Wydarzenie uświadamiające na temat koronawirusa w Ankarze

Wydarzenie uświadamiające na temat koronawirusa w Ankarze
Wydarzenie uświadamiające na temat koronawirusa w Ankarze

Gmina Miejska Ankara, aby zwrócić uwagę na coraz częstsze przypadki Covid-19 w 5 punktach stolicy, „Uwaga na koronawirusa! Rozdała tysiące koszulek i masek z napisem „Maska-dystans-czyszczenie”. Burmistrz gminy Ankara, Mansur Yavaş, wygłosił oświadczenie w mediach społecznościowych i wezwał: „Przyjdźcie dobrowolnie przy sobie z naszymi koszulkami, razem wzmocnijmy naszą walkę z epidemią”.


T-shirty zostały zaprojektowane przez gminę Ankara Metropolitan Municipality, aby zwiększyć świadomość dotyczącą epidemii koronawirusa. „Uwaga na koronawirusa! Tysiące koszulek z napisem „Czyszczenie maski na odległość” zostało rozdanych mieszkańcom stolicy.

Mieszkańcy Başkent wykazali duże zainteresowanie koszulkami i maskami rozprowadzanymi przed AŞTİ, stacją Dikimevi ANKARAY, stacją metra Batıkent, meczetem Hacı Bayram-ı Veli i Güvenpark, z których korzystają mieszkańcy stolicy. Chociaż mówi się, że dystrybucja koszulek będzie trwała przez tydzień, burmistrz gminy Ankara, Mansur Yavaş, powiedział w oświadczeniu na ten temat w mediach społecznościowych: „Przyjdźcie dobrowolnie nosić nasze koszulki, wzmocnijmy razem walkę z epidemią”.

OSTRZEŻENIE O WYBUCHU Z ANKARA DO STOLIC

Mustafa Koç, który uczestniczył w wydarzeniu w Kızılay Güvenpark, szef Departamentu Policji Miejskiej Stołecznej Ankary stwierdził, że walka gminy metropolitalnej z koronawirusem trwa intensywnie.

Stwierdzając, że chcą zwiększyć świadomość wśród obywateli dzięki rozdawanym koszulkom, Koç przypomniał, że wzrost przypadków Covid-19 osiągnął krytyczne rozmiary i powiedział:

„Jako samorząd miejski Ankara podwoiliśmy wszystkie nasze środki ze względu na wzrost wskaźnika rozprzestrzeniania się epidemii. Kontrole stanowisk pracy przeprowadzamy zabierając ze sobą lekarzy naszej gminy oraz ekspertów ds. Bezpieczeństwa i higieny pracy. Zapewniamy naszym obywatelom wsparcie w postaci masek i środków dezynfekujących. Dziś „Uwaga na koronawirusa”, który został zbudowany przez naszą gminę metropolitalną! Nasze koszulki sprowadzamy razem z mieszkańcami Başkent w 5 punktach Ankary. Radzimy naszym obywatelom unikanie zatłoczonych środowisk, ciągłe noszenie masek i przestrzeganie higieny osobistej. Wspólnie odniesiemy sukces i uratujemy Ankarę '6 milionów jednego serca' przed tą chorobą ”

KAMPANIA OSIĄGNĄŁ SWÓJ CEL

Mieszkańcy Başkent w każdym wieku, od 7 do 70 lat, ubrani w koszulki rozdawane w ramach wsparcia kampanii, zwracali uwagę na znaczenie środków w procesie pandemii i przeżywali barwne chwile z aktywnością uświadamiającą.

Mieszkańcy Başkent, którzy kupili maski i koszulki rozprowadzane przez gminę Ankara w 5 różnych punktach miasta, w których gęstość zaludnienia jest wysoka, podziękowali Metropolitan za zgłoszenie. Stwierdzając, że czynnik ludzki odegrał główną rolę w rozprzestrzenianiu się epidemii, mieszkańcy Başkentu podzielili się swoimi przemyśleniami następującymi słowami:

 • Kürşat Arif Emir: „Uważam, że kampania uświadamiająca prowadzona przez gminę Metropolitan przeciwko epidemii koronawirusa jest bardzo przydatna. Zwłaszcza po tym, jak koronawirus znacznie wzrósł w Ankarze, przyciągnie uwagę ludzi do prowadzenia takich badań. Nie mam zamiaru zdejmować koszulki i poinformuję znajomych, żeby ją kupili. Dziękuję Ci."
 • Sanmak Necla: „Podobały mi się koszulki Gminy Metropolitalnej, które zwiększą świadomość dotyczącą wybuchu koronawirusa. W Ankarze wzrosła liczba przypadków, myślę, że świadomość wzrośnie, jeśli wszyscy będą nosić te koszulki i podróżować ”.
 • Elif Aydemir: „Bardzo podobały mi się koszulki przygotowane, aby zwrócić uwagę na koronawirusa. Będę nosić tę koszulkę w życiu codziennym. Dziękuję gminie Metropolitan ”.
 • Wyczyść Lion: „Będę nosić koszulkę bardzo dobrze w moim codziennym życiu i przyczyniać się do zwiększania świadomości. Dziękuję, bardzo przydatne było rozdawanie mu masek ”.
 • Plaża Beyza: „Bardzo podoba mi się badanie świadomości w gminie metropolitalnej. W ostatnich miesiącach pracował także nad zapobieganiem przemocy wobec kobiet. Bardzo dziękuję naszemu Prezydentowi za jego pracę ”.
 • Mücahit Saraçoğlu: „Widzieliśmy, że gmina Metropolitan rozprowadza koszulki w celu zwiększenia świadomości i kupiliśmy je. Bardzo podoba mi się praca Urzędu Miejskiego przeciwko epidemii koronawirusa. Dziękujemy."
 • Eray Şahin: „Działania uświadamiające prezydenta Mansura przeciwko koronawirusowi były bardzo dobre. Jest dystrybuowany do wszystkich. Dziękuję Ci bardzo. Gmina Metropolitan robi wszystko, co w jej mocy, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się epidemii. Musimy również zrobić swoją część i zważać na ostrzeżenia przed epidemią. "
 • Halil Dağaşan: „Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować naszemu burmistrzowi miasta Ankara, Mansurowi Yavaşowi, który przygotował tak znaczącą kampanię. Chcemy, aby nasz kraj jak najszybciej pozbył się tego problemu. Chcemy, aby nasi obywatele zwracali uwagę na dystans społeczny, zasady higieny i maski ”.
 • Timur Varol: „Widziałem kampanię uświadamiającą promowaną przez władze miejskie Ankary w AŞTİ. Naprawdę fajna robota. Ta kampania, którą przygotował, aby ostrzec ludzi i społeczeństwo przed tym wirusem, jest również dla nas bardzo przyjemna. Burmistrz gminy Ankara, pan Mansur Yavaş, od samego początku bardzo dobrze zarządzał procesem pandemii. Chciałbym podziękować naszemu Prezydentowi Mansurowi Yavaşowi za jego usługi obywatelskie ”.
 • Tülay Osmanoğulları: „Bardzo podobała mi się kampania uświadamiająca przygotowana przez miasto Ankara Metropolitan Municipality. Ludzie powinni być świadomi koronawirusa. Wszystkie gminy powinny świadczyć takie usługi. Chciałbym podziękować naszemu Prezydentowi Mansurowi Yavaşowi za jego usługi. ”
 • Sami Tek: „Pochodzę z Erzurum. Podążam z daleka, prezydencie Mansur. Gratuluję, że to była miła praca, aby zwiększyć świadomość. To przemyślana aplikacja, która ma uszczęśliwiać ludzi. T-shirt założę po wyjeździe do mojego rodzinnego miasta i wszystkim o tym powiem ”.
 • Ali Savaş:„Dziękujemy Gminie Metropolitalnej za tę organizację. Mam nadzieję, że będzie skuteczny. Chcemy, aby nasi obywatele byli wrażliwi. Nie należy oczekiwać wszystkiego od państwa. Trochę musimy działać odpowiedzialnie. Przestrzegając tych zasad, zapobiegniemy rozprzestrzenianiu się wirusa w krótszym czasie ”.
 • Mustafa Saygili: „Kupiłem koszulkę, byłem zadowolony z tej usługi, to aplikacja, którą ludzie zapamiętają. Zostałem również zainfekowany wirusem Covid-19. Ten proces był bardzo trudny dla mnie i mojej rodziny. Ludzie nie powinni lekceważyć pandemii. Chciałbym podziękować naszej Gminie, która dobrze zarządza tym procesem. ”
 • Bahri Uysal: „Przede wszystkim dziękuję naszej gminie. Wspieranie ludzi i zwracanie uwagi podczas tej pandemii było dobrą usługą. Ja też będę go czule nosić i zatrzymam na pamiątkę ”.
 • Gul Turkmen: „Jestem zadowolony z tej aplikacji. Nasza gmina powinna kontynuować taką pracę, a ludzie mają morale. Myślę, że ludzie zwrócą większą uwagę, oglądając te koszulki ”.
 • Ömer Beyazıtoğlu: „Mam nadzieję, że ludzie będą przestrzegać tych zasad. Jeśli nie wszyscy będą musieli przestrzegać tych zasad, choroba ta będzie się rozmnażać. Nasi lekarze nie mogą już wracać do domu, ale większość ludzi ma maski na ramionach i podbródkach. Dlatego ta kampania Gminy Metropolitan była dobra, dziękuję ”.
 • Ülkünur Karadaş: „Przede wszystkim chciałbym podziękować naszej Gminie Metropolitalnej. Każdy musi zachować ostrożność w tym trudnym procesie. To było naprawdę dobre ćwiczenie świadomości ”.
 • Cemalettin Özbek: „Prezydent Mansur i jego zespół pracują bardzo dobrze od czasu wybuchu koronawirusa. Ponownie złożyli niezłą aplikację. Dziękuję im. Chciałbym, żeby inne gminy działały w ten sposób ”.
 • Fatih Arslan: „To bardzo fajna aplikacja. Szczególnie ostatnio wzrosła liczba przypadków koronawirusa i dystans społeczny, zasady maski nie były przestrzegane. Chciałbym podziękować naszej Gminie Metropolitalnej i tym, którzy przyczynili się do tego ”.
 • Devran Eren: „Dziękuję Gminie Metropolitalnej za stworzenie takiego projektu. Myślę, że to projekt, który podkreśla, że ​​ludzie powinni działać. Dziękuję za maskę i koszulkę ”.


pogawędzić

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar