Rozpoczynają się międzynarodowe zawody kolarstwa szosowego i górskiego Erciyes

Rozpoczynają się międzynarodowe zawody kolarstwa szosowego i górskiego Erciyes
Rozpoczynają się międzynarodowe zawody kolarstwa szosowego i górskiego Erciyes

Międzynarodowa Federacja Kolarska 32 międzynarodowych wyścigów szosowych i górskich w kalendarzu odbędzie się 3 września w Erciyes w dniach 11 października, które stało się centrum kolarstwa w Kayseri w Turcji. Organizacja będzie świadkiem zmagań mistrzów pedałów przez 40 dni.


Erciyes International Road and Mountain Bike Racing, Kayseri Metropolitan Municipality, Erciyes Inc., Erciyes High Altitude Sports Tourism Association, Velo Erciyes RATE Development Agency organizowana przez International Cycling Union UCI (Union Cycliste Internationale) i współpracę z turecką Federacją Kolarską i Devel Municipality Sports A. Ş będzie realizowany przy wsparciu Kayseri Transportation Inc., Wojewódzkiej Dyrekcji Zdrowia oraz instytucji i organizacji publicznych.

Od 3 września do 11 października w Kayseri odbędą się 12 międzynarodowe zawody kolarskie, w tym 2 międzynarodowych zawodów szosowych, 20 zjazdowe i 32 górskich. Erciyes zaznaczy swój ślad w społeczności kolarskiej, organizując większość międzynarodowych wyścigów na świecie.

Turcja Erciyes High Altitude Camps i wyścigi rowerowe na całym świecie, w tym inne drużyny kolarskie z Kolumbii w USA, Włoszech, Hiszpanii, Rosji, Belgii, Ukrainie, Chinach, Azerbejdżanie, Kuwejcie. W zawodach w Erciyes weźmie udział 90 zawodowych sportowców i 55 zawodniczek.

Organizacja odbędzie się na trasach dzielnic Melikgazi, Talas, Kocasinan, Develi, Yahyalı, Hacılar, Yeşilhisar, Felahiye, Özvatan, Tomarza, zwłaszcza w centrum miasta Kayseri, a na pierwszy plan wysuną się historyczne i naturalne piękno miasta. Na torach Erciyes Bike Park odbędą się wyścigi kolarstwa górskiego i zjazdowe.

Anulowanie setek organizacji wyścigowych na całym świecie z powodu epidemii wirusa koronowego zwróciło oczy wszystkich profesjonalnych drużyn kolarskich na górę Kayseri Erciyes. Baza noclegowa na wysokości 2.200 metrów, jakość i różnorodność dróg, bliskość góry do lotniska, możliwość bezpośredniego lotu z wielu punktów, szczególnie w Europie, klimat, jakość usług na tle konkurencyjnych gór w Europie oraz to, że nasz kraj jest otwarty na bezwizowe podróżowanie z wielu krajów stawia region na czele.

Na konferencję prasową, która odbyła się w hotelu Erciyes MagaSaray przed zawodami; Prezes Turcji Kolarskiej Erol Küçükbakırc, prezes Kayseri Erciyes Inc. Dr. W spotkaniu uczestniczyli Murat Cahid CINGI, Sekretarz Generalny Agencji Rozwoju ORAN Ahmet Emin KİLCİ, Prowincjonalny Dyrektor ds. Młodzieży i Sportu Murat ESKİCİ i organizator VELO Erciyes Mustafa Kemal CANFEDAİ.

Stwierdzając, że Erciyes to nie tylko ośrodek sportów zimowych i narciarskich, ale także jeden z najlepszych na świecie w kolarstwie, Erciyes A.Ş Prezes Zarządu Dr. Murat Cahid Cıngı „Wiesz, że inwestycje naszej gminy metropolitalnej Kayseri w Erciyes trwają w wielkim tempie. Owoce Master Planu Erciyes zaczęliśmy widzieć nie tylko w turystyce zimowej i narciarskiej, ale także we wszystkich gałęziach sportu. Od momentu powstania w 2011 roku przywiązujemy szczególną wagę do kolarstwa w Erciyes. Odpowiednio ukształtowaliśmy nasze inwestycje. „Zrobimy centrum rowerowe Erciyes w Turcji” - przedstawiliśmy wizję. Od lat pracujemy, aby utrzymać Erciyes przy życiu przez 4 sezony. Wszystkie wysiłki naszej gminy zmierzają w tym kierunku. Pokazaliśmy się w sportach zimowych. Udowodniliśmy, że jesteśmy preferowanym punktem w kolarstwie ”.

Prezes tureckiej federacji kolarskiej Erol Erciyes Küçükbakırc powiedział również, że posiada infrastrukturę niezbędną do wyścigów międzynarodowych. Stwierdzając, że Kayseri jest jednym z najbardziej odpowiednich miast do jazdy na rowerze, Küçükbakırcı powiedział: „Kiedy w tej lokalizacji jest bogactwo, takie jak Erciyes, nie jest marzeniem, aby rozegrać 32 międzynarodowe wyścigi. Jestem przekonany, że w niedługim czasie Erciyes stanie się nieodzownym adresem kolarstwa na świecie ”.

Ahmet Emin Kilci, Sekretarz Generalny Agencji Rozwoju ORAN, powiedział: „Po pierwsze, Agencja Rozwoju ORAN, Erciyes A.Ş. Region górski Erciyes zaczął przyciągać uwagę kolarzy w ramach projektu, który zainicjowaliśmy wspólnie z obiektami Velo Erciyes i Erciyes High Altitude Camping. Dziś zaczęliśmy zbierać owoce naszej pracy na wyścigach, które miały się odbyć ”.

Dyrektor prowincji ds. Młodzieży i sportu Murat Eskici powiedział: „Poziom osiągnięty wraz z utworzeniem centrum obozowego na dużych wysokościach w Erciyes, wielki wysiłek naszej gminy i wsparcie instytucji publicznych są oczywiste. Jesteśmy wdzięczni i wdzięczni naszej Federacji. Pokazali chęć rozegrania większości zawodów w naszym mieście - powiedział.

Organizator VELO Erciyes Mustafa Kemal CANFEDAI również udzielił informacji o wyścigach.

Harmonogram wyścigów jest następujący;

3 września 2020 Grand Prix Develi na rowerze szosowym - Kobieta

3 września 2020 Grand Prix Develi na rowerze szosowym - mężczyzna

4 września 2020 Grand Prix Kolarstwa Szosowego Kapadocja - Mężczyźni

4 września 2020 Grand Prix Kolarstwa Szosowego Kapadocja - Kobieta

5 września 2020 Grand Prix MTB Mount Erciyes 2.200 MT - Kobieta

5 września 2020 r. Grand Prix na rowerze szosowym Mount Erciyes 2.200 MT & amp; ndash; Męski

6 września 2020 Grand Prix w rowerze szosowym Najlepszy na świecie na dużej wysokości - Erkek

6 września 2020 Grand Prix w kolarstwie szosowym Najlepszy na świecie na dużej wysokości - kobieta

10-13 września 2020 Rower górski Mega Saray Erciyes Hotel Wyścigi MTB - 4 dni / 4 wyścigi

14 września 2020 Grand Prix roweru szosowego Velo Erciyes - mężczyźni

14 września 2020 Grand Prix Rowerów Szosowych Velo Erciyes & amp; ndash; Kobieta

15 września 2020 Grand Prix Rowerów Szosowych Centralna Anatolia & amp; ndash; Kobieta

15 września 2020 Grand Prix Roweru Szosowego Centralna Anatolia - Man

17-20 września 2020 Wyścigi rowerów górskich Velo Erciyes MTB - 4 dni / 4 wyścigi

20 września 2020 Rower górski Erciyes Downhill

23 września 2020 Mountain Bike Central Anatolia MTB Cup

24 września 2020 r. Mountain Bike Kayseri MTB Cup

27 września 2020 Rower górski Kayseri Velo Erciyes Downhill

1 października 2020 r. Dzień Zwycięstwa na rowerze górskim & amp; ndash; Puchar Victory Day MTB

2 października 2020 Kolarstwo górskie Mirada Del Lago Hotel MTB Cup

3 października 2020 Puchar MTB Mt Argeus 2.200 mt

4 października 2020 r. Puchar najlepszych rowerów górskich MTB na dużych wysokościach

8-11 października 2020 Wyścigi MTB Marmonti Erciyes MTB - 4 dni / 4 wyścigipogawędzić

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar