Ostrzeżenie świadomości z Chroń swoje naklejki odległości w AŞTİ

Ostrzeżenie dotyczące astmy
Ostrzeżenie dotyczące astmy

Gmina miejska Ankara nadal ostrzega obywateli, podejmując nowe działania w celu zwalczania epidemii koronawirusa. Dzięki nowej aplikacji uruchomionej w Başkent, naklejki „zachowuj dystans” zostały umieszczone w budynkach usługowych gminy Metropolitan, zwłaszcza w AŞTİ. Stwierdzając, że zaczęli dystrybuować stymulujące „naklejki” na rynki, szef Departamentu Policji Metropolitalnej Mustafa Koç powiedział, że ich celem jest zwiększenie świadomości obywateli na temat własnego zdrowia i zdrowia innych.


Ankara Metropolitan Municipality kontynuuje walkę z wybuchem koronawirusa, podejmując nowe działania.

Kontynuując ostrzeżenia na kontach w mediach społecznościowych, ekranach miast i plakatach z wezwaniem „HomeKal”, gmina miejska przygotowała naklejki „zachowaj dystans” w celu zwiększenia świadomości.

PIERWSZE ZASTOSOWANIE W AŞTİ

Umieszczając te „naklejki” w AŞTİ, gdzie obserwuje się ruch pasażerski, gmina miejska zapewnia, że ​​obywatele czekający na kolejkę przed biurami firm autobusowych zwracają uwagę na to ostrzeżenie.

Stwierdzając, że w AŞTI trwają prace związane z dezynfekcją dla zdrowia publicznego, szef Departamentu Policji w Metropolitan Municipality Mustafa Koç oświadczył, że chce podnieść świadomość obywateli dzięki klejom umieszczonym na ziemi i powiedział:

„Dbamy o badania dezynfekcji w walce naszej gminy miejskiej przeciwko rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Oprócz tego idziemy o krok dalej i pracujemy nad zwiększeniem świadomości wśród naszych ludzi na temat ochrony dystansu społecznego. Nastąpił poważny spadek liczby pasażerów, ale w AŞTİ wykonaliśmy „naklejki” na miejscach oczekiwania przed platformami i przykleiliśmy je przed windami. Okólnik Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych został aktywowany w celu zasiadania jednej osoby na podwójnych miejscach w autobusach oraz siedzenia poprzecznego na tylnych i przednich siedzeniach. Poinformowaliśmy o tym firmy autobusów międzymiastowych. Śledzimy jego wdrożenie za pośrednictwem policji i ochroniarzy. Firmy mają znaczną utratę przychodów. Zgodnie z instrukcją naszego prezydenta Mansura Yavaşa i decyzją Rady Dyrektorów BUGSAŞ obniżyliśmy opłatę za autobusy o połowę przy wyjeździe z AŞTİ. Widzimy wrażliwość u naszych obywateli. Wzywam wszystkich mieszkańców Ankary, proszę pozostań w domu, zachowaj dystans społeczny, kiedy wychodzisz, zapobiegaj rozprzestrzenianiu się wirusa. ”

Mehmet Bingöl, który pracuje w biurze sprzedaży biletów, stwierdził, że nowa aplikacja jest przydatna i powiedział: „Społeczne naklejki na odległość były bardzo przydatne. Prosimy, aby porozmawiali z nami, stojąc na nalepkach, aby mogli zwiększyć świadomość pasażerów. Gmina Metropolitan kontynuuje starania w celu zwalczania wirusa w AŞTİ. Chcę przekazać moją satysfakcję Mansurowi Yavaşowi stąd. ”Faruk Çayan, który udał się do Denizli, podkreślił znaczenie ostrzeżeń i środków ostrożności:„ Umieścili kamerę termiczną w bramie rurowej, ta aplikacja przyciągnęła moją uwagę. W celu ochrony dystansu społecznego uznałem tę aplikację za bardzo udaną, z naklejkami przymocowanymi do podłóg i wind. Wchodząc do autobusu, właściciel firmy rozdał maskę, gmina miejska uświadomiła wszystkim. W autobusach pozostawia się jedno miejsce na towarzyski dystans. Wierzę, że jeśli wszyscy podejmą niezbędne środki ostrożności, jak najszybciej pokonamy te trudne dni ”.

DYSTRYBUCJA NA RYNKI

Szef Departamentu Policji Mustafa Koç, oświadczając, że dystrybuuje naklejki ostrzegawcze na rynkach, z których intensywnie korzystają obywatele, powiedział, że wykonał telefon w domu z przygotowanymi plakatami.

Koç, który przesłuchał zespoły policyjne na rynkach, na których złożono wniosek, podał następujące informacje:

„Przy wejściu na rynki rozwieszamy plakaty ostrzegawcze„ idź do domu, kiedy skończysz zakupy ”. Kolejny okólnik naszego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych został przeniesiony do naszej gminy. Aby zachować zgodność z okólnikiem określającym liczbę klientów, którzy mogą być zlokalizowani według metrów kwadratowych rynków, opublikowaliśmy ostrzeżenia wskazujące, ilu klientów może wejść na rynki. Na podłodze przyklejamy również naklejki „zachowaj dystans”, aby zapobiec gromadzeniu się przed obudową. Chcemy rozszerzyć te badania na cały Ankara. ”

Wyrażając, że widział naklejki podczas zakupów, Tuncer Ömür powiedział: „Musi istnieć dystans dla zdrowia. Bardzo logiczna aplikacja. Jestem bardzo zadowolony z praktyki utrzymywania odległości między klientami podczas handlu w kasie. Chciałbym podziękować naszemu prezydentowi i wszystkim, którzy wnieśli swój wkład. ”

NAKLEJKA NA PODNOŚNIKI

Naklejki, które zaczęły być umieszczane w budynkach usługowych gminy Metropolitan, są również stosowane wewnątrz wind.

Priorytetowo traktując zdrowie pracowników za pomocą naklejek z ostrzeżeniem o ochronie dystansu społecznego, Gmina Metropolitan ostrzega 4 osoby, aby zabrały windy przed ryzykiem epidemii. Başak Yılmaz z personelu Metropolitan powiedział: „Jestem zadowolony ze środków podjętych w celu ochrony zdrowia personelu. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy się do tego przyczynili, a zwłaszcza naszemu metropolita Mansurowi Yavaşowi. ”Esra Okkalı powiedziała:„ Jestem bardzo zadowolona z praktyki dystansu społecznego zapoczątkowanej w gminie ”. Osman Özcan powiedział, że uważa, że ​​naklejki zawierające społeczne ostrzeżenie o odległości dla zdrowia są skuteczne, i powiedział: „Uważam, że praktyki ochrony dystansu społecznego zainicjowane przez naszą gminę z powodu epidemii”.

Naklejki lokalizacji zostaną umieszczone na stacjach metra i ANKARAY, gdzie obywatele podróżują codziennie, w krótkim czasie.

Do tego pokazu slajdów wymagany jest JavaScript.


Wyszukiwanie aktualności kolejowych

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar