Nowe środki do zwalczania koronawirusa w Ankarze

Nowe środki do walki z koronawirusem w koszyku
Nowe środki do walki z koronawirusem w koszyku

Gmina miejska Ankara kontynuuje aktywną walkę w stolicy, podejmując nowe działania przeciwko epidemii koronawirusa. Chociaż fabryka chleba Halk maksymalizuje praktyki higieniczne w punktach sprzedaży, szczególnie w obszarze produkcyjnym, starannie przeprowadza proces dezynfekcji w pojazdach transportu publicznego, pojazdach transportu publicznego, pojazdach transportu publicznego, taksówkach i minibusach oraz pojazdach serwisowych typu C Plate. Burmistrz metropolii Ankara Mansur Yavaş ogłosił, że gmina metropolitalna będzie współpracować z organizacjami pozarządowymi w celu dystrybucji żywności zwierzętom ulicznym w celu zaspokojenia malejącego zapotrzebowania na żywność spowodowanego zamknięciem kawiarni i restauracji.


Ankara Metropolitan Municipality kontynuuje swoją działalność 7 godziny na dobę, 24 dni w tygodniu, w zakresie zwalczania chorób epidemicznych w całej stolicy.

Z powodu wybuchu koronawirusa wszystkie jednostki maksymalizują praktyki higieny jednostek pod koordynacją Centrum Zarządzania Kryzysowego, a także wprowadzają nowe środki i środki.

DYSTRYBUCJA MAMA DO PRZYJACIÓŁ

Burmistrz metropolii Ankara Mansur Yavaş ogłosił, że zaczęli dystrybuować żywność we współpracy z organizacjami pozarządowymi gminy Metropolitan we współpracy z kawiarniami i restauracjami, które zaspokajają potrzeby żywieniowe zwierząt ulicznych.

Mustafa Şener, kierownik oddziału weterynaryjnego i zoo w Ankara Metropolitan Municipality, który stwierdził, że wrócili do kwarantanny, gdzie powracający obywatele byli przetrzymywani w kampusie w Gölbaşı, gdzie gościli bezpańskie zwierzęta w schronisku Gölbaşı w Metropolitan Municipality, podając następujące informacje na temat podjętych środków:

„Biurko kryzysowe powstało pod przewodnictwem naszego gubernatora w Ankarze. Zgodnie z prośbą naszego Urzędu Gubernatora, przywieźliśmy 16 bezpańskich zwierząt z miejsca kwarantanny do naszego schroniska dla zwierząt wraz z gminą Gölbaşı i zgodnie z wiedzą naszych wolontariuszy, aby uniknąć problemów zdrowotnych, zwłaszcza żywieniowych, ponieważ nasi wolontariusze nie mogą wyjść na zewnątrz. Nasi lekarze weterynarii przeprowadzili kontrole zdrowia od pierwszej chwili, kiedy przybyły nasze zwierzęta. Sześć z 16 bezpańskich zwierząt wysterylizowano. Nawiązaliśmy kontakt z wolontariuszami przyglądającymi się zwierzętom w regionie. Nasi wolontariusze mogą przyjść w dowolnym momencie, aby nakarmić zwierzęta w naszym domu opieki i uzyskać informacje o ich stanie zdrowia. Po usunięciu kwarantanny nasze zwierzęta powrócą do środowiska, z którego zostały zabrane. Nasi miłośnicy zwierząt nie powinni się tym martwić, nasze zwierzęta są w dobrym zdrowiu i nie ma problemu z ich karmieniem. Rozpoczęliśmy także dystrybucję żywności. ”

Ankara Hacı Bayram Veli University Prezydent Wspólnoty Ochrony Przyrody i Zwierząt Damla Karaboya powiedziała: „Po ogłoszeniu strefy kwarantanny karmione przez nas zwierzęta zostały przeniesione do schroniska w Gölbaşı. Na początku podchodziliśmy stronniczo, ale teraz widzimy naszych przyjaciół w schronisku dla zwierząt w Gölbaşı. Nie ma problemu Chociaż ich waga jest bardzo dobra, a ich zdrowie jest dobre ”, miłośniczka zwierząt z Wolontariatu, Tenay Yücel, powiedziała:„ Przyjeżdżam do schroniska od lat. W tym schronieniu życie i pokarm dusz są zawsze obecne. Soki są regularnie zmieniane. Szczepionki są wytwarzane regularnie, procesy sterylizacji są wykonywane natychmiast. Po objęciu urzędu przez burmistrza Mansura Yavaşa sytuacja była lepsza. Ci, którzy nie widzą tutaj, mówią inaczej i negatywnie. Nasze dusze są tutaj bezpieczne. Nasze życie jest tu bardzo zdrowe. Nikt nie musi się martwić. Wyraził swoje myśli.

HALK JEST NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE HIGIENY

Fabryka chleba Ankara Halk zwiększyła również środki ostrożności przeciwko koronawirusowi w swoich sklepach, szczególnie w sklepach z pieczywem i produktach piekarniczych, w sklepach, bufetach i bułkach Halk Bread.

Fabryka Chleba Halk, która wprowadziła Awaryjny Plan Ochrony przed Epidemią, zaczęła okresowo mierzyć gorączkę przy codziennej temperaturze ciała przy rekrutacji wszystkich pracowników. Halk Ekmek, który zwiększył liczbę środków dezynfekujących i umieścił plakaty ostrzegawcze w zamkniętych punktach, wprowadził obowiązek noszenia masek i rękawiczek. Halk Ekmek, który zamyka kawiarnie w punktach sprzedaży, zaczął stosować zasadę 1 metra dla ochrony dystansu społecznego w codziennej sprzedaży produktów.

Stwierdzając, że priorytetem są zdrowie publiczne i bezpieczeństwo żywności, dyrektor generalny Halk Ekmek Recep Mızrak ogłosił, że podjął rygorystyczne środki:

„Przygotowaliśmy 23 pozycje środków. Stworzyliśmy Emergency Crisis Desk do monitorowania wniosków. Ponieważ nasze zakłady produkcyjne pracują na 3 zmiany, mierzymy temperaturę ciała naszego personelu pracującego na tej zmianie w momencie zatrudnienia. W punkcie higieny przynieśliśmy konieczność zastosowania środka dezynfekującego, rękawiczek i maski. Narysowaliśmy żółte linie w odstępach 1 metra, aby chronić dystans społeczny w naszym sklepie sprzedaży. W ten sposób staramy się chronić dystans naszych przybywających obywateli. ”

DEZYNFEKCJA ZACZYNAŁA SIĘ W POJAZDACH SERWISOWYCH C-PŁYTA

Stwierdzając, że podwoili procesy czyszczenia i dezynfekcji związane z koronawirusem od pierwszego dnia, gdy gmina miejska Ankara, Departament Zdrowia Seyfettin Aslan powiedział, że pojazdy transportu publicznego są poddawane temu procesowi każdego dnia.

Stwierdzając, że dezynfekują także pojazdy serwisowe z płyty C po metrze, ANKARAY, kolejce linowej, autobusach i taksówkach, Aslan powiedział: „Kontynuujemy prace czyszczenia i dezynfekcji we wszystkich pojazdach transportu publicznego, które są używane 7 godziny na dobę, 24 dni w tygodniu. Spotkaliśmy się z Przewodniczącym Izby Rzemieślników operatorów pojazdów serwisowych w Ankarze i założyliśmy centrum. Następnie, gdy wszystkie nasze pojazdy serwisowe typu C znajdą się w centrum, przeprowadzana będzie ciągła dezynfekcja. Kierownik działu transportu zapewni skoordynowane prace w tej sprawie. Jako Metropolitan staramy się realizować nasze wysiłki na rzecz zdrowia ludzi przez całą dobę ”. Szef Departamentu Transportu Metropolitalnego w Ankarze Ali Cengiz Akkoyunlu podkreślił, że pojazdy użytkowe działające w obszarze odpowiedzialności gminy Metropolitan kontynuują dezynfekcję 7/24 i powiedział: „W sumie 7 24 pojazdów użytkowych, w tym minibusy i taksówki komercyjne, zostało poddanych dezynfekcji. Po zakończeniu procesu dezynfekcji około 10 tysięcy 7 pojazdów serwisowych zostanie wyczyszczonych łącznie 300 tysięcy pojazdów użytkowych. ”

Tuncay Yılmaz, Przewodniczący Izby Handlowców z Ankara Service Vehicle Operators, zwrócił uwagę na znaczenie badania dezynfekcji przeprowadzonego przez gminę Metropolitan i powiedział: „Jesteśmy w sektorze, który stale przewozi personel, pracowników i urzędników w mieście i jesteśmy intensywnie w ruchu ulicznym. Sposobem na pozbycie się tego niebezpieczeństwa jest dezynfekcja i czyszczenie. W tym sensie gmina miejska zapewnia nam 7/24. Dziękuję bardzo. ” Podczas gdy kierowca serwisu płytowego C İbrahim Aydirek podziękował burmistrzowi metropolii Ankary Mansurowi Yavaşowi, Fatih Yıldız powiedział: „Chcielibyśmy podziękować gminie miejskiej Ankara za jej usługi. To była praca czyszczenia i spryskiwania, która powinna była być ”.

DZIĘKI PRZEWODNICTWO Z TAXI I WYPEŁNIONE ZAKUPY

Służył w Departamencie Ochrony Środowiska i Kontroli, BELPLAS A.Ş. zespoły sprzątające kontynuują proces dezynfekcji taksówek i minibusów każdego dnia, zgodnie z instrukcjami burmistrza metropolii Ankary, Mansura Yavaşa.

Podczas gdy prace dezynfekcyjne są kontrolowane przez zespoły Departamentu Policji, Orhan Taşcı, pracujący na lotniskowym postoju taksówek, powiedział: „Dziękujemy naszemu burmistrzowi gminy miejskiej Ankara za wsparcie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy nad dezynfekcją naszych pojazdów. Ten problem dzielimy z naszymi pasażerami. Nasi pasażerowie mogą spokojnie korzystać z naszych pojazdów. ” Hasan Hakan Tağluk, prezes zarządu Esenboğa Taxis Motorized Carriers Cooperative, powiedział: „Korzystamy z tej aplikacji przy wsparciu naszej gminy miejskiej. Otrzymujemy miłe opinie od naszych pasażerów na temat prac. Chcemy, aby te badania były kontynuowane. Chcielibyśmy podziękować naszemu burmistrzowi Mansurowi Yavaşowi za wsparcie. ”

Rıfat Çetinkaya oświadczył, że służą na przystankach Sincan Dolmuş i powiedział: „Wszystkie nasze pojazdy zostały zdezynfekowane. Chciałbym podziękować naszej gminie i panu Mansurowi Yavaşowi za ich usługi. ”Kierowcy minibusów, którzy skorzystali z usługi, powiedzieli:

  • Niyazi Bilgiç: „Chcielibyśmy podziękować naszemu prezydentowi Mansurowi Yavasowi za tę usługę świadczoną przez gminę. Oczekujemy kontynuacji usług. ”
  • Feyzullah Kızıltaş: „Bardzo dziękuję naszej gminie za tę usługę”.
  • Prezent Taburlu: „Dziękujemy naszej gminie za zajęcie się tymi problemami. Kontynuujemy nasze usługi w zdrowy sposób. ”

DODATKOWE NOWE ŚRODKI

Gmina Metropolitalna, która w wielu miejscach prowadzi stałą dezynfekcję od instytucji i organizacji publicznych do organizacji pozarządowych, podjęła następujące dodatkowe środki przeciw zagrożeniu epidemią:

  • „Egzaminy straży pożarnej” ogłoszone przez gminę Metropolitan 30 marca, że ​​ogłoszono, że wniosek zostanie przyjęty i odbędzie się w dniach 13-17 kwietnia, zostało przełożone na późniejszy termin.
  • Ze względu na spadek liczby pasażerów handlowców korzystających z prywatnego autobusu publicznego (ÖHO) i prywatnych pojazdów transportu publicznego (ELV) działających w Ankarze, bieżące ceny licencji i ofert przetargowych zostały przesunięte o 2 miesiące.
  • Według stanu na dzień 4 marca 23 r. Budynek gminy miejskiej Ankara, w którym 2020 tysiące pracowników, oprócz pozwoleń administracyjnych, pełniło tę samą funkcję w budynku Dyrekcji Generalnej EGO i Generalnej ASKİ, w ramach środków podejmowanych przeciwko epidemii koronawirusa oraz w Dyrekcji Generalnej Gminy Metropolitalnej, EGO i ASKI w celu ochrony zdrowia pracowników. będzie współpracować z systemem zmianowym do drugiego rzędu, aby zapewnić, że usługa publiczna będzie świadczona bez zakłóceń.
  • Nowe wnioski o pomoc społeczną do gminy będą składane tymczasowo za pośrednictwem telefonów kontaktowych o numerach ((0312) 322 45 47, (0312) 322 11 33 i (0312) 507 37 00) zamiast Centrum Pomocy Żywnościowej, aby zapobiec tworzeniu się i rozprzestrzenianiu się wirusa przez tłumy.

Do tego pokazu slajdów wymagany jest JavaScript.


Wyszukiwanie aktualności kolejowych

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar