Zakończyły się Mistrzostwa Europy U-22 w Siatkówce Plażowej

Mistrzostwa Europy U-22 w siatkówce plażowej w Selçuk zakończyły się emocjonującymi meczami finałowymi. Rosja, która odcisnęła swoje piętno na mistrzostwach, była stroną, która sięgnęła po trofeum wśród kobiet i mężczyzn. Burmistrz Gminy Miejskiej Izmir wręczył nagrody mistrzów. Tunç Soyer Dał.

Miasto Izmir i Turcja Siatkówka, wspólnie zorganizowane przez Europejską Konfederację Piłki Siatkowej (CEV) Mistrzostwa Europy U-22 w siatkówce plażowej mężczyzn i kobiet w Rosji, zakończyły się szczęśliwie.
Rosjanka Maria Voronina/Marija Bocharova została pierwszą finalistką po pokonaniu Esmee Böbner/Mara Betschart ze Szwajcarii 2:0 w pierwszym meczu półfinału kobiet. W drugim meczu półfinałowym Anastasila Frolova/Aleksandra Ganenko (Rosja), które pokonały Sofilę Rylovą/Yeva Serduk (Ukraina) i wygrały mecz 2:0, awansowały do ​​finału. W meczu finałowym Rosjanki Anastasila Frolova/Aleksandra Ganenko pokonały 2:0 Marię Woroninę/Mariję Bocharową i zdobyły złoty medal. Trzecie miejsce zajęły Esmee Böbner/Mara Betschart (Szwajcaria), pokonując Sofilę Rylovą/Yevę Serduk (Ukraina) 2:1.

Finał Polska-Rosja mężczyzn

Miłosz Kruk / Mikolaj Miszczuk (Polska), który pokonał Mio Wüsta / Rudy'ego Schneidera z Niemiec 2-1 w pierwszym meczu półfinału mężczyzn, dostał swoje nazwisko w finale. W drugim meczu półfinałowym Rosjanin Nikolay Chukhnenkov / Nikita Evert pokonał 2: 0 niemiecki duet Lukas Pfretzschner / Robin Sowa. W meczu finałowym mistrzem Rosji został Nikolay Chukhnenkov / Nikita Evert, pokonując 2: 0 Miłosza Kruka / Mikołaja Miszczuka (Polska). O trzecie miejsce rozegrały dwie drużyny z Niemiec. Po pokonaniu Lukasa Pfretzschnera / Robina Sowy 2: 0, Mio Wüst / Rudy Schneider zajęli trzecie miejsce.

Puchar Mistrzostw od Prezydenta Soyera

Burmistrz Gminy Miejskiej w Izmirze wręczył puchar mistrzowski i złote medale Rosji, która jest mistrzem w kategorii mężczyzn. Tunç Soyer oraz Alper Sedat Aslandaş, wiceprzewodniczący Federacji Piłki Siatkowej. Podczas gdy drugi wicemistrz mężczyzn wręczył Polsce srebrne medale i puchary, puchar wręczył zastępca sekretarza generalnego Ertuğrul Tugay i zastępca dyrektora prowincji zmir ds. Młodzieży i Sportu, Enver Yılmaz, a mer Selçuk Filiz Ceritoğlu Sengel. Izmir Metropolitan Municipality Kierownik Wydziału Młodzieży i Sportu Hakan Orhunbilge i CEO Grupy Celik Ali Celik oraz zastępca sekretarza generalnego Ertuğrul Tugay wręczyli brązowe medale Niemcom, które zajęły trzecie miejsce w kategorii mężczyzn. Burmistrz Gminy Miejskiej Izmiru wręczył puchar mistrzowski i złote medale Rosji, która zajęła pierwsze miejsce wśród kobiet. Tunç Soyer oraz Alper Sedat Aslandaş, wiceprzewodniczący Tureckiego Związku Piłki Siatkowej.

Burmistrz gminy Selçuk Filiz Ceritoğlu Sengel i dyrektor generalny organizacji Beach It Beach Sports Gürsel Yeşiltaş wręczyli rosyjskie trofea i medale.

Prezydent Klubu Młodzieżowego i Sportowego Gminy Metropolitan İzmir Ersan Odaman oraz komisarz i delegat techniczny CEV Bojana Bogicevic wręczyli medale trzeciemu miejscu Szwajcarii, a puchary wręczył Eser Atak, zastępca sekretarza generalnego Izmir Metropolitan Municipality.