Koszulki `` Świadomość przeciwko koronawirusowi '' cieszą się dużym zainteresowaniem w Ankarze

Koszulki `` Świadomość przeciwko koronawirusowi '' cieszą się dużym zainteresowaniem w Ankarze
Koszulki `` Świadomość przeciwko koronawirusowi '' cieszą się dużym zainteresowaniem w Ankarze

Przygotowany przez miasto Ankara Metropolitan Municipality w celu zwrócenia uwagi na coraz częstsze przypadki Covid-19 w stolicy, „Attention Against Coronavirus! Dużym zainteresowaniem mieszkańców cieszyły się koszulki z napisem „Czyszczenie maski na odległość”. AŞTİ, stacja Dikimevi ANKARAY, stacja metra Batıkent, meczet Hacı Bayram-ı Veli i Güvenpark, które są szeroko wykorzystywane przez mieszkańców stolicy, po ich dystrybucji w Mamak, Pursaklar, Polatlı, Beypazarı, Çubuk, Elmadağ, Kızılcaham, Aksılcaham, Aksılcaham, Mamak. Rozdawano koszulki i maski.


Koszulki zaprojektowane przez gminę Ankara w celu podniesienia świadomości na temat epidemii koronawirusa otrzymały pełne oceny od mieszkańców Başkentu. „Uwaga na koronawirusa! Tysiące koszulek z napisem „Czyszczenie maski na odległość” AŞTİ, stacja Dikimevi ANKARAY, stacja metra Batıkent, przed meczetem Hacı Bayram-ı Veli i Güvenpark, obecnie Mamak, Pursaklar, Polatlı, Beypazarı, Çubuk, Elmadağ, Kızılcağ, Kızılcağ, Kızılcağ, i był rozprowadzany w Xinjiangu.

Obywatele poparli również kampanię na wezwanie burmistrza miasta Ankara, Mansura Yavaşa z jego kont w mediach społecznościowych: „Przyjdźcie dobrowolnie nosić nasze koszulki, razem wzmocnijmy walkę z epidemią”.

KOSZULKI ŚWIADOMOŚCI BĘDĄ ROZSYŁANE DO WSZYSTKICH OKRĘGÓW

Stwierdzając, że podjęto wiele działań ze wszystkich sił, jak Gmina Metropolitalna w zakresie zwalczania epidemii, Szef Departamentu Policji Gminy Metropolital Mustafa Koç oświadczył, że zapewnią, iż rozpoczęta kampania uświadamiająca dotrze do wszystkich dzielnic i powiedział:

„Jako Gmina Metropolitalna kontynuujemy walkę na każdym polu, równolegle ze wzrostem rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa wszystkimi środkami gminy. Stworzyliśmy koszulki z hasłem „Uwaga na koronawirusa” naszej gminy, aby zwiększyć świadomość wśród naszych mieszkańców. Rozdaliśmy ich tysiące w pięciu ośrodkach. Zakończyliśmy dystrybucję na placu Mamak i Pursaklar. Dotrzemy do innych naszych dzielnic od Nallıhan do Şereflikoçhisar. Domagamy się, aby nasi obywatele używali tych koszulek i zwiększali nieco swoją świadomość ”.

„ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO WRAŻLIWOŚCI”

Podkreślając, że środek zaczyna się od nas samych, Koç stwierdził, że zwracanie uwagi na higienę osobistą jest ważniejsze niż cokolwiek innego i powiedział:

„Zachęcamy wszystkich do unikania tłumów, zachowania dystansu społecznego, używania masek i należytego pozbywania się zużytych masek. Czystość osobista jest najważniejsza. Jeśli zachowamy dystans, odległości przybliżą nas, a jeśli będziemy dbać o higienę osobistą, zapobiegniemy rozprzestrzenianiu się epidemii. Wzywamy wszystkich do wrażliwości. Naszym celem jest, aby te koszulki służyły temu celowi i zwiększały świadomość ”.

Stwierdzając, że prace trwają nieprzerwanie podczas pandemii, dyrektor Departamentu Policji Veda Oğan przekazał następujące informacje:

„Rozprowadzamy nasze koszulki, aby przyciągać uwagę i budować świadomość społeczną w Ankarze. Otrzymujemy bardzo dobre opinie od obywateli. Uważamy, że razem pokonamy ten trudny proces ”.

PRZYKŁAD KAMPANII METROPOLITANU OTRZYMUJE PEŁNĄ NOTATKĘ

Zadowoleni z kampanii i nosząc rozprowadzane koszulki w wieku od 7 do 70 lat mieszkańcy Başkentu w każdym wieku podziękowali Büyükşehir za badanie świadomości, które zwróciło uwagę na wzrost epidemii koronawirusa.

Stołeczni mieszkańcy podzielili się swoimi przemyśleniami na temat kampanii przeciwko epidemii następującymi słowami:

 • Melek Balaban: „To była bardzo dobrze przemyślana praca. Jestem bardzo zadowolony. Dziękuję, że o nas pomyślałeś ”.
 • Evren Gürcan: „To była dobrze przemyślana aplikacja. Dziękuję wszystkim za wysiłek ”.
 • Barış Aykut Gökdemir: „Od początku koronawirusa śledzę prace Gminy Metropolitalnej. To było dobre ćwiczenie świadomości. Myślałem, że to pierwszy raz w Turcji. Chciałbym podziękować prezydentowi Mansurowi i jego zespołowi za projekty przeciwko epidemii koronawirusa ”.
 • Kutlay Sivri: „To była bardzo udana kampania uświadamiająca. Jestem handlarzem taksówek, użyję tej koszulki w moim samochodzie. Dziękujemy naszemu Prezesowi za wykonaną pracę ”.
 • Gül Seher Kaçar: „To była doskonała praca. Odpowiednia aplikacja do podnoszenia świadomości. Mansur, bardzo dziękuję naszemu prezydentowi. Jesteśmy bardzo wrażliwym burmistrzem, głos Ankary jest głosem nas wszystkich, cieszę się, że to zrobiliśmy ”.
 • Ali Koca: „To była bardzo udana praca, cieszymy się. Każdy musi chronić się przed wirusem. Dziękuję Ci."
 • Zeynep Temel: „Nie sądzę, aby ktokolwiek zdawał sobie sprawę z tego, jak niebezpieczny jest wirus. To było bardzo dobre wydarzenie. W ten sposób ludzie stają się świadomi powagi wydarzenia. Chciałbym podziękować gminie Ankara Metropolitan Municipality za tę kampanię. Mam nadzieję, że ludzie zrozumieją, co należy im powiedzieć ”.
 • Selami Özcan:„Dziękujemy prezydentowi Mansur. Ta świadomość musiała zostać stworzona. Jak wspomniano na koszulce, odległość i maska ​​są bardzo ważne. Cokolwiek jest konieczne dla naszego zdrowia, musimy wspólnie przestrzegać zasad ”.
 • Huseyin Zeybek: „Dziękuję bardzo, gmina Metropolitan zapewnia doskonałą obsługę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Gminy Metropolitalnej ”.
 • Furkan Kara: „Myślę, że ta kampania uświadamiająca będzie skuteczna. Ludzie muszą teraz przestrzegać zasad dystansu społecznego. Bardzo dziękuję gminie Metropolitan ”.
 • Yasemin Duran: „Fajnie, że nasza gmina myśli o nas. Myślę, że to działanie podniesie świadomość. Gmina Metropolitan robi dla nas wszystko, co w jej mocy, dziękujemy ”.
 • Żuraw stojący: „To było bardzo dobre ćwiczenie świadomości. Epidemia koronawirusa rozprzestrzeniła się szeroko w Pursaklar. Prezydent Mansur wykonał świetną robotę, dziękuję ”.
 • Gokmen Kilic: „Uważam, że takie badania powinny być bardziej rozpowszechnione. Dziękuję naszej gminie ”.
 • Bülent Sarı: „To była dobra aplikacja. Żyję w Niemczech. Nie widziałem takiego badania. Dziękuję Ci bardzo. "
 • Anıl Olcay: „Jestem bardzo zadowolony z naszego burmistrza. Bardzo dziękuję za wrażliwość ”.
 • Mehmet Guner: „Obywatele muszą być bardziej ostrożni. Ta organizacja jest również bardzo dobra ”.
 • Tuncer Açıkgöz: "Dziękuję Ci bardzo. Doceniam świadczone usługi. Mam nadzieję, że ludzie zwrócą teraz uwagę ”.
 • Satı Biçer: „To bardzo fajna aplikacja. Myślę, że to będzie skuteczne. Wierzę, że będą pasować do dystansu społecznego. Dziękuję prezydentowi Mansur ”.
 • Emine Ayan: „Staramy się jak najwięcej pomóc, zachowując dystans społeczny. Myślę, że ta praktyka również podniesie świadomość ”.
 • Anıl Olcay: „Jestem bardzo zadowolony z naszego burmistrza. Bardzo dziękuję za wrażliwość ”.
 • Mehmet Guner: „Obywatele muszą być bardziej ostrożni. Ta organizacja jest również bardzo dobra ”.
 • Tuncer Açıkgöz: "Dziękuję Ci bardzo. Doceniam świadczone usługi. Uważajcie także ludzie, jeśli Bóg pozwoli ”.
 • Satı Biçer: „To bardzo fajna aplikacja. Oczywiście myślę, że to będzie skuteczne. Wierzę, że będą pasować do dystansu społecznego. Podziękowania dla prezydenta, Mansura. "
 • Emine Ayan: „Staramy się jak najwięcej pomóc, zachowując dystans społeczny. Myślę, że ta praktyka również podniesie świadomość ”.
 • Hüseyin Unal: `` Dziękujemy naszemu prezydentowi Mansurowi Yavaşowi, który rozdał nam dzisiaj koszulki ''.
 • Akif Erder:`` Musimy nosić maskę, aby chronić się przed epidemią koronawirusa. Chciałbym podziękować samorządowi metropolitalnemu Ankara i naszemu burmistrzowi Mansurowi Yavaşowi, którzy rozpoczęli taki projekt uświadamiający, biorąc pod uwagę zdrowie obywateli i rozdawali koszulki ''.
 • Macit Korkmaz:`` Chciałbym podziękować burmistrzowi metropolii Ankary Mansurowi Yavaşowi, który pracuje z myślą o zdrowiu obywateli i zaprojektował koszulki, aby zwiększyć świadomość dotyczącą epidemii koronawirusa. Niech Allah będzie w naszym imieniu. ''
 • Yusuf Duran: „Dziękuję naszemu dziadkowi Mansurowi, który rozdał nam maski i koszulki”.
 • İsmet Damar:`` Bardzo podobały mi się koszulki, które przygotowała Ankara Metropolitan, aby zwrócić uwagę na epidemię koronawirusa. Bardzo dziękujemy za rozdane maseczki dla naszego zdrowia. Jestem bardzo zadowolony z usług naszego prezydenta Mansura. ''
 • Cemil Akyuz:`` Chciałbym podziękować burmistrzowi metropolii Ankary Mansurowi Yavaşowi, który działa na rzecz zdrowia obywateli, którzy służą bez oddzielania dzielnicy. ''
 • Orhan Dertli:`` Chciałbym podziękować naszemu prezydentowi Mansurowi Yavaşowi, który od pierwszego dnia epidemii koronawirusa działa na rzecz zdrowia obywateli i dzisiaj rozdaje nam koszulki i maski ''.
 • Atilla Olcay:`` Podobał mi się serwis z koszulkami, który gmina Ankara Metropolitan Municipality zaprojektowała i rozpowszechniła wśród obywateli, aby zwiększyć świadomość dotyczącą epidemii koronawirusa. Jestem bardzo zadowolony z usług naszego prezydenta, niech Allah nas nie zawiedzie. ''


pogawędzić


Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar