Samochody domowe zostaną przeniesione z Bursy do świata

krajowy samochód zostanie przewieziony do okna światowego z Bursy
krajowy samochód zostanie przewieziony do okna światowego z Bursy

18. spotkanie „Common Mind Meetings” pod przewodnictwem Izby Handlowo-Przemysłowej Bursa (BTSO) z udziałem izb i wymian w Bursie odbyło się w Izniku. BCCI Przewodniczący Ibrahim Burkay, powiedział inicjatywy transformacyjne, które poruszają gospodarkę w domowej projektu samochodowego Bursa Turcja w mieście. Prezydent Burkay, stwierdzając, że miasto powinno przejść na gospodarkę skalowaną z planowaniem przestrzennym i zapewnić następne 50 lat, powiedział: „Będziemy nadal pracować z determinacją w każdej dziedzinie, mając znacznie silniejszy cel Bursy”.


XVIII „Spotkań wspólnego umysłu”, które objęły świat biznesu Bursa pod przewodnictwem BTSO, poprowadziła Iznik Handlowo-Przemysłowa Iznik. Przemawiając na spotkaniu z udziałem wszystkich prezesów izb i giełd, przewodniczących rad i członków zarządu w Bursie, prezes BTS Burko İbrahim Burkay powiedział, że rok, w którym odnotowano najniższe dane dotyczące wzrostu w ciągu ostatnich 18 lat w handlu światowym, został pominięty. Turcji pomimo protekcjonistycznych polityk w gospodarce światowej pod względem wartości eksportu w świecie największy wzrost w pięciu krajach z jednego stwierdził, że Ibrahim Burkay, „W tym roku mam nadzieję, że w oparciu o nowe inwestycje, mocno wierzę, że produkcja i będziemy uchwycić znacznie silniejszy wzrost zatrudnienia był. W tym trudnym procesie dziękuję naszemu rządowi w imieniu świata biznesu, który wdrożył regulacje spełniające oczekiwania naszego sektora prywatnego. ”

Indyka 60 LAT SEN NASTĄPI

Bursa BCCI w 1960 roku pod kierownictwem pierwszej zorganizowanej strefie przemysłowej Turcji przypomina przełęczy życia miasta Ibrahim Burkay „jesteśmy pozostawiając silnej infrastruktury przemysłowej miasta ukształtowała 50 lat. Rozpoczęliśmy przemysłową transformację naszej Bursy od projektów, które przeprowadziliśmy 7 lat temu. Dziś Bursa obejmuje przywództwo nowej rewolucji przemysłowej w naszym kraju dzięki projektom takim jak TEKNOSAB, GUHEM, Model Fabrika i BUTEKOM. Nasi wykwalifikowani zasoby ludzkie, R & D i pole produkcja nastawione na innowacje, nasz obiekt logistyczny i nasza przemiana w ruch naszej branży pozwoliło na realizację Bursie w Turcji 60-letni samochód marzeń. „Powiedział.

„PRZEWOZIMY NASZ SAMOCHÓD LOKALNY I STYPENDIALNY NA ŚWIATOWĄ SHOWCASE”

BCCI Przewodniczący Burkay, autonomiczne i cyfrowa technologia z nowym kamieniem milowym w świecie dźwięczne do zaprezentowania projektu zostać przeniesiona z celami rozwoju w Bursie w Turcji. Ibrahim Burkay „rodzimy” i „Bursa” w następnej generacji w Bursie, projekt samochód Turcji opisują technoparks i Bursa technologii R & D oraz Centrum Koordynacji BUTEKOM wewnątrz mikro mechanicznej one praktyce, podkreślając przyczynią się one z mikro-elektroniki i ośrodków nano-technologii doskonałości Ibrahim Burkay „Pan Prezydent Recepa Tayyipa Erdogana, Przemysłu i technologii Pan minister Mustafa Varank több Prezes Zarządu Pan Rifat Hisarcıklıoğlu i Turcja Automobile Enterprise Group i wyrazić naszą wdzięczność za zaufanie w Bursie.” powiedział.

„NIE DAJEMY SZANS NA INWESTYCJE I SERWIS.”

Wskazując, że w obecnym planowaniu Bursy, przemysł i obszary magazynowe mają 11 na tysiąc udziałów w całkowitej powierzchni 8 tysięcy kilometrów kwadratowych, prezydent Burkay stwierdził, że przemysł przyczynił się 45% do gospodarki miasta. İbrahim Burkay, wskazując, że lokalny samochód ożywa w dorzeczu Marmara, jest ważną szansą dla planowania przestrzennego regionu, „Nigdy nie możemy pozwolić na projekty, których potrzebujemy, z wrogim podejściem do inwestycji i usług, które prowadzą do wzrostu naszego miasta i naszego kraju. Jako świat biznesu Bursa będziemy nadal wnosić wkład w projekty, które będą kształtować nie tylko teraźniejszość, ale także kolejne 20 lat, 50 lat, a nawet 100 lat. Mam nadzieję, że przeniesiemy nasze stypendium i nasz kraj do znacznie lepszej przyszłości wraz z potęgą wspólnego umysłu. ”

WEZWANIE DO WSPARCIA PREZYDENTA BURKAYA DO BURSASPORA

Przewodniczący BTSO İbrahim Burkay powiedział, że chce przenieść Bursaspor do Super League, na jaki zasługuje, dzięki kampanii „Büyük Büyük Bursaspor Again” rozpoczętej jako przedstawiciele biznesu. W tym kontekście Burkay stwierdził, że świat biznesu wniesie wkład w kampanię przy wsparciu 100 tysięcy formularzy: „Zapraszam do wspierania tej ważnej kampanii” - powiedział.

DODATKOWE ZATRUDNIENIE DLA 20 TYSIĄCÓW LUDZI

Több Członek Rady Nadzorczej, Przewodniczący Commodity Exchange Özer Matlin Bursa, Turcja powiedział projekt samochód krajowy Bursa i Turcja zapewni ogromne korzyści dla gospodarki. Matlin powiedział, że uważają za jedną z najważniejszych marek w skali światowej projekt w Turcji, producenci krajowi uczyni około 20 tysięcy osób zatrudnionych i podkreślił, że gospodarka kraju przyczyni się 50 miliardów euro. Stwierdzając, że globalizacja i rozwój technologiczny wpływają na każdą dziedzinę życia, Matlı stwierdził, że zmiany te dotyczą również rynków rolnych. W tym kontekście, ustanowiony w 2018 roku, Matlin zwraca uwagę na znaczenie Turcji Produkty specjalistyczne Exchange „turecki sektor rolny w kategoriach niemal Chrystusa akceptowane największym celem tego systemu, producenci rolni zdrowy transakcja konsument na targach i realistycznej cenie create wykonane skuteczną platformę międzynarodowej.” Powiedział.

AGENDA POKOI I WYMIANY

Na spotkaniu Joint Mind Meeting podpisano protokół między Bursa Commodity Exchange a Iznik Izbą Przemysłowo-Handlową w sprawie wykorzystania właściwości „Commodity Exchange” w Izniku. Matlı powiedział, że wierzą, że kobiety i młodzi przedsiębiorcy powinni otrzymywać wsparcie zarówno w życiu biznesowym, jak i społecznym: „Chcemy wnieść większy wkład w profil przedsiębiorcy naszego miasta i kraju dzięki obszarom, które przeznaczamy na użytek”.

„LOKALNY SAMOCHÓD BĘDZIE DODAWAĆ WARTOŚĆ DO NASZEGO OBSZARU”

Prezes OSP w Izniku Mahmut Dede stwierdził, że dystrykt Iznik znacząco przyczynił się do rozwoju gospodarki Bursy w różnych sektorach. Pod tym względem rok 2 ma dla nas ogromne znaczenie. Wierzę również, że krajowa fabryka samochodów, która powstanie w Gemliku, która jest ściśle związana z naszą dzielnicą, doda innej wartości naszemu regionowi i miastu. ”

„CZUJEMY BARDZO SZCZĘŚCIE W GEMLIKU”

Przemawiając na spotkaniu, prezes Izby Przemysłowo-Handlowej Gemlik, Paşa Ağdemir powiedział: „W Gemliku mamy wielkie szczęście. producenci krajowi i projekty takie jak pociąg dużych prędkości, który odzwierciedla wizję Turcji wraca do życia w naszej dzielnicy. Chciałbym podziękować naszemu prezesowi zarządu BTSO Panowi İbrahimowi Burkayowi, prezesowi Bursa Commodity Exchange Özer Matlı, prezesowi TOBB Panu Rifatowi Hisarcıklıoğlu oraz naszemu prezesowi, który włożył wiele wysiłku w dostarczenie tego projektu do naszej dzielnicy. ”

Prezes OSP w Iznik, Mahmut Dede, wręczył także tablicę prezesowi BTS Burkay i prezesowi giełdy towarowej Bursa Özer Matlı za wsparcie dla kobiet-przedsiębiorców i OSP z Iznika. Spotkanie zostało uzupełnione żądaniami, sugestiami i opiniami okręgowych izb i wymian.


Wyszukiwanie aktualności kolejowych

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar