Gmina miejska Muğla kupi 70 strażaków

Gmina miejska Muğla kupi 70 strażaków
Gmina miejska Muğla kupi 70 strażaków

Z gminy miejskiej Muğla:


OGŁOSZENIE O ZAKUPIE POŻARU

Aby być zatrudnionym w gminie miejskiej Muğla, z zastrzeżeniem ustawy o służbie cywilnej nr 657; Zgodnie z postanowieniami rozporządzenia w sprawie miejskiej straży pożarnej, urzędnicy państwowi będą rekrutowani na wskazane wakaty na podstawie mianowania, o ile posiadają tytuł, klasę, stopień, numer, kwalifikacje, typ KPSS, wynik bazowy KPSS i inne warunki.

WARUNKI OGÓLNE I SZCZEGÓLNE: Ogólne i szczególne warunki, które należy spełnić przy składaniu wniosków o zwolnione kadry strażackie gminy miejskiej Muğla, są następujące.

1. OGÓLNE WARUNKI APLIKACJI

Kandydaci, którzy będą ubiegać się o powołanie na ogłoszone kadry strażackie, muszą spełniać następujące warunki ogólne, określone w podpunkcie (A) pierwszego akapitu art. 657 ustawy nr 48 o służbie cywilnej.

Będąc obywatelem tureckim,

Nie być pozbawionym praw publicznych,

Nawet jeśli upłynęły terminy określone w art. 53 tureckiego kodeksu karnego; Przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu państwa, choćby kara więzienia lub ułaskawienia na rok lub dłużej za przestępstwo popełnione umyślnie, przestępstwa przeciwko porządkowi konstytucyjnemu i jego funkcjonowaniu, defraudacja, wymuszenie, łapówkarstwo, kradzież, oszustwo, oszustwo, nadużycie zaufania, oszustwo nie być skazanym za przestępstwa upadłości, fałszowanie przetargu, fałszowanie wykonania czynu, pranie mienia pochodzącego z przestępstwa lub przemyt,

Dla kandydatów płci męskiej, którzy nie mają żadnego związku ze służbą wojskową, nie osiągnęli wieku służby wojskowej, odbyli czynną lub odroczoną służbę wojskową lub przeszli do klasy rezerwowej,

Brak choroby psychicznej lub niepełnosprawności fizycznej, która może uniemożliwić mu ciągłe wykonywanie obowiązków,

Aby spełnić inne wymagania aplikacyjne dotyczące ogłoszonych stanowisk,

2. SPECJALNE WARUNKI APLIKACJI:

Aby zapowiadane kadry strażackie spełniały wymagania edukacyjne szkoły, którą ukończyły oraz posiadały minimalny wynik KPSS z rodzajów punktów, które będą rekrutowane z Publicznego Egzaminu Selekcyjnego Kadr 2018 (KPSS) dla tej edukacji,

Ważenie i mierzenie powinno wynosić co najmniej 1.67 metra dla mężczyzn, co najmniej 1.60 metra dla kobiet na czczo i na pusty żołądek i co najmniej 1 metra dla kobiet, a nie ma różnicy większej niż 10 kilogramów (+, -) między częścią o wzroście powyżej 30 metra i wadze a XNUMX być niepełnoletni. Określenia wzrostu i masy ciała dokona nasza gmina,

Pod względem zdrowotnym muszą odpowiadać warunkom pracy straży pożarnej, pod warunkiem, że nie mają fobii typu zamknięta przestrzeń, wąska przestrzeń i wysokość,

Posiadające co najmniej prawo jazdy klasy B lub C wydane przepisami ustawy Prawo o ruchu drogowym z dnia 13.10.1983 r. O numerze 2918 i wyszczególnione w sekcji kwalifikacyjnej tabeli,

Nie być wydalanym z instytucji i organizacji publicznych, w których wcześniej pracowali, z powodów niezdyscyplinowanych lub moralnych,

3. DOKUMENTY WYMAGANE OD KANDYDATÓW W TRAKCIE WNIOSKU:

Podczas aplikacji;

Formularz zgłoszeniowy z naszej instytucji lub gminy http://www.mugla.bel.tr Będzie on dostępny pod adresem internetowym.

Do formularza zgłoszeniowego zostaną dołączone następujące dokumenty.

Oryginał lub kserokopia dowodu osobistego lub dowodu osobistego,

Oryginalna lub poświadczona notarialnie kopia dyplomu lub świadectwa ukończenia szkoły (kopie mogą być poświadczone przez naszą gminę pod warunkiem przedłożenia oryginału),

Oryginał lub poświadczony notarialnie odpis Zaświadczenia o równoważności dla absolwentów szkół zagranicznych (kopie mogą być poświadczone przez naszą gminę pod warunkiem przedłożenia oryginału),

Oryginalna lub poświadczona notarialnie kopia prawa jazdy (kopie mogą być poświadczone przez naszą gminę pod warunkiem przedłożenia oryginału),

Wydruk komputerowy Dokumentu Wynikowego KPSS z kodem weryfikacyjnym pobranym ze strony OSYM,

Pisemne oświadczenie o odbyciu służby cywilnej dla kandydatów płci męskiej,

Oświadczenie, że nie ma przeszkód w ciągłym wykonywaniu obowiązków,

2 zdjęcia zrobione w ciągu ostatnich sześciu miesięcy (1 z nich zostanie wklejone na formularzu),

4. LOKALIZACJA, DATA, SPOSÓB I CZAS TRWANIA WNIOSKU:

Kandydaci, w celu przystąpienia do egzaminu ustnego i praktycznego;

Od 12.10.2020 do końca godzin pracy do 16.10.2020, Dział Kadr i Szkolenia znajdujący się w Straż Pożarna przy Orhaniye Mahallesi Fuat Ardıç Caddesi nr: 3 Menteşe / MUĞLA do pomiaru wzrostu i masy ciała pod nadzorem personelu medycznego, wraz z wymienionymi powyżej dokumentami. Proces aplikacyjny zakończą składając wniosek osobiście w kasie podań Dyrekcji Oddziału.

Zgłoszenia będą składane osobiście. Zgłoszenia przesłane pocztą lub w inny sposób nie będą przyjmowane.

Wnioski złożone z niekompletnymi informacjami i dokumentami lub bez zastrzeżeń nie będą oceniane.

5. OCENA WNIOSKÓW - OGŁOSZENIE WNIOSKU PRZYJĘTYCH

1-Po sprawdzeniu zgodności numeru TR ID i zapisów OSYM, kandydaci zostaną uszeregowani zgodnie z ich punktami KPSS, poczynając od kandydata z najwyższym wynikiem, kandydat zostanie zaproszony na egzamin ustny i aplikacyjny w liczbie pięciokrotnej liczby wolnych miejsc do powołania,

2-Pozostali kandydaci, którzy uzyskają taki sam wynik, jak ostatni kandydat zaproszony na egzamin, zostaną zaproszeni na egzamin.

3-Kandydaci uprawnieni do przystąpienia do egzaminu otrzymają wyniki KPSS na stronie internetowej naszej gminy w dniu 23 r. http://www.mugla.bel.tr Kandydaci będą mogli uzyskać dostęp do swoich dokumentów egzaminacyjnych pod tym adresem.

4-Ten dokument zostanie przedstawiony przy wejściu na egzamin. Kandydaci, którzy nie zakwalifikowali się do egzaminu, nie otrzymają powiadomienia.

6. MIEJSCE, CZAS I PRZEDMIOTY EGZAMINU:

Egzamin ustny i praktyczny odbędzie się w dniach 02.11.2020 - 11.11.2020 w Kampusie Straży Pożarnej Muğla Metropolitan Municipality przy Orhaniye Mahallesi Fuat Ardıç Caddesi No: 3 Menteşe / MUĞLA. Egzaminy rozpoczną się o godzinie 09.00:XNUMX.

Jeżeli egzamin ustny i praktyczny nie może zostać zaliczony tego samego dnia, będzie kontynuowany następnego dnia.

Kandydaci, którzy nie przystąpią do egzaminu w wyznaczonym terminie egzaminu i / lub nie mogą przystąpić do egzaminu z powodu usprawiedliwienia, zostaną uznani za utraconych prawa do przystąpienia do egzaminu.

Badanie ustne;

1. Konstytucja Turcji,

2. Zasady Ataturka i historia rewolucji tureckiej,

3. ustawa o służbie cywilnej nr 657,

4. Podstawowe akty prawne dotyczące administracji lokalnej,

Obejmuje tematy.

Egzamin praktyczny;

Będzie on przeprowadzany tak, aby obejmował pomiar wiedzy zawodowej i umiejętności związanych z tytułem kadry oraz pomiarem takich cech jak prowadzenie i wytrzymałość sportowa.

7. OCENA EGZAMINU - PRZEDMIOT WYNIKÓW:

Ocena na egzaminie strażackim;

Egzamin ustny; Konstytucja Turcji, Zasady i historia rewolucji Ataturka, prawo 657, zagadnienia Ustawy Zasadniczej dotyczące Samorządu Terytorialnego składa się ze 25 punktów, w tym 100 punktów, a członkowie komisji egzaminacyjnej zdają odrębne sprawozdanie.

Egzamin praktyczny; Zbiera się ponad 100 pełnych punktów, a punkty przyznane przez członków komisji egzaminacyjnej zapisywane są w osobnym protokole.

Ocena na egzaminie; Wynik egzaminu obliczany jest na podstawie zaliczenia 40% części ustnej egzaminu i 60% części aplikacyjnej, a oceny członków komisji egzaminacyjnej zapisywane są w osobnych protokołach. Aby egzamin został uznany za zdany, należy uzyskać co najmniej 60 punktów.

Wynik pozytywny kandydatów na powołanie ustala się na podstawie średniej arytmetycznej wyniku egzaminu wydanego przez Gminę oraz wyniku KPSS i ogłoszonego na stronie internetowej Urzędu.

Jeśli wyniki kandydatów są takie same, wyższy wynik KPSS będzie miał pierwszeństwo. Zaczynając od najwyższego wyniku pozytywnego, określana będzie liczba kandydatów stałych i rezerwowych oraz liczba faktycznych kandydatów. Główna i rezerwowa lista kandydatów zostanie ogłoszona na stronie internetowej Gminy, a osoby znajdujące się na liście zostaną wysłane na piśmie.

Komisja egzaminacyjna; ma prawo do otrzymania części lub żadnej z tych ogłoszonych w ogłoszeniu o egzaminie, jeśli stwierdzi, że punkty osiągnięć są niskie lub niewystarczające od kadr ogłoszonych do rekrutacji na koniec egzaminu.

Podczas składania wniosków i procedur badania osób, które okazały się składać fałszywe oświadczenia lub w jakikolwiek sposób ukrywać prawdę, uznaje się za nieważne, a ich zadania nie są wykonywane. Nawet jeśli zostaną ustalone terminy takich przypadków, ich przydziały zostaną anulowane. Osoby te nie mogą dochodzić żadnych praw i zostaną wniesione do głównego prokuratora w sprawie karnej.

Od wyników egzaminu można się odwołać pisemnie w ciągu siedmiu dni od ogłoszenia listy wyników na stronie internetowej Urzędu. Sprzeciwy są rozpatrywane przez komisję egzaminacyjną w ciągu siedmiu dni, a odpowiednia osoba jest o tym informowana na piśmie.pogawędzić

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar