AFRAY integruje się z pracami wiertniczymi i geodezyjnymi YHT zakończonymi w projekcie

AFRAY integruje się z pracami wiertniczymi i geodezyjnymi YHT zakończonymi w projekcie
AFRAY integruje się z pracami wiertniczymi i geodezyjnymi YHT zakończonymi w projekcie

Projekt AFRAY, który jest jedną z obietnic wyborczych burmistrza Afyonkarahisar, Mehmeta Zeybeka, integruje się z pociągiem dużych prędkości (YHT) dzięki wspólnym wysiłkom podjętym z Ministerstwem Transportu i Infrastruktury.


Odnośnie końcowego stanu projektu, 7. Dyrektor Regionalny TCDD Adem Sivri przedstawił prezentację z animacją 3D, którą przygotował dla Prezydenta Mehmeta Zeybeka, Wiceprezesów Süleymana Karakuşa, Murata Önera i Benola Kaplana. AFRAY, który jest zintegrowany z YHT, sprawi, że przylatujący pasażerowie szybciej dotrą do centrum miasta przez stację Ali Çetinkaya. 7. Dyrektor Regionalny Sivri stwierdził, że prace wiertnicze i geodezyjne związane z projektem zostały zakończone.

Uniwersytet Afyon Kocatepe (AKU) Ahmet Necdet Sezer Campus (ANS) ułatwia transport studentów studiujących w mieście, a także Erenler, KarşıyakaPrzyczyni się w znacznym stopniu do odciążenia transportu miejskiego, przechodząc przez dzielnice Yeşilyurt i Ali Çetinkaya. Erenler, zwłaszcza BATTERY, KarşıyakaObywatele korzystający z AFRAY z dzielnic Yeşilyurt i Ali Çetinkaya dotrą do centrum miasta tramwajem nostalgii na stacji Ali Çetinkaya.

„PRZEWOZIMY PASAŻERÓW PRZYCHODZĄCYCH PRZEZ YHT DO CENTRUM Z AFRYKĄ”

Stwierdzając, że projekt AFRAY ma zostać włączony do programu inwestycyjnego 2021 r., Nasz Prezydent Zeybek powiedział, że projekt zostanie ukończony jak najszybciej i zostanie oddany do użytku mieszkańców. Stwierdzając, że przy budowie AFRAY dokonano podziału pracy, Zeybek powiedział: „Stacje miały być realizowane przez nas jako gminy, a pozostałe części przez nasze koleje państwowe. Firma, w której ogłoszono przetarg na projekt i projekt, przedstawiła nam prezentację w zeszłym miesiącu. Po prezentacji odbyliśmy spotkanie konsultacyjne z odpowiednimi instytucjami i organizacjami publicznymi. Zbudowaną linię uznano za równoległą do linii kolejowych Afyon-Gazlıgöl i Eskişehir. Ponieważ student będzie miał duży dystans do uczelni, wyznaczono nową trasę. Obliczyliśmy, że byłoby znacznie wydajniej, gdyby połączenie z linią kolei dużych prędkości zostało zbudowane przed uniwersytetem z obszaru akademików i wykonane zostały dwa przystanki. Dokonano modyfikacji projektu związanych z trasą. 7. Nasza Dyrekcja Regionalna przekazała modyfikację projektu do dyrekcji generalnej, a odpowiednia firma projektowa również ją zrealizowała. Teraz trasa została wyznaczona w stylu, który chcemy i wszyscy akceptują ”- powiedział.

„BARDZO PIĘKNY PROJEKT NA RZECZ ROZWOJU NASZEGO MIASTA”

Zwracając uwagę, że dla studentów studiujących na uczelni została stworzona droga do łatwego korzystania, nasz Prezydent Zeybek kontynuował swoje wystąpienie w następujący sposób; „Połączymy naszych gości przyjeżdżających do stacji szybkiej kolei z centrum linią podmiejską. Naszym celem jest przewieźć naszych gości i gości, którzy przyjeżdżają na dworzec do centrum tramwajem Nostalgic. To bardzo dobry projekt dla rozwoju naszego miasta. Powodzenia dla naszego Afyonkarahisara. "


sohbet

Feza.Net

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar

Powiązane artykuły i reklamy