Metro Pamukova Railway Crossing jest przedmiotem agendy Ministerstwa

Projekty transportowe Sakaryi znajdują się w agendzie ministerstwa
Projekty transportowe Sakaryi znajdują się w agendzie ministerstwa

Gubernator Pavement, wiceprzewodniczący Yavuz, zastępca przewodniczącego grupy Bülbül, zastępcy Atabek, Sofuoğlu, Uncuoğlu i prezydent prowincji Tever oraz prezydent Ekrem Yüce, którzy spotkali się z ministrem transportu i infrastruktury Adilem Karaismailoğlu, podzielili się dobrą wiadomością: „Proces przetargowy na nową zjazd z autostrady zostanie przyspieszony. Podziemia przejazdu kolejowego Pamukova będzie na porządku dziennym naszego ministerstwa. Ministerstwo zapewni wsparcie w lokalizacji i budowie Szpitala Ratunkowego - powiedział.


Burmistrz metropolii Ekrem Yüce, gubernator Çetin Oktay Kaldirim, wiceprzewodniczący partii AK Ali İhsan Yavuz, wiceprzewodniczący Grupy MHP Levent Bülbül, deputowani partii AK Çiğdem Erdoğan Atabek, Kenan Sofuoğlu i Recep Uncuoğlu z partii AK, którzy utrzymywali kontakty w Ankarze. Wraz z prezydentem prowincji Yunusem Teverem złożył wizytę ministrowi transportu i infrastruktury Adilowi ​​Karaismailoğlu. Burmistrz Ekrem Yüce, który udostępnił swoje konto w mediach społecznościowych po spotkaniu, na którym omawiano projekty transportowe Sakaryi, podziękował ministrowi Karaismailoğlu za jego bliskie zainteresowanie i wsparcie.

Projekty transportowe w ministerstwie

Prezydent Ekrem Yüce podkreślił znaczenie jedności i solidarności w swojej ocenie po kontaktach z Ankarą i powiedział: „Byliśmy w Ankarze jako delegacja Sakaryi. Spotkaliśmy się z naszym ministrem transportu i infrastruktury Adilem Karaismailoğlu przy ważnych projektach transportowych naszego miasta. Odbyliśmy owocne spotkanie z naszym gubernatorem Çetinem Oktayem Kaldirimem, wiceprzewodniczącym Ali İhsan Yavuzem, wiceprzewodniczącym Grupy MHP Leventem Bülbülem, zastępcami Çiğdemem Erdoğanem Atabkiem, Kenanem Sofuoğlu, Recepem Uncuoğlu i naszym prezydentem prowincji Yunusem Teverem. W imieniu swoim i naszego miasta chciałbym podziękować naszemu Ministrowi, który jest bardzo zainteresowany projektami naszego miasta i zadeklarował, że będą go wspierać ”.

Proces przetargowy na zjazd z autostrady przyspieszy

Wymieniając dobre wieści po spotkaniu w Ministerstwie Transportu i Infrastruktury, Prezydent Ekrem Yüce powiedział: „Ogłosiliśmy, że wprowadzimy nowy zjazd z autostrady do naszego miasta. Jako Gmina Metropolitalna rozpoczęliśmy prace wywłaszczeniowe w regionie. Spotkaliśmy się też z naszym ministrem, aby przyspieszyć przetarg na budowę. Ponownie poprosiliśmy o włączenie drogi Karapürçek do programu asfaltowego i oddanie do użytku regionu i naszego miasta ”.

Inwestycje komunikacyjne idą na południe miasta

Stwierdzając, że projekty transportowe, które są ważne dla południa miasta, są również na stole, burmistrz Ekrem Yüce powiedział: „Dokonaliśmy oceny ostatecznego stanu projektu skrzyżowania mostów, który zapewni połączenie z Alifuatpaşa z autostrady Sakarya-Bilecik. Dzięki projektowi, który ma powstać w regionie, przez który przebiega linia dużych prędkości, zlikwidowane zostaną problemy komunikacyjne, a transport w region odetchnie z ulgą. Przekazaliśmy sprawę naszemu Ministrowi Transportu i Infrastruktury w celu przejęcia podziemnego przejazdu kolejowego w Pamukova. "

Ministerialne wsparcie dla szpitala ratunkowego

Wyrażając, że podjęto działania, aby zrobić bardzo ważny krok w kierunku przyszłości zdrowotnej Sakaryi, Prezydent Ekrem Yüce powiedział: „Lepiej zrozumieliśmy, jak ważna jest infrastruktura zdrowotna w okresie epidemii. Na szczęście z powodzeniem kontynuujemy walkę z pandemią, dokonując ostatnich przełomów w dziedzinie zdrowia w naszym kraju. Nasz wiceprezes Ali İhsan Yavuz również przedstawił w porządku obrad nabycie szpitala ratunkowego w Sakarya. Poprosiliśmy o wsparcie naszego Ministra Transportu i Infrastruktury Adila Karaismailoğlu w zakresie jego budowy i lokalizacji. Miejmy nadzieję, że razem ukończymy tę pracę i sprowadzimy do naszego miasta szpital pogotowia ratunkowego. Dziękuję naszemu Ministrowi za wsparcie ”.

Nasze cele osiągniemy w jedności i solidarności

Sakarya w reprezentowaniu niektórych nazwisk delegacji z przewodniczącym wizytującym Ekrem Yüce Ankara, „Prezydentem Turcji-İş Ergunem Atalayem, Prezydent Izby Rolniczej Turcji Shams Bayraktar, Prezes Koop-İş Mr. Odwiedziliśmy Eyüp Alemdar z naszą delegacją. Przeprowadziliśmy oceny i konsultacje dotyczące naszego miasta. Pracujemy dla Sakaryi ze wszystkimi naszymi interesariuszami. Naszym celem jest podniesienie wszystkich parametrów naszego miasta na wyższy poziom i stworzenie bardziej znośnego miasta. Mam nadzieję, że osiągniemy nasze cele dzięki naszej jedności i solidarności ”.pogawędzić

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar