Duże zainteresowanie uczniów liceum zawodowym Eskişehir OSB

Duże zainteresowanie uczniów liceum zawodowym Eskisehir Osb
Duże zainteresowanie uczniów liceum zawodowym Eskisehir Osb

„Prywatne Anatolijskie Liceum Zawodowe i Techniczne EOSB” otwarte w roku akademickim 2019-2020 w celu zaspokojenia potrzeb wykwalifikowanej kadry w branży Eskişehir stało się ulubionym miejscem uczniów i ich rodzin. W nowym sezonie akademickim 2020-2021 do szkoły zostanie przyjętych 270 uczniów, przy zapotrzebowaniu około 200 procent w okresie zapisów.


„Prywatna Anatolijska Szkoła Zawodowo-Techniczna EOSB”, otwarta przez Dyrekcję Zorganizowanej Strefy Przemysłowej w Eskişehir w roku akademickim 25-2019 w celu realizacji 2020-letniego marzenia przemysłu w Eskişehir, w krótkim czasie stała się ulubieńcem uczniów i ich rodzin. Przygotowując się do prowadzenia edukacji w nowym budynku głównym kampusu w sezonie akademickim 2020-2021, szkoła stała się jedną z najbardziej preferowanych szkół w okresie zapisów. 38 procent ogólnokształcącej szkoły zawodowej w Turcji, Eskisehir, podczas gdy popyt wynosi około 28 procent, w nowym roku akademickim 270 uczniów będzie niepubliczne Anatolijskie Liceum Zawodowe i Techniczne EOSB było popytem około 200 procent.

Na nasze liceum zawodowe jest około 200% popytu

Przewodniczący Zorganizowanej Strefy Przemysłowej w Eskişehir, Nadir Küpeli, powiedział, że szkoła, która została otwarta w sezonie akademickim 2019-2020 w celu zaspokojenia potrzeb wykwalifikowanej kadry w branży Eskişehir, jest jedną z najbardziej preferowanych szkół w krótkim czasie i powiedział: „ Nasza szkoła, która rozpoczęła się w sezonie akademickim 2019-2020, w bardzo krótkim czasie stała się ulubieńcem naszych uczniów i rodziców. W naszej szkole jest duże zainteresowanie i zapotrzebowanie przed nowym okresem edukacji. W Turcji średnio 38 proc. Szkół zawodowych cieszy się zainteresowaniem, mimo że na około 28 proc. W Eskişehir przypadało około 200 proc. Naszej szkoły - powiedział. Küpeli stwierdził, że w tymczasowym budynku nadal kształci się 100 studentów i że w sezonie akademickim 2020-2021 przyjmie 270 nowych studentów i że liczba ta wzrośnie wraz z otwarciem nowych wydziałów w kolejnych latach, a pierwsi absolwenci zaczną dawać za 3 lata.

W pełni wyposażona szkoła zawodowa

Stwierdzając, że nowy główny budynek kampusu, który składa się z 26 tysięcy metrów kwadratowych, będzie gotowy w nowym sezonie akademickim, Prezydent Küpeli powiedział: „Jako zarząd i rada nadzorcza pracujemy nad ukończeniem nowego kampusu szkolnego w okresie 9 miesięcy. W roku akademickim 2020-2021 nasi studenci rozpoczną naukę w nowym budynku szkoły. Nasza szkoła posiada 30 sal lekcyjnych. W ubiegłym roku otworzyliśmy dział technologii metalowej w naszym tymczasowym budynku. W roku akademickim 2020-2021 nasz duży kampus szkolny, w którym planowane są wspomagane komputerowo tablice inteligentne, warsztaty i sale lekcyjne wyposażone w najnowocześniejsze technologie, będzie zapewniać kształcenie z trzech dziedzin: technologii maszyn, technologii automatyki przemysłowej i technologii elektrotechnicznej. W roku akademickim 2021-2022 wydziały te zostaną uzupełnione o technologie tworzyw sztucznych i technologie metali. W kolejnych latach kształcenie będzie kontynuowane na 5 kierunkach i 10 oddziałach. Na terenie szkoły mamy również salę gimnastyczną, salę konferencyjną, bibliotekę, warsztaty, powierzchnię wystawienniczą, laboratoria i jadalnię. W nowym sezonie akademickim planujemy otworzyć naszą szkołę o łącznej powierzchni 26 tys. Mkw. Z naszymi uczniami, nauczycielami, rodzicami i oddanymi przemysłowcami. „Wkrótce będziemy mieli w pełni wyposażone liceum zawodowe, za którymi tęskniła branża w Eskişehir od lat”.

Ta szkoła będzie fabryką

Stwierdzając, że są szczęśliwi mogąc przynieść cenną pracę do Eskişehir i prowincjonalnego przemysłu, Prezydent Küpeli powiedział: „Nasza szkoła będzie bardzo ważną pracą i wartością naszego nowoczesnego i wykształconego miasta. Ta szkoła będzie jak fabryka. Nasze dzieci, które ukończą tę szkołę, otrzymają złotą bransoletkę. Nasi młodzi ludzie, którzy tu dorastają, wniosą ogromny wkład w innowacyjny rozwój i transformację naszej branży. Nasze Anatolijskie Liceum Zawodowo-Techniczne zaspokoi potrzeby wykwalifikowanej kadry naszych firm, a mianowicie siłę roboczą przedsiębiorstw w naszej Zorganizowanej Strefie Przemysłowej Eskişehir, dzięki szkoleniom z wykorzystaniem najnowszych systemów technologicznych. W tym roku nasza szkoła będzie oferować szkolenia w nowym kampusie, zmieni edukację zawodową, a edukacja prywatna w Turcji będzie przykładem w swojej dziedzinie - powiedział.pogawędzić

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar