W Ankarze trwa walka z zakażeniem wieńcowym

W Ankarze trwa walka z epidemią koronawirusa
W Ankarze trwa walka z epidemią koronawirusa

Gmina miejska Ankara kontynuuje walkę z epidemią koronawirusa. Metropolita burmistrz Mansur Yavaş powiedział, że będzie wspierać obywateli w wieku 65 lat i starszych, którzy wezwali „HomeKal” po godzinie policyjnej.


Zwracając się do obywateli w wieku 65 lat i starszych za pośrednictwem swoich kont w mediach społecznościowych, burmistrz Yavaş ogłosił, że wynajęli kuriera motocyklowego do pracy na 17 rynkach i oddziałach oraz że wszystkie potrzeby obywateli objętych tym zakresem zostaną spełnione. ASKİ przeprowadzi proces ładowania wody dla abonentów w wieku 65 lat i starszych, którzy mają wodomierz z kartą, od wtorku 24 marca. Zespoły gmin miejskich, pracujące 7 godziny na dobę przez 24 dni w tygodniu dla zdrowia publicznego, codziennie dezynfekują w miejscach publicznych oraz instytucjach i organizacjach publicznych, zwłaszcza pojazdach transportu publicznego.

Gmina miejska Ankara kontynuuje walkę z epidemią koronawirusa, nie zwalniając tempa.

Zwiększając wysiłki w zakresie dezynfekcji dla zdrowia publicznego, gmina metropolitalna wdraża również nowe środki na potrzeby obywateli. Burmistrz miasta Ankara Mansur Yavaş oświadczył w swoim oświadczeniu na swoich kontach w mediach społecznościowych, że codzienne potrzeby rynkowe obywateli w wieku 65 lat i starszych, których godzinę policyjną nałożono i wzywających do „HomeKal”, zostaną zaspokojone przez kurierów motocyklowych wynajętych przez gminę Metropolitan.

MOTOCYKL WYNAJEM Kurierów

Burmistrz Yavaş, który w pierwszej kolejności udostępnił listy 17 rynków i oddziałów w Ankarze, zarówno na swoich kontach w mediach społecznościowych, jak i na stronie internetowej gminy Metropolitan, powiedział do obywateli w wieku 65 lat i starszych następującymi słowami:

„Moi drodzy rodacy, przede wszystkim docierajcie do was wszystkich. Mam nadzieję, że razem przeżyjemy te złe dni razem. Jak wiadomo, godzina policyjna została wprowadzona w wieku 65 lat i starszych. Nasze negocjacje z łańcuchami rynkowymi nadal zaspokajają potrzeby potrzebujących. Wkrótce opublikujemy je wszystkie wraz z ich lokalizacją, danymi adresowymi, oddziałem i danymi kontaktowymi. Będziesz mógł łatwo dostać to, czego chcesz. Prowadzimy również negocjacje z firmami kurierskimi. Jako gmina postaramy się pomóc w zaspokojeniu twoich potrzeb. Praktyka naszej gminy dotycząca obszarów usług domowych nadal trwa. Ponadto nasza usługa gorących posiłków jest kontynuowana dla 20 XNUMX rodzin żyjących poniżej progu głodu. Mam nadzieję, że przeżyjesz te złe dni bez żadnych szkód. Razem pójdziemy razem. Wszystkim wam szanuję. ”

Departament Usług Socjalnych Metropolitan Municipality uiści opłaty kurierom stowarzyszonym z Federacją Wszystkich Motocykli z Motocyklami. Działając w porozumieniu z gminą społeczną, gmina miejska zapewni tę usługę bezpłatnie obywatelom w wieku 65 lat i starszym, a także zapobiegnie dostawaniu przez kurierów dziennych wynagrodzeń do domów w tym procesie.

Çağdaş Yavuz, przewodniczący Federacji Kurierów Wszystkich Anatolijskich Motocykli, który zebrał się przed Gminą Metropolitalną i oświadczył, że są gotowi do służby, powiedział:

„Po pierwsze, obsłużymy 100 kurierami. Będziemy kontynuować z większą liczbą kurierów zgodnie ze wzrostem popytu. Mamy obowiązek federacji. Do czasu zakończenia częściowej godziny policyjnej obywateli w wieku 65 lat i starszych, którzy cierpią na choroby przewlekłe, przyjmujemy ich żywność i podstawowe potrzeby zamówione z rynków w godzinach 12.00-17.00. Obecnie wszystkie restauracje i jednostki zostały zamknięte, a nasi kurierzy motocykli również byli bezrobotni. Nasz metropolita również przejął tę sytuację i przynajmniej nasi kurierzy mieli okazję zabrać codzienne pieniądze do swoich domów. Jesteśmy wdzięczni i dziękujemy naszemu Prezydentowi. ”

Rada Miasta Ankara zwróciła również uwagę na znaczenie współpracy między Federacją Kurierów Wszystkich Anatolijskich Motocykli, Stowarzyszeniem Rynków Lokalnych i Stowarzyszeniem Sprzedawców Detalicznych, dzięki wsparciu kuriera motocyklowego gminy Metropolitan w stolicy, gdzie wezwał do „HomeKal”.

WSPARCIE ŻYWNOŚCI DLA KOLEKTORÓW PAPIERU

Po zakazie zbierania papieru w stolicy w ramach walki z epidemią koronawirusa, wsparcie żywnościowe zaczęło być zapewniane w regionach, w których ci ludzie żyją gęsto na polecenie prezydenta Yavaşa.

Mustafa Koç, szef Komendy Miejskiej Policji, oświadczył, że przeprowadzili dezynfekcję w obszarze, w którym znajdują się zbieracze papieru, którzy mieszkają w rejonie Şirindere w dystrykcie Çiğdem, podał następujące informacje:

„To miejsce, w którym mieszka około 600 kolekcjonerów papieru. Zarówno kolekcjonerzy papieru stanowią największą grupę ryzyka indywidualnie i stanowią poważne zagrożenie dla przenoszenia i rozprzestrzeniania się wirusa. Z tego powodu zakazaliśmy zbierania papieru. Nakarmiliśmy kolekcjonerów papieru jako gminę. Stworzyliśmy system umożliwiający im codzienne spotkania z rodziną. Rozdamy żywność wraz z rodzinami 5 osobom mieszkającym w 200 różnych regionach. Codziennie dezynfekujemy teren, w którym się znajdują i zebrane dokumenty. Według naukowców najdłuższy obszar życia wirusa znajduje się na papierze. Dopóki nie znajdziemy trwałego rozwiązania, zapobiegniemy wiktymizacji i wyeliminujemy rozprzestrzenianie się ryzyka ”.

Abdülkadir Aşık, który korzystał z pomocy żywnościowej przygotowanej i dystrybuowanej w kuchni BELPA, powiedział: „Nie będziemy już zbierać papieru z powodu wirusa. Jesteśmy represjonowani jako rodzina, ale gmina pomyślała o nas i nie pozostawiła nas głodnych i spragnionych. Bardzo dziękuję gminie miejskiej. ”Inny kolekcjoner papieru Ceylan Avcı powiedział:„ Nie zbieramy już złomu i papieru. Gmina przynosi nam żywność i regularnie opryskuje ten region ”, podziękował gminie Metropolitan.

Seyfettin Aslan, szef Departamentu Zdrowia, powiedział również, że rozpoczęli dezynfekcję w 10 regionach, w których uliczne zwierzęta karmione przez miłośników zwierząt-wolontariuszy znajdują się w całym mieście.

ŁATWY DO 65-LETNIA ORAZ PONADCZASOWYCH SUBSKRYBENTÓW Z ASKI

Gmina Metropolitan, która wprowadziła nowe środki przeciw zagrożeniu epidemią, rozpocznie ładowanie wody na liczniki kart abonentów mieszkaniowych w wieku 65 lat i więcej od wtorku 24 marca.

W ramach usługi, z której mogą korzystać mieszkańcy w wieku 65 lat i starsi, którzy nie mogą wyjść dzwoniąc pod Başkent 153 lub (0312) 616 10 00, zespoły ASKİ przeprowadzą proces ładowania wody przez abonentów za pomocą wodomierza z karty pod ich adresami.

ASKİ, który codziennie informuje swoich subskrybentów poprzez SMS-y i SMS-y oraz działa 24 godziny na dobę, postanowił odroczyć proces zamknięcia abonentów mieszkalnych z powodu epidemii o 2 miesiące. Dyrekcja Generalna ASKİ, która nadal otwiera wodę dla 22 tysięcy abonentów mieszkaniowych, którzy wcześniej zamknęli wodę z powodu niespłaconych długów, przeszła na system mianowania operacji w centrum od 23 marca. abonentów www.aski.gov.t jest Ogłoszenie, że możesz umówić się na spotkanie w ASKI; Nowa subskrypcja, zmiana subskrypcji, subskrypcja budowy i procedury ewakuacji subskrybenta, anulowanie subskrypcji, odwołanie do faktury, zmiana licznika (wniosek o awarię), zapytanie o fakturę i transakcje płatnicze zostaną również wykonane online.

MASOWE POJAZDY TRANSPORTOWE SĄ DEZYNFEKOWANE KAŻDEGO DNIA

Zespoły Departamentu Ochrony i Kontroli Środowiska oraz Zespołu Estetyki Miasta, które przeprowadzają intensywne prace dezynfekcyjne w instytucjach i organizacjach publicznych w całym mieście, codziennie dezynfekują środki transportu publicznego.

Podczas gdy zespoły Wydziału Estetyki Miasta wykonują czyszczenie specjalnymi środkami dezynfekującymi, szczególnie na ulicach i głównych drogach, szczególnie w miejskich meblach i przystankach, autobusy ANKARAY, Metro i EGO, taksówki i minibusy są codziennie dezynfekowane zgodnie z instrukcjami Prezydenta Yavaşa.

Stwierdzając, że są zadowoleni z prac dezynfekcyjnych, które odbywają się na przystankach minibusów, Fatih Özden, który jest wypchanym handlowcem, powiedział: „Ten wirus spowodował wielkie problemy dla nas wszystkich w całym kraju. Nasz burmistrz Mansur Yavaş codziennie dezynfekuje nasze pojazdy. Nasze pojazdy są w higienie. Dziękuję mu w imieniu naszych właścicieli sklepów. ”Ender Yılmaz powiedział:„ Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować Mansurowi Yavasowi, naszemu metropolitalnemu burmistrzowi za dezynfekcję. Dezynfekcja naszych pojazdów odbywa się codziennie ”- powiedział. Murat Karakoca stwierdził, że dzięki tej usłudze gminy miejskiej wzrosło zaufanie obywateli: „Nasi ludzie mogą bezpiecznie jeździć pojazdami. Dziękujemy naszej gminie i burmistrzowi Mansurowi Yavasowi za ich wysiłki. ”

Kontynuacja procesu dezynfekcji taksówek w strefie przechowywania taksówek Kızılay Güvenpark, BELPLAS A.Ş. Właściciele taksówek, dziękując zespołom sprzątającym, wyrazili zadowolenie z tej usługi w następujący sposób:

  • Dursun Göloğlu: „Jako taksówkarz chcielibyśmy podziękować naszemu burmistrzowi metropolii Ankara Mansurowi Yavaşowi. Nasze pojazdy muszą być spryskiwane wirusem każdego dnia i każdego dnia. ”
  • Ensari Güzelyurt: „Mam nadzieję, że przetrwamy te dni. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej usługi. Chcemy, aby odbywało się to codziennie zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów. ”
  • Levent Altınok: „Aby lepiej służyć mieszkańcom Ankary, śledzimy i popieramy decyzję podjętą przez nasze społeczeństwo i gminę miejską Ankara. Staramy się jak najlepiej pracować jako taksówkarz, aby służyć mieszkańcom Ankary w lepszych warunkach. Chciałbym podziękować naszej Ankara Metropolitan Municipality za świadczenie tej usługi. ”

Gmina Metropolitan, która prowadzi ciągłe prace dezynfekcyjne od kompleksów sportowych do budynków organizacji pozarządowych, sądów, jednostek wojskowych, jednostek policji, budynków usług komunalnych, szpitali i głównych bulwarów, prowadzi prace dezynfekcyjne za pomocą ekologicznych narzędzi do rozpylania w Altındağ Önder Neighbourhood i obszarach slumsów, w których żyją intensywnie obywatele Syrii.

Do tego pokazu slajdów wymagany jest JavaScript.


Wyszukiwanie aktualności kolejowych

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar