasze Erciyes i wszystkie sprawy z tym związane są jednym z naszych najwyższych priorytetów. W dalszym ciągu ostrzegam naszych przyjaciół, którzy wcześniej powiedzieli „zainwestuję”, kupując stąd ziemię, i chciałbym się podzielić, że badamy prawny wymiar sankcji. Naszym celem jest tutaj więcej inwestorów, więcej miejsc noclegowych, stworzenie infrastruktury dla rosnącego potencjału naszego miasta. W przeciwnym razie: „Kochanie, pozwól mi odpocząć. Sprzedamy go, gdy nadejdzie czas, takie rozumienie nie może być tutaj ważne, nie powinno być. Fakt, że 21 działek zostało sprzedanych i obecnie znajdują się w posiadaniu właścicieli praw, a część z nich nie jest budowana, nieuchronnie nas ocenia. Nie możemy ignorować jego prawnych wymiarów. To w naszych rękach leży skorzystanie z tej inicjatywy prawnej. Słyszałeś o nowych inwestycjach, dziękujemy.

METROPOLITAN GOTOWY WSPIERA INWESTORÓW

Stwierdzając, że udzielą wszelkiego rodzaju wsparcia inwestorom na rzecz rozwoju Erciyes, burmistrz Büyükkılıç powiedział: „Chciałbym się tutaj podzielić, że my, jako gmina metropolitalna Kayseri, jesteśmy gotowi udzielić wszelkiego rodzaju wsparcia, bez względu na to, co mamy. Udzielimy wszelkiego rodzaju wsparcia naszym inwestorom. Nikt nie znajdzie schronienia w wymówce. Naszym celem jest jeść winogrona, służyć temu miastu, służyć naszemu krajowi i wnosić nasz wkład w osiąganie, jeśli Bóg zechce, wartości, na które postawił sobie nasz Prezydent. Ponieważ kochamy nasz kraj, kochamy nasze miasto. Dzięki Bogu, Kayseri to naprawdę miasto z potencjałem we wszystkich dziedzinach turystyki. Oczywiście chcemy, aby nasze serca były bardziej widoczne w niektórych obszarach. Będzie się to działo z czasem, ale mam nadzieję, że nie damy okazji do żadnego zachowania i zrozumienia, które zniechęci twój entuzjazm w logice przyjęcia schronienia z jakiegoś powodu - powiedział.

Kontynuując spotkanie, burmistrz Büyükkılıç dokonał ocen dotyczących nowego sezonu i przyszłości z operatorami hoteli i inwestorami turystycznymi.pogawędzić


Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar