Burmistrz Altay bada roboty drogowe w ośrodku narciarskim Aladağ

Burmistrz Altay bada roboty drogowe w ośrodku narciarskim Aladağ
Burmistrz Altay bada roboty drogowe w ośrodku narciarskim Aladağ

Burmistrz gminy Konya, Uğur İbrahim Altay, przeprowadził dochodzenie w Derbent w ramach programów okręgowych i spotkał się z mieszkańcami.


Burmistrz Altay, który jako pierwszy odwiedził kupców okręgowych w Derbent, życzył kupcom dobrych uczynków i rozmawiał z mieszkańcami w kawiarni. Burmistrz Altay, który przybył wraz z członkami partii w Okręgowej Organizacji Partii AK, odwiedził także gminę Derbent i spotkał się z burmistrzem Hüseyinem Aytenem.

ALADAĞ SKI BADAŁ DROGĘ

Na koniec burmistrz Altay przeprowadził badania w trakcie robót drogowych w ośrodku narciarskim Aladağ, który jest budowany przez gminę Metropolitan. Burmistrz Altay powiedział w oświadczeniu, które złożył tutaj, że pracują w intensywnym tempie w dzielnicach. Stwierdzając, że dotychczas zainwestowali 35 milionów TL w Derbent, burmistrz Altay powiedział: „W tej chwili zmieniamy drogę do Aladağ w trasę turystyczną. Wykorzystując 9 tys. Ton asfaltu na szosie o szerokości 16 metrów, przygotowujemy ją dla zimowych gości. Mam nadzieję, że ośrodek narciarski Derbent Aladağ będzie służył zarówno mieszkańcom Konyi, jak i regionu. Pracujemy w harmonii z naszym burmistrzem i burmistrzem powiatu. Z jednej strony wykonujemy urządzenia irygacyjne, podpory rolnicze, stawy, miejskie dwory, z drugiej eliminujemy braki infrastrukturalne. Mam nadzieję, że wraz z ukończeniem drogi do Aladağ spełnimy w tym roku nasze obietnice złożone Derbentowi. Powodzenia w naszej dzielnicy ”. użył wyrażeń.

DZIĘKI PREZYDENTA ALTAY

Burmistrz Derbent Hüseyin Ayten powiedział: „Chcielibyśmy podziękować burmistrzowi naszej gminy Metropolitan Uğur İbrahim Altay. Mam nadzieję, że Aladağ stanie się ośrodkiem narciarskim Konyi i regionu. Jednym z najważniejszych problemów była kwestia asfaltu i dróg. Nasza Gmina Metropolitalna była z nami zawsze ”. mówił.pogawędzić

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar