Zakończenie przygotowań do mistrzostw świata w maratonie kolarskim

Zakończenie przygotowań do mistrzostw świata w maratonie kolarskim
Zakończenie przygotowań do mistrzostw świata w maratonie kolarskim

Prezydent Ekrem Yüce, który przyglądał się trwającym przygotowaniom do Mistrzostw Świata w Mountain Bike Marathon, które odbędą się w Sakaryi w dniach 23-25 ​​października, powiedział: „Przygotowujemy teren EXPO, na którym będą eksponowane wartości naszego miasta, odbędą się działania, a nasi goście będą oddychać. Mam nadzieję, że najlepiej zorganizujemy mistrzostwa i przeniesiemy nasze miasto na światową scenę ”- powiedział. Yüce stwierdził również, że w mistrzostwach pedałuje ponad 30 światowej klasy sportowców z 150 różnych krajów.


Burmistrz Gminy Miejskiej Sakarya, Ekrem Yüce, dokonał obserwacji w Dolinie Rowerów Słonecznych przed Mistrzostwami Świata w Maratonie Kolarstwa Górskiego, które odbędą się w dniach 23-25 ​​października. Burmistrz Ekrem Yüce, który otrzymał informacje o przygotowaniach od İlhan Şerif Aykaç, szefa Wydziału ds. Młodzieży i Usług Sportowych, zwiedził obszar Sakarya Expo, który rzuci światło na kulturalne, artystyczne i historyczne życie miasta i będzie otwarty przez cały czas trwania mistrzostw. Prezydent Ekrem Yüce, stwierdzając, że cieszą się z goszczenia najbardziej prestiżowej organizacji rowerowej na świecie, podkreślił, że promocja miasta odbędzie się w najlepszy sposób dzięki mistrzostwom.

Pracujemy dla najlepszych

Stwierdzając, że zostało jeszcze kilka dni do mistrzostw, Prezydent Ekrem Yüce powiedział: „Prowadzimy ostatnie przygotowania. Równocześnie przygotowujemy teren EXPO na mistrzostwa, który przyczyni się do promocji naszego miasta. Tutaj też toczy się intensywna praca. Teren, na którym będą eksponowane walory naszego miasta, będą się odbywać firmy sponsorskie, będzie miejscem, w którym odetchną nasi goście przyjeżdżający w region na mistrzostwa. Mam nadzieję, że będziemy gospodarzem mistrzostw i przenieśli nasze miasto na światową scenę ”.

Imię Sakaryi będzie słychać na świecie

Stwierdzając, że mistrzostwa mają wielkie znaczenie w otwarciu Sakaryi na świat, Prezydent Ekrem Yüce powiedział: „Ponad 30 światowej klasy sportowców z 150 różnych krajów będzie pedałować w mistrzostwach. Widzowie i przedstawiciele mediów będą w Sakaryi. Będą transmisje na żywo i mam nadzieję, że oczy będą w Sakaryi w dniach 23-25 ​​października. Nasze miasto zostanie najlepiej zapamiętane w różnych miastach świata. Pragnę podziękować wszystkim, a zwłaszcza naszemu Prezydentowi Recepowi Tayyipowi Erdoganowi, który przyczynił się do powstania tej światowej organizacji w naszym mieście.pogawędzić


Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar