Yedikuyular Ski Center Przygotowanie do sezonu

Ośrodek narciarski yedikuyular przygotowuje się do sezonu
Ośrodek narciarski yedikuyular przygotowuje się do sezonu

Burmistrz Güngör stwierdził, że przygotowania do sezonu trwają w ośrodku narciarskim Yedikuyular i dodał: yerine Budujemy nowe domy sprzedaży, które zapewnią naszym gościom bardziej przyzwoitą obsługę zamiast nieregularnych struktur jedzenia i picia w regionie. Nowe obiekty będą również promować i sprzedawać lokalne produkty naszego miasta. Powodzenia. ”

Kahramanmaraş, metropolita burmistrz Hayrettin Güngör, ośrodek narciarski Yedikuyular TRT Çukurova Radio wypowiedział się na temat transmisji na żywo. Güngör, stwierdzając, że obiekt ma ogromne znaczenie dla regionu, powiedział: „Nasz obiekt znajduje się około 15 kilometrów od centrum miasta. Nasi rodacy i goście spoza miasta docierają do naszego ośrodka narciarskiego w odległości 10 od centrum. W ubiegłym roku gościliśmy tysiące gości 800 w naszym obiekcie. Chcemy jeszcze bardziej zwiększyć tę liczbę. ”

Intensywne zainteresowanie

Burmistrz Güngör powiedział: „Ośrodek narciarski Yedikuyular został zaprojektowany na powierzchni 1,5 milionów metrów kwadratowych. Dodatkowe pasy startowe i urządzenia są również uwzględnione w projekcie. Pracujemy nad tym. Nasi goście z sąsiednich miast, takich jak Gaziantep, Adiyaman, Sanliurfa, Hatay, Adana, Osmaniye i Mersin wykazują duże zainteresowanie naszym ośrodkiem narciarskim. Rozpoczęliśmy ważne przygotowania do nowego sezonu, aby zaspokoić to zainteresowanie. ”

Zaproszenie do ośrodka narciarskiego

Mayr Hayrettin Gungor, który stwierdził, że obszar, w którym obiekty do jedzenia i picia, które powodują zanieczyszczenie obrazu, będzie piękniejszy, powiedział: „Nasza praca szybko trwa w obszarze, w którym w regionie występują nieregularne struktury jedzenia i picia. Budujemy nowe struktury, w których goście w regionie zaspokajają ich potrzeby w przyzwoitym otoczeniu, a lokalne produkty naszego miasta będą sprzedawane. Nasze zespoły pracują szybko. Mam nadzieję, że nasza praca będzie w służbie w nowym sezonie. Chciałbym zaprosić rodaków i sąsiednie miasta do naszego ośrodka narciarskiego Yedikuyular w nowym sezonie ”.

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, jak przetwarzane są dane komentarza.