Odliczanie do nowych tras rowerowych i pieszych w Sakaryi

odliczanie nowych ścieżek rowerowych i pieszych w Sakaryi
odliczanie nowych ścieżek rowerowych i pieszych w Sakaryi

Gmina Metropolitan przygotowuje się do wdrożenia nowego badania, które zwiększy wykorzystanie rowerów w mieście. Nowe trasy piesze i rowerowe zbudowane między Summer Junction a Sunflower Bicycle Valley będą dostępne dla fanów sportu po zakończeniu prac asfaltowych.

1 to nowe trasy spacerowe i rowerowe, które dotrą do jeziora Sapanca z Sunflower Bicycle Valley, aby promować korzystanie z rowerów w mieście i zwiększyć kulturę rowerową. zbliżał się do końca. Oprócz systemów oświetleniowych rozpoczął prace asfaltowe między Summer Junction a Sunflower Bicycle Valley po trasach rowerowych i spacerowych. Prace asfaltowe zostaną zakończone, linie zostaną narysowane i oddane do użytku w krótkim czasie.

Ścieżki rowerowe i spacerowe

Departament Ochrony Środowiska i Kontroli wydał następujące oświadczenia: „Miasto przyjazne rowerom: Kontynuujemy nasze działania zgodnie z celami Sakaryi i wprowadzamy nowe ścieżki rowerowe do naszego miasta. 1 to nowa ścieżka rowerowa i piesza, która dojdzie od Słonecznej Doliny Rowerowej do brzegów jeziora Sapanca. Zbliżaliśmy się do końca między Summer Interchange a Sunflower Bicycle Valley. Nasze zespoły asfaltowe rozpoczęły pracę w regionie. Po ukończeniu asfaltu w krótkim czasie narysujemy linie drogowe i przygotujemy je do użycia. Niech będzie dobre dla naszego miasta. ”

Aktualny harmonogram przetargów kolejowych

Za 19

Ogłoszenie o przetargu: Zakup zacisku sprężynowego

Wrzesień 19 @ 10: 00 - 11: 00
Organizatorzy: TCDD
444 8 233
jak 20

Ogłoszenie o zamówieniu: Budowa autostrady podziemnej Diyarbakır-Kurtalan

Wrzesień 20 @ 09: 30 - 10: 30
Organizatorzy: TCDD
444 8 233
jak 20

Ogłoszenie o zamówieniu: Renowacja górskich dróg Alsancak-Halkapınar Müselles

Wrzesień 20 @ 10: 00 - 11: 00
Organizatorzy: TCDD
444 8 233
Sal 24

Ogłoszenie o przetargu: zostanie zakupiona pozioma linia życia (TUDEMSAS)

Wrzesień 24 @ 14: 00 - 15: 00
Organizatorzy: TÜDEMSAŞ
+ 90 346 2251818
car 25

Ogłoszenie przetargu: Prace elektromechaniczne w windach

Wrzesień 25 @ 10: 00 - 11: 00
Organizatorzy: TCDD
444 8 233

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, jak przetwarzane są dane komentarza.