W Sakarya doświadczysz emocji związanych z Mistrzostwami Świata w kolarstwie górskim

W Sakarya doświadczysz emocji związanych z Mistrzostwami Świata w kolarstwie górskim
W Sakarya doświadczysz emocji związanych z Mistrzostwami Świata w kolarstwie górskim

Burmistrz Ekrem Yüce, który przeprowadził inspekcję regionu przed Mistrzostwami Świata w Mountain Bike Marathon, które odbędą się w Słonecznikowej Dolinie Rowerowej w dniach 23-25 ​​października, na rowerze z zawodnikami Metropolitan Municipality Cycling Team, którzy przygotowywali się do mistrzostw. Prezydent Yüce zaprosił wszystkich obywateli do kalendarza mistrzostw, który rozpocznie się wraz z otwarciem Sakarya EXPO w czwartek 22 października.


Burmistrz Gminy Miejskiej Sakarya Ekrem Yüce ogłosił, że trwają przygotowania do Mistrzostw Świata w Maratonie Kolarskim, które odbędą się w dniach 23-25 ​​października pod auspicjami Prezydencji. Burmistrz Ekrem Yüce, który przyglądał się pracom wykonanym w Słonecznej Dolinie Rowerowej i jeździ ze sportowcami Metropolitan Municipality Cycling Team, poinformował, że Sakarya EXPO zostanie otwarta również w czwartek 22 października.

Zaproszeni obywatele

Stwierdzając, że dokładają wszelkich starań, aby bezbłędnie ukończyć mistrzostwa, Prezydent Ekrem Yüce powiedział: „To bardzo wyjątkowy tydzień dla naszego miasta. Pod auspicjami naszej Prezydencji w dniach 23-25 ​​października odbędą się Mistrzostwa Świata w Mountain Bike Marathon, których gospodarzem będzie nasze miasto. W tym samym czasie przygotowywana jest również nasza strefa EXPO, która przyczyni się do promocji Sakaryi podczas mistrzostw. Bierzemy pod uwagę najmniejszy szczegół dobrego hostingu. W mistrzostwach pedałować będą setki światowej klasy sportowców z ponad 30 krajów. Zapraszam wszystkich naszych obywateli do podzielenia się od teraz tą ekscytacją ”.

Zastosowane zostaną zasady dotyczące pandemii

Prezydent Ekrem Yüce, stwierdzając, że będą gospodarzami mistrzostw, które zwiększą rozpoznawalność Sakaryi na świecie i zostaną docenione przez władze rowerowe, stwierdził, że mistrzostwa, w których oczy świata będą skierowane na Sakaryę, przyczynią się do promocji naturalnego i historycznego piękna miasta. Podkreślając, że przepisy dotyczące pandemii będą ściśle przestrzegane również w terenie, Prezydent Yüce stwierdził, że niezbędne środki zdrowotne zostaną podjęte do ostatniego dnia kalendarza mistrzostw, który rozpocznie się wraz z otwarciem Sakarya EXPO.


sohbet

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar

Powiązane artykuły i reklamy