Loty Ankara Sivas YHT zostaną zrealizowane w bardzo krótkim czasie

Loty Ankara Sivas YHT zostaną zrealizowane w bardzo krótkim czasie
Loty Ankara Sivas YHT zostaną zrealizowane w bardzo krótkim czasie

Pod koordynacją gubernatora Sivas, przy udziale gminy Sivas i TCDD, zorganizowano program informacyjny na temat wkładu szybkiej kolei Sivas-Ankara w rozwój społeczno-gospodarczy Sivas.


W programie, który rozpoczął się chwilą ciszy i odczytaniem hymnu narodowego w Centrum Kultury Muhsin Yazıcıoğlu, po raz pierwszy pokazano uczestnikom film promocyjny projektu pociągu dużych prędkości.

Program poprowadził Sivas TCDD IV Regionalna Dyrekcja Grupy Budowy Kolei Serdar Ayan historia budowy linii YHT Sivas-Ankara oraz doc. Dr. Prezentacja Sevdy Mutlu na temat percepcji YHT i oczekiwań ludzi Sivas i CSO w Sivas.

Mustafa Eken, prezes Izby Handlowo-Przemysłowej, stwierdził, że szybka kolej jest wielkim zyskiem dla Sivasa i powiedział: „Rozwijając się i kontynuując wzrost, Sivas nabierze dalszego rozpędu dzięki szybkim pociągom”. powiedziany.

Turan Topgül, zastępca burmistrza Sivas, podziękował wszystkim urzędnikom za projekt kolei dużych prędkości dostarczony do Sivas i powiedział: „Sivas otrzymuje jeden z największych projektów w historii Republiki. Jesteśmy podekscytowani i szczęśliwi ”. mówił.

Droga kolejowa Güvenç, droga zaufania, droga do robót publicznych

Gubernator Sivas Salih Ayhan, w przemówieniu wygłoszonym w programie; Wyrażając, że pociągi dużych prędkości zaczęły upowszechniać się na całym świecie wraz z rozwijającą się i zmieniającą się technologią, zwiększoną odpowiedzialnością za przyrodę i zrozumieniem wydajności, stwierdził, że z czasem pociągi dużych prędkości mogą zastąpić transport drogowy i lotniczy na krótkich dystansach.

Zauważając, że wzrost cen paliw na całym świecie, korki w ruchu, wartości emisji i korzyści transportu publicznego pomimo ruchu pojazdów, gubernator Ayhan powiedział, że otwarcie miejskich systemów kolei lekkiej i korytarzy szybkich pociągów przyciągnęło uwagę sektora transportu i przyczyniło się do rozwoju inwestycji.

Wyjaśniając, że Japonia przeszła do historii jako pierwszy kraj, który wprowadził pociągi dużych prędkości w 1964 roku, gubernator Ayhan powiedział: „Chociaż celem było skrócenie odległości między dwoma miastami w pierwszym planie, utorowano drogę do szybkiego i płynnego przemieszczania czynników produkcji między miastami, które doświadczyły rozwoju gospodarczego. Dziś widzimy, że linia szybkich pociągów o nazwie Shinkansen przewozi około 300 milionów ludzi rocznie na wyspie Honsiu, największej wyspie Japonii. Pociąg dużych prędkości jest jednym z najnowocześniejszych systemów transportu publicznego i uważa się, że ma pozytywne skutki w wielu dziedzinach, od gospodarki po życie społeczne i kulturalne. mówił.

Uwaga gubernatora Ayhana w ostatnich latach poczyniła znaczące inwestycje w sektorze kolejowym w Turcji, „najbardziej godną uwagi z tych inwestycji, inwestycje w pociągi dużych prędkości (YHT). Szybki pociąg, który swoją pierwszą podróż w naszym kraju rozpoczął w 2009 roku, nadal rozbudowuje swoje sieci o linie kapitałowe. Nadal jest prowadzony przez Generalną Dyrekcję Kolei Państwowych (TCDD) na liniach YHT na trasach Ankara-Stambuł, Ankara-Eskişehir, Ankara-Konya i Eskişehir-Konya. ” powiedziany.

Sivas spełnia YHT

Stwierdzając, że Sivas rozpoczął wstępne przygotowania do pociągu dużych prędkości, który w najbliższej przyszłości rozpocznie loty między Ankarą a Sivas, gubernator Ayhan powiedział: „Góry są skrzyżowane, rzeki są przekroczone, Sivas spotyka się z YHT. Możemy podsumować te wstępne przygotowania jako przygotowania mentalne związane z pociągiem dużych prędkości, sektorową analizę wpływu, badanie próbek, opracowywanie modeli korzyści i dokonywanie inwestycji zgodnie z tymi informacjami. Po pierwszym badaniu akademickim w 2013 roku przeprowadziliśmy dwa różne badania naukowe i naukowo śledziliśmy zmianę procesu i postrzegania. Ponadto w ramach przeprowadzonych przez nas badań przeanalizowaliśmy skutki sektorowe pociągu dużych prędkości na przykładach Eskişehir i Konya. Od 2018 roku weszliśmy w okres, w którym nasze mentalne przygotowania nabrały konkretów i kiedy zostaną otwarte. W tym okresie organizowaliśmy warsztaty, na których zbierano opinie z każdej części miasta. Najważniejszym programem wizji firmy Sivas na rok 2018 w warsztatach „Przyszłość ze wspólnym umysłem w 2023 roku i warsztatami sektorowymi, które zorganizowaliśmy w tym roku” był ponownie szybki pociąg ”. Mówił w formie.

Ankara-Sivas już wkrótce za 2 godziny

Gubernator Salih Ayhan powiedział: `` Zbliżamy się do końca budowy w sumie 405 kilometrów linii dużych prędkości między Ankarą a Sivas '' i kontynuował swoje słowa w następujący sposób:

„Co zaoferujemy ludziom, którzy przybędą do naszego miasta, jakie obszary ruchu stworzymy, czy będziemy w stanie stworzyć warunki, w których odwiedzający nasze miasto będą mogli spędzać czas w dobrej jakości? Wszystkie te plany musimy wykonywać profesjonalnie. Mając miasto, które nie przygotowuje swojej infrastruktury na pociągi dużych prędkości, nie można skorzystać z pozytywnych efektów. Będziemy wchodzić w interakcje z miastami, z którymi jesteśmy połączeni, a interakcja ta będzie się odbywać nie tylko w ujęciu przestrzennym, ale na wielu obszarach. Ślady tego współdziałania będziemy mogli zobaczyć na wielu polach społecznych, kulturowych, naukowych, gospodarczych i sportowych. Stworzymy nowy korytarz rozwoju miasta, łącząc go nie tylko z linią kolejową, ale z całą naszą dynamiką. Oczekujemy, że pierwszy rozwój nastąpi w sektorze usług. Dlatego też jako Sivas Governorship odbyliśmy specjalne spotkania z aktorami sektora. Hotelarze, restauracje, agencje, rzemieślnicy. Naszym celem było oczywiście zjednoczenie wszystkich interesariuszy wokół tej samej wizji i misji. W tym sensie myślę, że mamy dobre relacje. Chciałbym szczególnie podziękować wszystkim naszym stowarzyszeniom zawodowym, które przyczyniły się do tej jedności ”. powiedziany.

Sivas stanie się ośrodkiem turystycznym

Stwierdzając, że pociągi dużych prędkości będą korzystne dla potencjału turystycznego Sivas, gubernator Ayhan powiedział: „Wraz z Akademią Turystyki ustanowimy akademię w celu podniesienia jakości usług, zapewnimy wszystkim naszym pracownikom pracującym w branży turystycznej akredytowane szkolenia. W tym sensie dobrze odczytujemy epokę i podążamy za zmieniającym się rozumieniem turystyki. Naszym celem jest uczynienie z Sivas centrum destynacji ze skuteczną promocją turystyczną. Nasze miasto to niemal skansen ze swoją przyrodą, historią i wyjątkowym rynkiem miejskim. Tworzymy nowe centra przyciągania, które dodadzą wartości naszemu miastu i przyczynią się do jego widoczności. Park Kultury Hamidiye, Altınkale Project, Yıldız Mountain Winter Sports Centre, Hafik Lake, Tödürge Lake, Gökpınar Lake, Kangal Dog Production, Training and Protection Centre, Emirhan Rocks, Divriği Arasta Bazaar to tylko niektóre z nich. Najważniejszymi przykładami turystycznego odzwierciedlenia wartości kulturowych miasta są oczywiście muzea. W ramach naszej wizji „Museum City Sivas” dokładamy wszelkich starań, aby zwiększyć różnorodność naszych muzeów, a także rozwój naszych istniejących muzeów ”. powiedziany.

Dziękujemy naszemu drogiemu Prezydentowi

Gubernator Ayhan podsumował swoje słowa w następujący sposób: „Chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność naszemu Prezydentowi, Ministerstwu Transportu i Infrastruktury, Dyrekcji Generalnej TCDD, wszystkim instytucjom i organizacjom, które przyczyniły się do tego ważnego projektu w naszym mieście, oraz wszystkim naszym profesorom, którzy swoimi badaniami wnieśli akademickie światło do tego procesu. Prezentuje. "

Mapa pociągu dużych prędkości Ankara Sivaspogawędzić

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar