MSB: „Nasze jednostki graniczne nie otworzyły oczu na przemytników na granicy z Iranem, Irakiem i Syrią”

Nasze jednostki graniczne MSB nie przeoczyły Irańczyków w Iranie i Iraku.
Nasze jednostki graniczne MSB nie przeoczyły Irańczyków w Iranie i Iraku.

W wyniku odkryć, inwigilacji, zasadzek i konfiskat przeprowadzanych przez naszych bohaterów granice w każdych warunkach pogodowych i lądowych, w dzień iw nocy, 24 godziny na dobę, stanowią one ważną część zasobów finansowych organizacji terrorystycznych i są nielegalnie sprowadzane do kraju; Mocno uderzono w przemyt narkotyków, owiec i papierosów. W ostatnim tygodniu skonfiskowano duże ilości narkotyków i papierosów podczas operacji na granicach Iranu, Iraku i Syrii.

147 KG EROIN PRZYSZŁO NA GRANICIE W IRANIE


W wyniku udanej operacji przeprowadzonej przez jednostki graniczne w Van we współpracy z jednostkami Żandarmerii skonfiskowano 147,3 kg heroiny, 10 kg metamfetaminy i 20.318 nielegalnych papierosów. Ponownie skonfiskowano w sumie 13 kg heroiny, która jest uważana za łącznie 6.6 kg heroiny, która miała zostać sprowadzona do Turcji przez Iran. Na linii granicznej Van Başkale skonfiskowano 9.150 paczek papierosów z kierowcą i załadowano do pojazdu.

W innym punkcie granicy z Iranem nasze jednostki graniczne, które uniemożliwiły 3 osobom próbowanie nielegalnego wjazdu do naszego kraju, zatrzymały 2.996 XNUMX paczek przemyconych papierosów podczas poszukiwań na miejscu zdarzenia.

Nasze jednostki graniczne patrolujące na granicy z Iranem przechwyciły również 3 kg narkotyków metamfetaminy w 5 paczkach w 2 plecakach, 30 półautomatycznych karabinach z pompą i 29.8 plecakach.

497 ZWIERZĘTA ZWIERZĄT KUCUKBAS NA GRANICIE IRAKU

Ponadto 497 mężczyzn i 3 kobieta, którzy przybyli z północnego Iraku i próbowali nielegalnie sprowadzić do naszego kraju 1 małych przeżuwaczy, zostali aresztowani i zatrzymani.

Osoba, która usiłowała nielegalnie przekroczyć granicę z Syrii, uciekła z powrotem w kierunku Syrii w wyniku interwencji naszych jednostek granicznych. Podczas poszukiwań przeprowadzonych w regionie skonfiskowano 1000 paczek nielegalnych papierosów.

Sześć osób, które próbowały nielegalnie przekroczyć granicę syryjską, zostało aresztowanych i zatrzymanych.

Osoby zatrzymane na granicy z Iranem, Irakiem i Syrią, schwytane bydło i inne nielegalne materiały zostały dostarczone do jednostek Dowództwa Generalnego Żandarmerii.

Do tego pokazu slajdów wymagany jest JavaScript.Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar