Transport publiczny po wakacjach w Antalyi

antalya masowy transport wakacyjny po wakacjach
antalya masowy transport wakacyjny po wakacjach

Po ocenie dokonanej przez centrum koordynacyjne transportu miejskiego w Antalyi dokonano korekty cen w opłatach za transport publiczny. Nowa taryfa będzie obowiązywać od 15.08.2019.

Transport Coordination Centre (UKOME) 2 od lat obsługujący tę samą taryfę transakcje transportu publicznego, wzrost cen paliw, amortyzacja, ubezpieczenie, konserwacja, naprawa i koszty operacyjne w oparciu o wzrost decyzji podjęły decyzję o regulacji cen. Zgodnie z nowym porozumieniem będzie obowiązywać od daty pełnego biletu 15.08.2019 3 lira 20 grosz, zniżka 2 lira 70 grosz, student 1 lira 80 grosz. Transfer będzie bezpłatny.

OSTATNIM ROZPORZĄDZENIEM ZOSTAŁO ODBYTE LATA 2

Przypominając, że zmiana taryfy cenowej w transporcie publicznym została ostatnio dokonana w 03.05.2017, Transport A.Ş. Deniz Filiz, prezes zarządu, stwierdził, że wzrost cen paliw, a zwłaszcza wzrost cen paliw, miał negatywny wpływ na przedsiębiorców transportowych.

Rozważono żądania rzemieślników

Filiz powiedział w swoim oświadczeniu: üzere Jak wszyscy wiemy, ze względu na negatywne warunki ekonomiczne, w jakich znajduje się nasz kraj, koszty operacyjne wszystkich handlowców związanych z Izbą Busmen świadczących usługi transportu publicznego w naszym mieście oraz firmy świadczącej usługi transportu publicznego rosną z każdym dniem. Ostatnia zmiana cen w transporcie publicznym miała miejsce w 03.05.2017. Od tego czasu ceny paliw wzrosły średnio o procent 40, a jednocześnie koszty amortyzacji, ubezpieczenia, konserwacji i naprawy oraz operacyjne wzrosły w tym samym tempie. Z tego powodu wymagania Izby Busmenów i handlowców przewoźników były wysokie. Nasz kupiec stwierdził, że cierpi z powodu tej polityki cenowej, miał trudności z przyniesieniem chleba do swojego domu, a nawet musiał sprzedać nieruchomości pozostawione po rodzicach. Opłaty za transport publiczny nie wzrosły od roku w tramwaju i dwóch lat w autobusach, a ze względu na wyżej wymienione warunki zaczęliśmy stosować taryfy od opłat za transport publiczny. ”

Ceny paliw i wzrost kosztów operacyjnych oraz intensywne wymagania ze strony przewoźników są również brane pod uwagę, gdy zmiana taryfy w transporcie publicznym stała się nieunikniona, podkreślając, że pierwszym priorytetem interesu publicznego jest regulacja ceny. Filiz powiedział: mężczyźni Interesy naszych ludzi są naszym najwyższym priorytetem. Biorąc to pod uwagę, pracowaliśmy z należytą starannością i równoważyliśmy ekonomię naszego ludu oraz stan transportu publicznego przy ustalaniu nowej taryfy. W związku z tym próbowano utrzymać stopę wzrostu na poziomie 24

60 MINUTE TRANSFER BEZPŁATNY

Zgodnie z nowym rozporządzeniem będzie obowiązywać od daty pełnego biletu 15.08.2019 3 lira 20 grosz, zniżka 2 lira 70 grosz, student 1 lira 80 grosz, karta kredytowa 3 lira 20 grosz, użyj biletów konnych 3 lira 50 grosz. Poprzednio 1 TL będzie obciążony opłatą za przeniesienie, a nowa taryfa transferu będzie bezpłatna przez 60 minut. Po usunięciu opłaty za transfer zapewniono zniżkę na ceny biletów obywateli dokonujących transferu. W obecnej aplikacji 2,60 TL + 1,00 TL wraz z pełnym transferem biletów zapłacą łącznie 3,60 TL, a teraz nowa umowa zapłaci tylko 3,20 TL. Wraz z rewizją linii transfery wzrosną. W ten sposób transport publiczny ma stać się opcją transportu, którą obywatele wolą bardziej.

GWARANCJA ZACZYNA SIĘ NA LINII GWARANCJI-YEŞİLTEPE

Transport Inc. Przewodniczący zarządu Deniz Filiz wraz z Antalya Metropolitan Municipality, Transportation Inc. ogłosili, że chcą w pewnym stopniu zmniejszyć ruch w Antalyi dzięki aplikacjom mającym na celu większe wykorzystanie transportu publicznego w Antalyi. Filiz powiedział: „Nasza linia systemu kolei 3.Etap zacznie obsługiwać między przystankiem Varsak a przystankiem Yeşiltepe podczas festiwalu Eid al-Adha w celu zrealizowania wygodniejszego transportu publicznego przez gminę miejską Antalya. Dla pasażerów, którzy przebędą między przystankiem Yeşiltepe a 1.Etap, organizowane są bezpłatne usługi transportowe. W ten sposób transport z przystanku Varsak na lotnisko Expo i przystanki Fatih będą objęte jedną opłatą. Istniejący 35 km Antalyi (w tym Nostalgiczna linia tramwajowa) linia systemowa 11.5 km. więcej, nasza długość linii systemu kolejowego osiągnęła 46,5 km. Podczas Eid al-Adha wszystkie pojazdy transportu publicznego obsługiwane przez naszą gminę Metropolitan będą bezpłatne. Z tej okazji chcemy, aby festiwal przyniósł zdrowie, pokój i szczęście naszemu krajowi, naszemu miastu i wszystkim naszym obywatelom ”.

Aktualny harmonogram przetargów kolejowych

Za 19

Ogłoszenie o przetargu: Zakup zacisku sprężynowego

Wrzesień 19 @ 10: 00 - 11: 00
Organizatorzy: TCDD
444 8 233
jak 20

Ogłoszenie o zamówieniu: Budowa autostrady podziemnej Diyarbakır-Kurtalan

Wrzesień 20 @ 09: 30 - 10: 30
Organizatorzy: TCDD
444 8 233
jak 20

Ogłoszenie o zamówieniu: Renowacja górskich dróg Alsancak-Halkapınar Müselles

Wrzesień 20 @ 10: 00 - 11: 00
Organizatorzy: TCDD
444 8 233
Sal 24

Ogłoszenie o przetargu: zostanie zakupiona pozioma linia życia (TUDEMSAS)

Wrzesień 24 @ 14: 00 - 15: 00
Organizatorzy: TÜDEMSAŞ
+ 90 346 2251818
car 25

Ogłoszenie przetargu: Prace elektromechaniczne w windach

Wrzesień 25 @ 10: 00 - 11: 00
Organizatorzy: TCDD
444 8 233

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, jak przetwarzane są dane komentarza.