Szybki pociąg Çerkezköy Odbyło się spotkanie oceniające linię przejściową

Odbyło się spotkanie oceniające linię przejściową szybkich pociągów cerkezkoy
Odbyło się spotkanie oceniające linię przejściową szybkich pociągów cerkezkoy

ÇerkezköySpotkanie oceniające odbyło się pod przewodnictwem naszego burmistrza Vahapa Akaya w celu ustalenia problemów transportowych, które mogą wystąpić w naszym mieście i rozwiązania tych problemów z linią kolei dużych prędkości, która przejeżdża.


Szybki pociąg Çerkezköy Z powodu przekroczenia linii Çerkezköy Nasz burmistrz Vahap Akay, zastępca burmistrza Kemal Gümüş i Nedim Yılancı, wiceprezes Departamentu Modernizacji TCDD Mücahit Lek, dyrektor generalny TCDD Outsourced Project Koordynacja Menedżer Oddziału Abdullah Çorak i przedstawiciele firmy wykonawczej wzięli udział w spotkaniu oceniającym, które odbyło się w biurze burmistrza.

ROZWIĄZANIE ZOSTAŁO O PROPOZYCJACH ROZWIĄZANIA

Podczas spotkania wymieniono się pomysłami na temat planowanych działań, które zostaną przeprowadzone w regionach, w których znajdują się dwa przejazdy kolejowe w naszej dzielnicy, aby zminimalizować problemy z transportem, które linia szybkich pociągów przejedzie przez nasze miasto. Nasza gmina i urzędnicy TCDD uzgodnili rozwiązania problemów, które mogą się pojawić.

DZIAŁA DO ZROBIENIA

Na spotkaniu, na którym postanowiono zapewnić przejście podziemne, do którego należy dotrzeć na przejeździe kolejowym na skrzyżowaniu BSH; Osiągnięto konsensus w sprawie połączenia transportu zapewnianego z przejazdu kolejowego na terenie naszej stacji do ulicy Rządowej z wiaduktem, który zostanie wykonany w miejscu, w którym znajduje się nasza siłownia. Prace, które zostaną przeprowadzone w miejscu sugestii rozwiązań opracowanych na spotkaniu, zostaną zaplanowane i uzgodnione z protokołem ze spotkania, w którym wezmą również udział przedstawiciele władz gminy Tekirdağ.Wyszukiwanie aktualności kolejowych

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar