Burmistrz Yüce jest w Bursie w ramach projektu tramwajowego Sakarya

wprowadzimy system prezydenta miasta Yuce lekkiej kolei
wprowadzimy system prezydenta miasta Yuce lekkiej kolei

Analizując projekty lekkiej kolei i tramwajów w Bursie oraz spotkanie z burmistrzem Bursa Metropolitan Municipality, Alinurem Aktaşem, Prezydent Ekrem Yüce powiedział: „Systemy lekkich kolei, które zamierzaliśmy wdrożyć w naszym mieście, były najważniejszym punktem programu wizyty w Bursie. Dokonaliśmy niezbędnych badań. Informacje o operacji otrzymaliśmy od zespołów technicznych. Jako gmina miejska jesteśmy zdeterminowani, aby połączyć nasze miasto z systemami kolejowymi. ”


Prezydent Sakarya Metropolitan Ekrem Yüce odwiedził burmistrza gminy Bursa Metropolitan Alinur Aktaş. Członek parlamentu Necdet Tömekçe, doradca prezydenta Adil Altay Güney, zastępca sekretarza generalnego Ali Oktar, szef Departamentu ds. Nauki Murat Mutlu, przewodniczący Rady Miasta Sinan Çileli i Sakarya Metropolitan, którzy udali się do Bursy, aby zbadać lekką kolej i tramwaj. Towarzyszył prezes klubu Belediyespor Cevat Ekşi. Burmistrz Ekrem Yüce podziękował burmistrzowi Bursa Metropolitan Municipality burmistrzowi Alinurowi Aktaşowi za życzliwego gospodarza i podkreślił, że współpraca i współpraca w znacznym stopniu przyczynią się do rozwoju obu miast.

Przegląd systemu kolei w Bursie

Mówiąc o kontaktach z Bursą, Prezydent Ekrem Yüce powiedział: „Oparliśmy się na Uludağ z jego historycznym Wielkim Bazarem, Ulucami i byliśmy w starożytnym mieście Bursa z jego historyczną historią i możliwościami turystycznymi. Z naszą delegacją odwiedziliśmy burmistrza metropolity Alinura Aktaşa. Omówiliśmy nasze oceny dotyczące współpracy i podstaw współpracy. Dzieliliśmy się doświadczeniem. Dzięki systemom lekkich kolei, które zamierzaliśmy wdrożyć w naszym mieście, tramwaj był najważniejszym punktem programu naszej wizyty w Bursie. Dokonaliśmy niezbędnych badań. Informacje o operacji otrzymaliśmy od zespołów technicznych. Mamy nadzieję, że połączymy Sakaryę z komfortem systemu kolei. ”

Jesteśmy zaangażowani w systemy kolejowe

Podkreślając, że dzięki zaawansowanej technologii w transporcie możliwości osiągnęły szeroki zakres wymiarów, Prezydent Ekrem Yüce powiedział: „Transport kół gumowych jest oczywiście ważną pozycją w miastach. Jednak rosnąca liczba pojazdów, a także mobilność ludności powodują konieczność poczynienia postępów w transporcie. Tak, mamy nowe podwójne drogi, ruchy, aby zmniejszyć ruch w mieście. Dzięki systemom lekkiej kolei, zarówno w transporcie publicznym spełnimy stulecia, zapewnimy komfortowy transport i zrelaksujemy ruch uliczny. Jako gmina miejska jesteśmy zdeterminowani, aby połączyć nasze miasto z systemami kolei. Niech mój Pan uczyni wszystkie nasze wysiłki dobrymi ”.Wyszukiwanie aktualności kolejowych

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar