Sakarya zdobyła tytuł miasta przyjaznego rowerzystom

Sakarya zdobyła tytuł miasta przyjaznego rowerzystom
Sakarya zdobyła tytuł miasta przyjaznego rowerzystom

Ceremonia otwarcia Mistrzostw Świata w maratonie w rowerach górskich UCi 2020 odbyła się z wielkim entuzjazmem. Prezes Ekrem Yüce powiedział: „Otwieramy Mistrzostwa Świata w Maratonie Kolarskim 2020, najbardziej prestiżowej organizacji kolarskiej na świecie. Będą tu rywalizować najbardziej ambitni kolarze i ekipy na świecie. Ponadto Sakarya stało się 12. miastem, które zasłużyło na miano „Miasta przyjaznego rowerom”, należącego do 13 miast na świecie. „Powodzenia w naszym mieście”.


Ceremonia otwarcia Mistrzostw Świata UCI w Maratonie Rowerowym 2020 odbyła się w Słonecznej Dolinie Rowerowej z wielkim entuzjazmem. W programie prowadzonym przez burmistrza metropolity Ekrema Yüce udział wzięli gubernator Çetin Oktay Kalkan, zastępca Çiğdem Erdoğan Atabek, prokurator naczelny Lütfi Dursun, szef policji prowincji Fatih Kaya, rektor SAU prof. Dr. Fatih Savaşan, SUBÜ Rektor prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, oficer mistrzostw świata w kolarstwie górskim Simon Burney, prezes tureckiej federacji kolarskiej Erol Küçükbakırc i wiceprezydent Berat Alphen, przedstawiciele partii politycznych, przedstawiciele organizacji pozarządowych, dziennikarze i wielu obywateli. Łącznie 2020 zawodników z 30 krajów będzie rywalizować w Mistrzostwach Świata 104 w maratonie w rowerach górskich, które zostały otwarte pokazami tanecznymi, pokazami BMX, pokazami linoskoczka i pokazami wideo.

pierwszy w Turcji

Wygłaszając przemówienie otwierające ceremonię Mistrzostw w Turcji, Prezes Federacji Kolarskiej Erol Küçükbakırc, „Dziś znalazły się ostatnie przygotowania. Mistrzostwa świata odbędą się jutro. Będzie to pierwsza w Turcji. Było przeznaczone dla Sakaryi. Sportem piję od 50 lat. Sakarya była najpiękniejszą organizacją, jaką kiedykolwiek widziałem. Obiekt został ukończony i udzielamy wsparcia dla aktywnego życia z każdego miejsca naszego kraju. Przyczyniają się do tego wszyscy, a szczególnie nasz Prezydent. Zawsze wspieraliśmy takie organizacje i będziemy to robić. Chciałbym wyrazić wdzięczność wszystkim, którzy przyczynili się do tego. Dziękuję wszystkim - powiedział.

Sakarya jest inny

Prezydent Ekrem Yüce, który swoje słowa rozpoczął od powitania gości przybywających do naszego miasta z całego świata, powiedział: „Wszystko, o czym ludzkość marzyła o raju od dnia jego powstania, jest obecne w naszej Sakaryi. Ogromna natura, prawie każdy odcień zieleni. Morze, jeziora, góry, płaskowyże, żyzne równiny, czyste powietrze. Wszyscy są w naszej Sakaryi. Polecam go zobaczyć przed wyjazdem z naszego miasta. Możesz być pewien, że Sakarya jest warta zobaczenia w tych dobrych jesiennych czasach. Każdy z naszych gości powiedział: „Witamy w naszym mieście”.

Mistrzowie świata będą rywalizować w Dolinie Rowerowej

Prezes Ekrem Yüce powiedział: „Słonecznikowa Dolina Rowerowa to obiekt daleko wyprzedzający przykłady na świecie. Obecnie znajdujemy się na najnowocześniejszym i najbardziej funkcjonalnym torze kolarskim na świecie. Od dziś otwieramy Mistrzostwa Świata 2020 w maratonie w kolarstwie górskim, które są najbardziej prestiżową organizacją kolarską na świecie, godną tego obiektu. Będą tu rywalizować najbardziej ambitni kolarze i ekipy na świecie. Dziś mamy legendy w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Mam nadzieję, że jutro zorganizujemy nasze wyścigi. Ciężko pracowaliśmy przez długi czas. Dla bezpieczeństwa naszych konkurentów bardzo dokładnie sprawdziliśmy nasze tory. Zreorganizowaliśmy nasz obiekt, aby sprostać wszystkim potrzebom naszych sportowców i gości ”.

Sakarya uwielbia jazdę na rowerze

Najwyższy Prezydent, „który ma być gospodarzem pierwszych rowerowych mistrzostw w Turcji, bardzo nas cieszy. Ponieważ Sakarya to miasto, które kocha jazdę na rowerze. Rower istnieje w wielu momentach naszego życia. Na rowerach chodzimy do szkoły, do pracy i na zakupy. Wiesz, istnieje międzynarodowy tytuł „World Bicycle Friendly City Title”, do którego należy tylko 12 miast na świecie. Spełniliśmy wszystkie nasze kryteria i nasze 12. miasto Sakarya, które zasługuje na miano miasta przyjaznego rowerom w 13 miastach na całym świecie. Powodzenia w naszym mieście. Ponadto w naszym mieście odbędą się Mistrzostwa Świata BMX, które odbędą się w dniach 15-16 maja. Przede wszystkim dla naszego Prezydenta, pana Recepa Tayyipa Erdogana i Prezydium SözcüChciałbym w imieniu Sakaryi wyrazić wdzięczność panu İbrahim Kalın i wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji mistrzostw ”.

Sakarya ma 72 kolory

Gubernator Çetin Oktay Pavement powiedział: „Sakarya to miasto natury i kultury. Przede wszystkim miasto, w którym żyją niesamowici ludzie. Miasto tolerancji, do którego przyjeżdżają i mieszają się ludzie z całego świata. Mówimy, że na świecie jest 7 kolorów, ale w Sakaryi są 72 różne kolory. Można to zobaczyć w każdym aspekcie życia, od jego sztuki po kuchnię. Sakarya to miasto z wizją i misją na przyszłość. Jesteś w mieście, które wita cały świat. Jesteś w mieście, w którym odbywa się to piękne wydarzenie. Jesteśmy dumni, że jest to 13. przyjazne rowerzystom miasto na świecie. Będziemy również dumni, że będziemy gospodarzem konkursu, który odbędzie się w maju. Gratuluję naszemu Prezesowi, który sprawia, że ​​Sakarya jest dumny, który dzień i noc pracuje ze swoim zespołem. Podczas tego procesu pandemii zakończymy organizację w najlepszy sposób. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy wzięli udział, zwłaszcza naszemu Prezydentowi ”.


sohbet

Feza.Net

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar