ESO Automotive Industry w Lidze Gigantów

ESO Automotive Industry w Lidze Gigantów
ESO Automotive Industry w Lidze Gigantów

Izba Przemysłowa Eskişehir (ESO) została partnerem Europejskiej Sieci Klastrów Motoryzacyjnych (EACN), tworzonej przez ważne klastry motoryzacyjne działające w Europie. Izba Handlowa w Eskişehir, uznawana za pierwszą platformę biznesową zaadoptowaną z Turcji, sektor motoryzacyjny jest jedną z najważniejszych organizacji parasolowych w Europie. Eacn'n został przyjęty jako 20. członek.


Stwierdzając, że European Automotive Clusters Network jest międzynarodową platformą utworzoną w celu wspólnej strategii współpracy i wspólnych działań klastrów, prezes ESO Celalettin Kesikbaş powiedział: „Postanowiliśmy doprowadzić sektor motoryzacyjny w naszym mieście na zasłużone miejsce, aby zapewnić rozwój sektora i wprowadzić nowe inwestycje do naszego miasta. najpierw z Turcji i cieszymy się, że jesteśmy jedynymi akceptowalnymi instytucjami. Razem z naszymi członkami wniesiemy wkład do sektora motoryzacyjnego naszego kraju i miasta, zwłaszcza naszych samochodów krajowych ”.

Trwają nowe współpracy

Dzieląc się wiedzą, że EACN działa w celu zacieśnienia współpracy między klastrami i firmami członkowskimi działającymi w branży motoryzacyjnej, Kesikbaş powiedział: „Będziemy prowadzić badania z członkami klastra w Europie, aby stworzyć nowe możliwości biznesowe, zachęcić do wspólnych projektów badawczych i wspólnych inwestycji opartych na modernizacji w przemyśle przyszłości. . „Będziemy realizować różnorodne działania i projekty w celu zwiększenia konkurencyjności MŚP oraz budowania strategicznej współpracy między regionami”.

Wielki prestiż dla Eskişehir

Turcja tylko z Eskisehir 8 partnerów w eacn, gdzie łącznie osiem krajów z udziałem klastrów Izby Przemysłowej, tysiąc ponad 20 firm członkowskich i prezes ESO podał, że reprezentuje instytut badawczy Kesikbaş, członkowie klastra EACN zatrudniają osobę od ponad 500 tys. .

Stwierdzając, że przemysł motoryzacyjny Eskişehir będzie reprezentowany w lidze gigantów z członkostwem w EACN, co zapewni znaczące korzyści w zakresie promocji, prestiżu i nowych powiązań biznesowych przemysłu motoryzacyjnego w Eskişehir, Kesikbaş powiedział: „Z udziałem ESO reprezentowany będzie również nasz kraj. Oczekujemy, że partnerstwo wniesie poważny wkład do firm członkowskich ESO i przemysłu motoryzacyjnego Eskişehir. „Powodzenia dla naszego miasta, zwłaszcza dla naszego przemysłu motoryzacyjnego”.pogawędzić


Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar