Studenci niedowidzący mieli niezapomniany dzień w Kartepe

uczniowie z dysfunkcją wzroku lubili brzuch
uczniowie z dysfunkcją wzroku lubili brzuch

Kocaeli Metropolitan Municipality Departament Zdrowia i Opieki Społecznej Wydział ds. Osób Niepełnosprawnych i Osób Starszych zrealizował znaczącą działalność dla dzieci niedowidzących. W tym kontekście uczniowie, nauczyciele i rodziny ze specjalnej klasy uczniów z wadami wzroku w szkole podstawowej Darıca Barış mieli niezapomniany dzień w Kartepe. Po raz pierwszy w życiu dzieci Kartepe miały przyjemny dzień grając w śnieżki.

OPIS GŁOSU


Dla dzieci niedowidzących Müge Deniz, pracownik Wydziału Usług dla Osób Niepełnosprawnych, sporządził opis głosowy. Charakterystykę obszaru, w którym się znajdowali, wyjaśniono dzieciom techniką opisu głosowego. Po opisaniu zawartości i kształtów obiektów, takich jak drzewa, śnieg, niebo i niebo wokół nich, grał z dziećmi w śnieżki. Ciekawi studenci wzięli śnieżki w ręce i wyrzucili je losowo w powietrze.

Dotknąłem ziemi po raz pierwszy

Dila Nariye İnal; „Mam 10 lat. Idę na lekcję Darica's Eyesight. Przyjechałem do Kartepe po raz pierwszy w życiu. Kiedy dotknąłem ziemi, wyglądało to tak, jakbyś pił wodę, ale woda była lodowata. Ślizganie się po śniegu przypomina jazdę pociągiem dużych prędkości. ”

9 NASZE WIZUALNE WYŁĄCZONE

Stwierdzając, że uczniowie byli kształceni na różne tematy w ramach projektu odpowiedzialności społecznej, dyrektor Metin Demirci powiedział: „W naszej szkole mamy klasę niedowidzącą. W tej klasie jest 9 uczniów. Uczniowie ci starają się podjąć wszelkie niezbędne środki w swoim życiu dydaktycznym i ułatwić im życie. Przyjechaliśmy do Kartepe z naszymi uczniami z tą działalnością, którą przeprowadziliśmy z Kocaeli Metropolitan Municipality. Chcielibyśmy podziękować gminie Metropolitan za zapewnienie takiej możliwości naszym studentom. ”Wyszukiwanie aktualności kolejowych

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar