Centrum narciarskie Ilgaz 2- Yurduntepe otwarte do użytku

Ośrodek narciarski Ilgaz Dormitorium został otwarty do użytku
Ośrodek narciarski Ilgaz Dormitorium został otwarty do użytku

Ośrodek narciarski Ilgaz 2-Yurduntepe, który ma najdłuższy pas startowy w zachodnim regionie Morza Czarnego, został otwarty z udziałem ministra spraw wewnętrznych Süleymana Soylu, wiceministra kultury i turystyki Nadira Aplarslana oraz gubernatora Kastamonu Yaşara Karadeniza i Zehry Karadeniz.

Oprócz programu otwierającego, Çankırı gubernator Hamdi Bilge Aktaş, gubernator Zonguldak Erdoğan Bektaş, zastępca Kastamonu Metin Çelik, były członek parlamentu Mehmet Yıldırım i Murat Demir, dowódca garnizonu, pułkownik Gamze Aydoğdu, burmistrz op. Rahmi Galip Vidinlioğlu, prezes sądu administracyjnego Berkan Ayturan, prezes izby adwokackiej Özgür Demir, zastępca gubernatora Ünal Kılıçarslan, Vedat Yılmaz, zastępca gubernatora Mustafa Taş i İbrahim Çenet, gubernatorzy dystryktu, naczelnik policji prowincji Necati Denizci, dowódca żandarmerii prowincyjnej żandarmeria pułkownik Mücahit Avkıran, sekretarze generalni prowincji, kierownictwo partii politycznej Tahir Zafer Karahasan, menedżerowie instytucji i organizacji publicznych, organizacji pozarządowych i wielu osób.

Ceremonia, która rozpoczęła się od postawy szacunku i czytania hymnu narodowego, kontynuowana była przemówieniami protokołu.

Minister spraw wewnętrznych Süleyman Soylu w swoim wystąpieniu; „Z tą piękną okazją połączyliśmy się ze szczęściem, jakim jest dostarczenie kolejnej dobrej usługi dla Kastamonu. Spotkaliśmy się z wami, aby pochwalić was wszystkich z szacunkiem i miłością. Życzę, aby otwarcie ośrodka narciarskiego Ilgaz 2 Yurduntepe było pomyślne i pomyślne dla naszego Kastamonu, naszego życia sportowego, życia turystycznego i naszych pięknych rodaków. Chciałbym jeszcze raz podziękować za wkład w realizację tego obiektu, który boryka się z szeregiem problemów prawnych, które powinny zostać zakończone od dłuższego czasu. ,

Gubernator Yasar Karadeniz w swoim przemówieniu; Anım Drogi Ministrze Drodzy Gubernatorzy, Drogi Zastępco, Drogi Wiceministrze, szanowani Burmistrzowie, cenny protokół, drodzy goście, drodzy koledzy, cenni członkowie naszej prasy. mile widziane. Nasze miasto ma znaczny potencjał w turystyce, podobnie jak w wielu innych sektorach. Aby aktywować ten potencjał, poczyniono znaczne postępy w inwestycjach w różne rodzaje turystyki, wiele z nich oddano do użytku, a niektóre procesy przetargowe i budowlane są w toku. Rozwój infrastruktury transportowej Fakt, że w 2013 r. Była ona Stolicą Kultury Tureckiego Świata, oraz kontynuacja kolejnych etapów warsztatów turystycznych odbywających się w 2 r. Przyspieszyły przyspieszenie turystyki w naszym mieście. Przyspieszono wysiłki na rzecz rozwoju lokalnego sektora produktów i pamiątek, który jest ważną częścią turystyki. Ilość produktów z oznaczeniem geograficznym 2018 w 2017 roku do 2017 na dzień dzisiejszy „usuniętego Ankara z Turcji, którzy osiedlili się w 2. rzędu. Zastosowanie 12 produktów czeka również w Ministerstwie. Zaczęto pobierać wyniki badań. Łączna liczba noclegów wzrosła z 5 tys. W 18 r. Do 2017 tys. W 451 r., Zwiększając się o 2018% w 523 r. Do 2019 tys. Centrum narciarskie Ilgaz 46 Yurdun Tepe jest ważnym obiektem zbudowanym w tym celu. Budowa obiektu, która została zakończona w 763 r. Ze względu na spory prawne, została ukończona pod koniec 2 r., Osiągając konsensus w 2015 r. Ośrodek narciarski Yurdun Tepe, który dzisiaj otworzymy, został sfinansowany przy wsparciu organizacji TOTO, Ministerstwa ds. Młodzieży i Sportu oraz Ministerstwa Kultury i Turystyki oraz zasobów Specjalnej Administracji. Szanowny Panie Ministrze, chciałbym wyrazić wdzięczność waszym gościom i wszystkim naszym gościom za udział w otwarciu ważnego obiektu dla Ilgaz. Chciałbym podziękować wszystkim kolegom, a zwłaszcza personelowi Specjalnej Administracji Prowincjalnej, za wsparcie budowy Ministerstwa i instytucji oraz życzyć mojego szacunku i miłości wszystkim, którzy życzą ośrodkowi narciarskiemu Ilgaz 2017 Yurdun Tepe pomyślności i pomyślności dla naszego miasta i naszego kraju ”.

Po przemówieniach ministrowie spraw wewnętrznych Süleyman Soylu, gubernator Yasar Karadeniz i rozcinanie wstęgi z udziałem protokołu odbyło się przez prowincjonalną Dyrekcję ds. Młodzieżowego i Sportowego pokazu narciarskiego sportowców.

Wyszukiwanie aktualności kolejowych

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar