Gęstość pojazdu zostanie zmniejszona na letnim skrzyżowaniu z mostem

Prezydent Ekrem Yüce stwierdził, że nowe podwójne prace drogowe i mostowe, które umożliwią przejście z Sebahattin Zaim Boulevard do Serdivan, powiedział: „Podejmując kroki w kierunku transportu, rozważamy również prognozę populacji naszego miasta w przyszłości. Wzmacniamy naszą sieć transportową o nowe podwójne drogi i zapewniamy komfortowy transport drogą asfaltową i betonową. Jednocześnie zakończymy naszą pracę, aby w krótkim czasie zapobiec intensywności odczuwanej o określonych godzinach na skrzyżowaniu letnim. ”


Burmistrz Metropolii Sakarya, Ekrem Yüce, oświadczył, że most samochodowy i podwójne prace drogowe, które zapewnią przejście z Yenikent do Serdivan, będą kontynuowane z pełną prędkością. Wyrażając opinię, że 60 procent prac zostało zakończonych, prezydent Yüce powiedział: „Zmniejszymy gęstość pojazdów na letnim skrzyżowaniu dzięki przełęczy Köprülü”.

Transport dociera do lepszych miejsc

Mówiąc o pracy w regionie, prezydent Yüce powiedział: „Nasze prace związane z mostami i podwójnymi drogami, które umożliwią przejazd z Sebahattin Zaim Boulevard na ulicę Serdivan Süleyman Binek, trwają szybko. Podejmując kroki w kierunku transportu, bierzemy również pod uwagę przyszłą prognozę populacji naszego miasta. Wzmacniamy naszą sieć transportową o nowe podwójne drogi i zapewniamy komfortowy transport drogą asfaltową i betonową. Mamy nadzieję, że zakończymy naszą pracę w krótkim czasie, co będzie wielką wygodą w przejściu do Serdivan, a także zapobiegnie intensywności na Letnim Przejściu w określonych godzinach. ”

Bridge Studies Kontynuuj

W oświadczeniu Dyrekcji ds. Nauki „Rozpoczęliśmy pracę nad mostem, który zbudowaliśmy na Creekark Creek, który zapewni przejazdy pojazdów z Sebahattin Zaim Boulevard do Serdivan. Wykonano ulepszenia podłoża i znudzone stosy naszej drogi, których nogi mostu zostały ukończone. Fundamenty betonowe po bokach mostu oraz fundamenty mostu i belki główne zostały ukończone. Zaczniemy przejście przepustowe dla rowerów i pieszych przy wejściu do mostu w strefie rekreacyjnej. Wreszcie zamiast belek zostanie umieszczony most, a pokład zostanie zbudowany. Następnie zostanie otwarty dla ruchu wraz z budową drogi łączącej. ”Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar