Już jutro rozpoczynają się mistrzostwa świata w maratonie kolarskim

Już jutro rozpoczynają się mistrzostwa świata w maratonie kolarskim
Już jutro rozpoczynają się mistrzostwa świata w maratonie kolarskim

Ogłoszono harmonogram otwarcia i harmonogram Mistrzostw Świata 23 w maratonie w rowerach górskich, które odbędą się w Sakaryi w dniach 25-2020 ​​października. Mistrzostwa, które zostaną otwarte o godzinie 23:20.00 w piątek 25 października, potrwają dwa dni i zakończą się wielkim wyścigiem w niedzielę XNUMX października. Prezydent Ekrem Yüce zaprosił wszystkich obywateli do Doliny Słoneczników, aby przeżyć emocje związane z mistrzostwami.


Ogłoszono harmonogram otwarcia i harmonogram Mistrzostw Świata 23 w maratonie w rowerach górskich, które odbędą się w dniach 25-2020 ​​października, a ich gospodarzem będzie Sakarya Metropolitan Municipality. Ceremonia otwarcia gigantycznych mistrzostw, które po raz pierwszy odbędą się w Sakaryi pod auspicjami Prezydencji, odbędzie się w piątek 23 października o godzinie 20.00:2020 w Słonecznej Dolinie Rowerowej. Obszar Sakarya EXPO, który rzuci światło na historyczne, kulturalne, artystyczne i lokalne życie naszego miasta przed Mistrzostwami Świata w Rowerowym Maratonie Górskim 4, pozostanie otwarty przez XNUMX dni.

Rozpoczyna się mistrzostwo

Wydarzenia związane z mistrzostwami, które zwrócą oczy całego świata na Sakaryę, rozpoczną się wyścigami Gran Fondo w sobotę 24 października. Do wyścigów Sakarya Gran Fondo, w których rywalizować będą wszyscy miłośnicy kolarstwa, zawodnicy wystartują w sobotę 24 września z Doliny Rowerowej Słonecznika o godzinie 9.30. Krótka trasa będzie miała 50, a długa 100 kilometrów. Pedały, które należy skręcić na trasie Północnej Autostrady Marmara będą otwarte dla wszystkich rowerzystów-amatorów. W sobotę w godzinach 14.00: 17.00-15.00: XNUMX będą odbywały się rejestracje i akredytacje zawodników. Konferencja prasowa mistrzostw odbędzie się tego samego dnia o godzinie XNUMX:XNUMX w Słonecznej Dolinie Rowerowej.

Ostatni dzień mistrzostw to niedziela 25 października

Wyścigi, w których rywalizować będą światowej sławy kolarze, odbędą się w niedzielę 25 października. Wyścigi, które będą transmitowane na żywo z wielu kanałów lokalnych i zagranicznych, rozpoczną się o godzinie 12.00 w kategorii mężczyzn io 12.30 w kategorii kobiet. Mistrzowie kolarstwa powalczą o tytuł mistrza świata na 110 km mężczyzn i 81 km kobiet. Ceremonia wręczenia nagród mistrzostw odbędzie się, gdy zawodnicy, którzy uzyskają stopnie w swoich kategoriach, dotrą do mety.

Oficjalne otwarcie EXPO nastąpi w piątek 23 października

Wielu gości z Turcji i zagranicy przyjedzie do Sakaryi na gigantyczne mistrzostwa, które są jedną z najbardziej prestiżowych organizacji na świecie i po raz pierwszy odbędą się w naszym kraju. Sakarya EXPO, która powstała na powierzchni 28 tysięcy metrów kwadratowych, aby przyczynić się do promocji miasta w gigantycznej organizacji, w której Sakarya zostanie wprowadzona na świat, będzie prezentowana uczestnikom przez 4 dni, pokazy rowerowe, konkursy, pokazy rozrywkowe, tańce ludowe, zajęcia edukacyjne, upominki niespodzianki dla mieszkańców. Będą również sponsorzy mistrzostw, światowe firmy i gminy okręgowe. Wszyscy obywatele zostali zaproszeni na wydarzenia, podczas których rozdawano prezenty-niespodzianki.

Zaproszenie od Prezydenta Yüce na mistrzostwa

Burmistrz metropolii Ekrem Yüce zaprosił wszystkich mieszkańców Doliny Rowerów Słonecznikowych, aby poczuli emocje związane z mistrzostwami i powiedział: „Doszliśmy do ostatniej chwili. W weekendy organizujemy mistrzostwa w Sakaryi. Chcemy spotkać się w Słonecznej Dolinie Rowerowej na mistrzostwa, które uważamy za bardzo ważne dla promocji naszego miasta. Zapraszam wszystkich moich współobywateli, aby byli świadkami tych wyjątkowych chwil ”.

Kalendarz mistrzostw, które odbędą się w dniach 23-25 ​​października, przedstawia się następująco;

23 października piątek

 • 13.30 - Oficjalne otwarcie Sakarya EXPO
 • 20.00 - Uroczyste otwarcie

24 października sobota

 • 09.30:XNUMX - wyścigi Gran Fondo
 • 14.00 / 17.00 - Rejestracja i akredytacja sportowca
 • 15.00 - konferencja prasowa

25 października niedziela

 • 12.00 - Start Mistrzostw Świata w kategorii mężczyzn
 • Godz.12.30 - Start Mistrzostw Świata w kategorii kobiet
 • Ceremonia wręczenia nagród (po przybyciu pierwszych 3 zawodników)

Harmonogram działalności Sakarya EXPO jest następujący;

 • 23-24-25 listopada - 10.00 / Otwarcie - 22.00 / Zamknięcie
 • 12.00 / 17.00 - Warsztaty dla dzieci
 • 19.00 / 22.00 - Występy zespołów, tańców mehteran i tańców ludowych

sohbet

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar

Powiązane artykuły i reklamy