Odbyło się spotkanie pierwszego zgromadzenia BTSO 2020

Odbyło się pierwsze spotkanie montażowe roku btso
Odbyło się pierwsze spotkanie montażowe roku btso

Odbyło się pierwsze spotkanie montażowe Izby Przemysłowo-Handlowej Bursa w 2020 r. Przewodniczący BTSO İbrahim Burkay stwierdził, że TEKNOSAB, który jest symbolem nowej rewolucji przemysłowej, rozwija się szybko od 4 lat i powiedział: „Rozpoczniemy budowę fabryki w 20 r. W TEKNOSAB, pierwszej zorganizowanej strefie przemysłowej utworzonej w Bursie w ciągu ostatnich 2020 lat”.


Styczniowe zgromadzenie BTSO odbyło się w budynku służby kameralnej. Burmistrz Burkay, który powiedział, że prowadzili kampanie pomocowe dla trzęsienia ziemi w Malatyi i Elazig jako świat biznesu Bursa, podziękował firmom, które poparły kampanię za ich wrażliwość.

„NASZ NAJWIĘKSZY ZYSK TO NASZA SIŁA W HANDLU ZAGRANICZNYM”

Stwierdzając, że rok, w którym polityka protekcjonizmu gwałtownie wzrosła w skali globalnej, prezydent Burkay powiedział, że Bursa zachowuje swoje wyniki gospodarcze pomimo wszystkich trudności.

Prezydent Burkay, wyrażając, że największą zaletą Bursy jest jej siła handlu zagranicznego, powiedział: „Bursa zapewnia 44% swojej siły w gospodarce z handlu zagranicznego. Bursa, która zrealizowała w ubiegłym roku 15.8 miliarda dolarów eksportu, jest miastem z 7 miliardami dolarów nadwyżki w handlu zagranicznym. Naszemu miastu udało się zwiększyć eksport, choć o 1-2 punkty, w okresie, gdy handel zagraniczny na świecie się zawęził. Nasza Globalna Agencja Targowa, UR-GE i organizacje delegacji zakupów, które są prowadzone przez naszą Izbę, również w znacznym stopniu przyczyniają się do handlu zagranicznego naszych firm. ”

„TYLKO TEKNOSAB OSB W OSTATNICH 20 LATACH”

Zwracając uwagę, że 25 miliardów dolarów inwestycji, 150 tysięcy miejsc pracy i 40 miliardów dolarów eksportu są ukierunkowane na TEKNOSAB, symbol nowej rewolucji przemysłowej, prezydent Burkay podkreślił, że prace w TEKNOSAB postępują szybko od 4 lat. İbrahim Burkay powiedział: „TEKNOSAB uzyskał osobowość prawną w 2016 r. Alokacji dokonano w 2017 r., A jej infrastruktura została ukończona o 2019-60 procent do końca 65 r. Mamy nadzieję, że zamierzamy rozpocząć budowę fabryki w 2020 roku. TEKNOSAB to pierwsza zorganizowana strefa przemysłowa założona w Bursie w ciągu ostatnich 20 lat. Projekt znacząco przyczyni się do rozwoju produkcji zaawansowanych technologii w naszym mieście. ”

„Turcji Przemysł samochodowy TRANSFORMACJA wola Przyspieszony”

Prezydent Turcji Burkay wskazującego do samochodu mowy przyczyni się do przekształcenia spółki z branży motoryzacyjnej nadal produkowany w Bursie, powiedział: „Bursa, ma duże doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym i przemysłowym. Dzięki temu doświadczeniu Bursa stała się centrum krajowego i krajowego projektu samochodowego. Podejmujemy kroki w celu stworzenia infrastruktury przemysłowej, która jest bardziej podatna zarówno na technologie autonomiczne, jak i robotyczne, zwłaszcza w Bursie, z centrami doskonałości pod dachem BUTEKOM. Samochody krajowe i krajowe zwiększą wartość naszego miasta. Panini sukces tego projektu, ale także od naszej firmy w Bursie w Turcji, która ma najmocniejszy przemysłu przetwarzającego będzie odgrywać rolę w przejściu do nowych technologii w sektorze motoryzacyjnym. Wiele naszych firm rozpoczęło dyskusje na temat niektórych nowych produktów zakładu, które teraz rozpoczną produkcję w Gemlik. Uważam, że ten krok jest bardzo ważny dla przyszłości zarówno Bursy, jak i naszej branży. ”Wyszukiwanie aktualności kolejowych

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar