Boulevard Męczennika Birola Yıldırıma otwarty do służby w New Melet Bridge

Sehit birol yildirim bulwar z otwartym mostem meletowym
Sehit birol yildirim bulwar z otwartym mostem meletowym

Bulwar Męczennika Birola Yıldırıma, który został wybudowany po raz pierwszy w Ordu przez gminę Ordu w Ordu, jako alternatywa dla obwodnicy i Nowego Mostu Meletowego, który może służyć jako alternatywa dla nadmorskiej drogi Morza Czarnego, został uroczyście oddany do użytku.


Począwszy od nowej lokalizacji dworca autobusowego, trasa o długości 5 km, która znajduje się na przemysłowym obszarze Karapinar Mahallesi i pokryta gorącym asfaltem od mostu Yeni Melet do skrzyżowania Kayabaşı, stała się alternatywną drogą do autostrady, a także natężeniem ruchu w regionie.

„POSTĘPOWALIŚMY BYĆ MIASTEM BRAND

Mówiąc, że Ordu podejmuje zdecydowane kroki w kierunku zostania miastem marki, metropolita Ordu Dr. Mehmet Hilmi Güler powiedział: „Dzisiaj przynosimy dwa piękne dzieła do naszego Ordu. Jednym z nich jest Nowy Most Meletowy o długości 236 metrów. Ten most będzie nowym statkiem do Ordu, odpręży nasz ruch. Odegraliśmy kluczową rolę w przeniesieniu kalendarza na pierwszy plan, działając na tym moście, który ma zostać przywieziony do naszego miasta w innym terminie. Chciałbym podziękować autostradom, które przyniosły tę usługę do naszego miasta w ciągu 2 miesięcy. To pokazuje siłę naszego państwa. Potem otworzyliśmy ładny bulwar. Jako obywatele Kadirşinas nazwaliśmy imię naszego męczennika Birola Yıldırıma, który poświęcił swoją krew i życie za ten kraj, na tym bulwarze. Niech 5-kilometrowa trasa będzie korzystna dla naszych obywateli. Przybliżony koszt dwóch inwestycji wynosi 30 milionów TL. Nadal podejmujemy odważne i zdecydowane kroki. Chcemy dodać wiele pięknych dzieł do naszego miasta. Jesteśmy na najlepszej drodze, aby stać się miastem marki. W tym sensie jednym z najważniejszych zadań było rozwiązanie problemu z ruchem drogowym. Na tym etapie nasz ruch będzie bardziej komfortowy. Myślimy o innym moście, w którym Melet spotyka morze. Planujemy to również. Ordu będzie miastem znanym również z mostów. Melet będzie pięknym centrum życia. Kiedy zdamy sobie z tego sprawę, nasza armia stanie się znacznie piękniejsza w turystyce i przemyśle. ”

„GRATULUJEMY NASZĄ GMINĘ GMINY METROPOLITALNEJ”

Burmistrz Gminy Metropolitalnej Ordu Gubernator Ordu Seddar Yavuz, który rozpoczął przemówienie, dziękując Mehmetowi Hilmi Güler, powiedział: „Chciałbym podziękować naszemu metropolitalnemu burmistrzowi za jego pracę i pogratulować mu. Kiedy most Cevizdere zawalił się z powodu katastrofy w ostatnich latach, zobaczyliśmy, że nie mamy innego wyjścia. Ważne jest, aby nie przechodzić przez most. Boże broń, znaczenie tych inwestycji w zakresie strategicznym, bezpieczeństwa i transportu staje się bardziej widoczne w podobnych sytuacjach. Dlatego należy spojrzeć na inwestycje z tego aspektu. Gratuluję naszej pracującej regionalnej dyrekcji ds. Autostrad i burmistrzowi metropolitalnemu i życzę, aby inwestycje były korzystne dla naszej prowincji. ”

Po przemówieniach dwie inwestycje dokonane przez prowincjonalnego Muftiego Mürsela Öztürka zostały oficjalnie otwarte do użytku po tym, jak protokół przeciął wstęgę otwierającą.

Do tego pokazu slajdów wymagany jest JavaScript.


Wyszukiwanie aktualności kolejowych

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar