Roszczenie o odszkodowanie na Moście Bosfor po trzęsieniu ziemi w Stambule

Roszczenie o uszkodzenie mostka gardłowego po trzęsieniu ziemi w Stambule
Roszczenie o uszkodzenie mostka gardłowego po trzęsieniu ziemi w Stambule

IMMoglu Ekrem Imamoglu, trzęsienie ziemi z Silivri po minięciu wielkości 5.8 AKOM'a. Imamoglu, który chce ominąć mieszkańców Stambułu i okolicznych miast, powiedział, że trzęsienie ziemi było ostrzeżeniem. Emamoğlu podkreślił, że trzęsienie ziemi jest kwestią krajową, którą należy zmobilizować, i powiedział: „W Stambule zidentyfikowaliśmy nowy obszar gromadzenia trzęsień ziemi nad 800 w ostatnim miesiącu 1. Są gotowe, nie ma. Wykonamy ich prace przygotowawcze. Większość z nich znajduje się w centralnych dzielnicach Stambułu. Te odkrycia, najmniejsze metry kwadratowe 500 w centrum Stambułu, faktycznie wyeliminują duży brak ”. Imamoglu powiedział, że obrazy krążące wokół Mostu Bosforskiego w mediach społecznościowych nie odzwierciedlają prawdy, więc przekażmy wiele informacji na temat Mostu Bosfor. Przeprowadzono wywiady z autostradami. Było molo. Zdjęcie tego pomostu sprawia, że ​​wygląda na to, że coś jest nie tak. Nie ma problemu Rusztowanie jest również usuwane. Jeśli wystąpi problem, poinformujemy o tym naszych obywateli ”.

Ekrem İmamoğlu, burmistrz Stołecznego Miasta Stambułu (IMM), wziął oddech w Centrum Koordynacji Katastrof (AKOM) po trzęsieniu ziemi o wielkości 5.8 w Silivri, które wywołało strach w Stambule i okolicznych miastach. Imamoglu dzieli się pierwszymi informacjami, które otrzymał z prasą, 2 wypowiedział się inaczej. Imamoglu powiedział w swoim pierwszym oświadczeniu:

„DZIĘKUJEMY, ŻE NIE MOŻEMY ZGUBIĆ”

Siliv Doświadczyliśmy trzęsienia ziemi o wielkości 13.59, pełnej godziny 5.8 u wybrzeży Silivri u wybrzeży Morza Marmara. Życzę wszystkim moim rodakom ze Stambułu, aby przeszli. Jesteśmy w IMM Disaster Coordination Center (AKOM). Dzięki Bogu nie mamy żadnych ofiar. Nie zgłoszono nam żadnych poważnych obrażeń. Dostrzegliśmy budynki. Minarety Avcılar i Sarıyer 2 w górnych częściach składowania rozbiórek budynków na zewnątrz składowania były bezpodstawne. To są wiadomości, które sprawiają, że jesteśmy szczęśliwi. Trzęsienie ziemi jest rzeczywistością Stambułu i przyrody. Wszyscy wiemy, że trzęsienie ziemi nie zabija ludzi w pojedynkę, ale zaniedbuje zabójstwa. Problemy w budynkach, które nie są przygotowane na trzęsienia ziemi, powodują śmierć. Boże zabraniaj. Mam nadzieję, że wspólnie zainterweniujemy w Stambule. ”

„POPRAWIMY ŚWIADOMOŚĆ NA TEMAT KLASYFIKACJI”

„Uważamy, że wszyscy jesteśmy czujni w związku z trzęsieniem ziemi w roku 20, ale niestety liczba ryzykownych budynków w Stambule przeszkadza nam wszystkim. To jedno z obszarów, które rozpoczęliśmy, gdy tylko objęliśmy urząd. Stwierdziłem, że mobilizacja jest kwestią narodowości, że musimy usiąść i porozmawiać o tym procesie razem oraz że musimy to zrobić bez żadnego kompromisu z najwyższymi szczeblami naszej gminy i państwa. Jesteśmy dzisiaj w tym samym punkcie. Oczywiście zrobimy to przygotowanie. Rozwijamy świadomość katastrof. Mamy poważne szkolenie. Wkrótce zakończymy aplikację, aby przygotować punkt gotowości na wypadek katastrofy w Stambule. W Stambule wykryliśmy nowy obszar gromadzenia trzęsień ziemi nad 800 w ciągu ostatnich miesięcy 1. Są gotowe, nie ma. Wykonamy ich prace przygotowawcze. Większość z nich znajduje się w centralnych dzielnicach Stambułu, dopóki nie dotrą do Fatih, Beyoğlu, Şişli, Beşiktaş, Kadıköy i Üsküdar. ”

IZ OTRZYMALIŁEM POWAŻNE OSTRZEŻENIE ”

„Dzisiaj otrzymaliśmy poważne ostrzeżenie. Jesteśmy odpowiedzialni za ocenę tego ostrzeżenia przez naród. Nikt nie ma wątpliwości, że my, jako IMM, wypełnimy naszą misję z najwyższą determinacją. Obecnie czuwamy ze wszystkimi naszymi przyjaciółmi w AKOM. Jednocześnie, niezależnie od tego, czy jest to IGDAS, ISKI, czy inne podmioty stowarzyszone, jesteśmy gotowi całkowicie interweniować w ten proces. Spotkamy się z moimi przyjaciółmi na temat wydarzeń i ekspertów na temat trzęsienia ziemi. Potem spotkam się z tobą i poinformuję ”.

KK NIE PRZYJMUJEMY SIĘ ZADOWOLAĆ POZIOMU ​​W ZWALCZANIU ZIEMI

İmamoğlu udostępnił również następujące informacje w swoim drugim oświadczeniu w AKOM:
Imiz Nasza pogoń trwa. Wreszcie, nie mamy żadnych zadowalających ofiar. Niektóre uwagi dotyczące budynków są bezzasadne, a niektóre z naszych zespołów pracują w terenie. W terenie działają również zespoły İSKİ i İGDAŞ. Zespół SCADA nadal podąża za boiskiem. Podejmujemy środki ostrożności, odcinając gaz w ryzykownych budynkach. Poinformujemy opinię publiczną o otrzymanych jasnych ustaleniach. To dla nas ważne ostrzeżenie. Stambuł, 17 sierpień Po trzęsieniu ziemi 1999 wyrażono determinację do walki z trzęsieniem ziemi, ale niestety nie osiągnęliśmy zadowalającego poziomu w pobliżu roku 20. Trzęsienie ziemi jest problemem narodowym naszego miasta i naszego kraju. Dlatego wszyscy powinni zebrać się, aby opracować pomysły, rozwiązać problem, podjąć kroki w tej sprawie. Gminy, rząd centralny, każdy musi wziąć na siebie odpowiedzialność. To obszar, w którym byliśmy dawno temu. Natychmiast powiedzieliśmy, że powinniśmy usiąść i porozmawiać ze stołem

„POTRZEBUJEMY EDUKACJI”

Deprem Zdajemy sobie sprawę z tego, że musimy bardzo szybko przywieźć nowo zebrane obszary gromadzenia trzęsień ziemi do Stambułu. Najmniejsze metry kwadratowe 500, nasze ustalenia w centrum Stambułu faktycznie wyeliminują duży brak. Ponadto istnieje potrzeba całkowitej zmiany mentalności w zakresie naprawdę wzmacniających struktur i rewitalizacji miast. Mamy na to przygotowania. Ponownie w przypadku katastrofy potrzebujemy szkolenia, które zapewni, że będziemy przygotowani na najwyższym poziomie. Nasze przygotowania w tej sprawie są jasne. We współpracy ze szkołami i wszystkimi instytucjami publicznymi będziemy starać się podnosić świadomość całego społeczeństwa. Udostępnimy aplikację mieszkańcom Stambułu w imieniu Stambułu gotowego na trzęsienia ziemi. I to jest gotowe. Bez marnowania czasu i bez tracenia sekund oczywiste jest, że musimy opracować rozwiązanie, biorąc pod uwagę trzęsienie ziemi. ”

„IMM TAJLANDIA UZ

Iz Jesteśmy teraz w AKOM. W szczególności spotkałem się ze wszystkimi burmistrzami dzielnic po stronie wybrzeża po stronie europejskiej. Tutaj kontynuujemy nasze ustalenia. Spotykamy się również z naszym gubernatorem. Zapewniamy, że proces ten działa w najbardziej zdrowy sposób dzięki przepływowi informacji zarówno od AFAD, jak i od nas. IMM w pogotowiu. Będziemy tam, aby zaspokoić potrzeby naszych obywateli, wysyłając mobilne bufety w miejscach, gdzie gromadzą się ludzie. Eksperci pracują nad tym zagadnieniem. Wiemy, że w Kandilli jest badanie. Będziemy informować społeczeństwo pod każdym względem. Nasi eksperci od trzęsień ziemi nadal pracują nad tym tematem. ”

„Trzęsienie ziemi jest losem Stambułu i natury”

Im Ponieważ istnieje wiele informacji na temat Mostu Bosfor, zacytujmy. Przeprowadzono wywiady z autostradami. Było molo. Zdjęcie tego molo sprawia, że ​​wygląda na to, że jest tam problem. Nie ma problemu Rusztowanie jest również usuwane. Jeśli wystąpi problem, poinformujemy o tym naszych obywateli. Ominąć to Jak powiedziałem, podejmiemy najbardziej podstawowe kroki w celu rozwiązania trzęsienia ziemi w Stambule. Wielkie trzęsienie ziemi to los Stambułu i przyrody. Mam nadzieję, że możemy rozwiązać problemy Stambułu, nie doświadczając go. Pozwól nam wszystkim przejść ”.

Aktualny harmonogram przetargów kolejowych

jak 18

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, jak przetwarzane są dane komentarza.