Gigantyczne wyścigi w mistrzostwach World Mountain Bike Marathon rozpoczną się dzisiaj

Gigantyczne wyścigi w mistrzostwach World Mountain Bike Marathon rozpoczną się dzisiaj
Gigantyczne wyścigi w mistrzostwach World Mountain Bike Marathon rozpoczną się dzisiaj

Gigantyczne wyścigi Mistrzostw Świata 2020 w maratonie w rowerach górskich rozpoczną się w niedzielę 25 października. Prezydent Ekrem Yüce powiedział: „Wyścigi o mistrzostwo świata, które rozpoczną się o godzinie 12.00 dla mężczyzn i 12.30 dla kobiet, będą zapierające dech w piersiach. Czekamy na wszystkich naszych obywateli w Słonecznej Dolinie Rowerowej na wyścigi o mistrzostwo świata, gdzie emocje sięgną szczytu ”.


W niedzielę 2020 października w Sunflower Bike Valley rozpoczną się gigantyczne wyścigi Mistrzostw Świata 25 w maratonie rowerów górskich. W olbrzymich mistrzostwach, w których rywalizować będą miejscowi i zagraniczni światowej klasy sportowcy, o godzinie 12.00:110 wystartuje kategoria mężczyzn, a mistrzostwa świata rozegrane zostaną łącznie na 81 kilometrach. Kobiecy etap mistrzostw odbędzie się o godzinie 12.30 na XNUMX-kilometrowym torze. Stwierdzając, że emocje związane z mistrzostwami osiągną szczyt w niedzielę, Prezydent Ekrem Yüce wezwał wszystkich obywateli Sakaryi do śledzenia wyścigów, które będą sceną wielkich emocji.

Zaproszenie do emocji

Mówiąc o mistrzostwach, Prezydent Ekrem Yüce powiedział: „Ostatniego dnia, kiedy emocje związane z mistrzostwami osiągną swój szczyt, nasze miasto zostanie przeniesione na światową scenę wieloma lokalnymi i zagranicznymi kanałami. W niedzielę 25 października będzie ostatnim dniem gigantycznej organizacji i finałowych wyścigów. Zawody o mistrzostwo świata, które rozpoczną się o godz. 12.00 dla mężczyzn i 12.30 dla kobiet, zapierają dech w piersiach. Zapraszamy wszystkich naszych mieszkańców do Słonecznej Doliny Rowerowej na wyścigi o mistrzostwo świata, gdzie emocje sięgną szczytu. Podczas wyścigu i po jego zakończeniu podejmowaliśmy wszelkie środki ostrożności na torach. Miejmy nadzieję, że nasze miasto wyjdzie z tak ważnej organizacji i uczyni z niej wzorowe mistrzostwo dla nowych organizacji. Życzę sukcesów wszystkim sportowcom i zapraszam wszystkich naszych rodaków do bycia częścią emocji ”.


sohbet

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar

Powiązane artykuły i reklamy