Gubernator Coşkun Düziçi zbadał prace archeologiczne i prace projektowe kolejki linowej Düziçi

gubernator wykopalisk archeologicznych coskun duzicinde studiował prace nad projektem
gubernator wykopalisk archeologicznych coskun duzicinde studiował prace nad projektem

Osmaniye Governor Ömer Faruk Coşkun Ömer Faruk Coşkun odwiedził dzielnicę Düziçi. Gubernator Düziçi Happy Receive i burmistrz Düziçi Ökkeş Namlı przywitali wizytę gubernatora Garatona dowódcy Topçu pułkownika Emin Yılmaza Sancaktara, dowódcy żandarmerii prowincjonalnej żandarmerii pułkownika Tamera Bilacana, dyrektora policji prowincji Nurettina Gökdumana, przewodniczącego Zgromadzenia Prowincjalnego Mehmeta Altuna, członków rady prowincji również wziął udział.


Gubernator Coskun w pierwszej części swojej wizyty znalazł wykopaliska mozaikowe na stanowisku archeologicznym. Archeolog Utku Arınç, informacje przekazane gubernatorowi Coskunowi; Muzeum Osmaniye pod kierownictwem Dyrekcji ds. Badań, gmina Düziçi została przeprowadzona w ramach sponsoringu, w wyniku tych badań osiągnęły ważne materiały, aby rzucić światło na historię regionu, powiedział. O metrach kwadratowych 1600 metrów kwadratowych 1895, w których znaleziono mozaiki z 400 przed XNUMX, na metrach kwadratowych XNUMX znajdowały się wysoko wykwalifikowane dekoracje mozaikowe Utku Arınç; powiedział, że został umeblowany i stworzył wiele kolorowych motywów, takich jak anatolijskie Parsu, pies, byk, gazela, kuropatwa, garnki do picia, liście winorośli, kiście winogron. Arinc oświadczył, że szczyt omawianego obszaru ma być zamknięty dachem ochronnym, a szklane panele zostaną umieszczone na mozaikach.

Gubernator Ömer Faruk Coşkun kontynuował swoją wizytę w dzielnicy Düziçi i kontynuował studia nad projektem kolejki linowej i otrzymał informacje od burmistrza Ökkeş Namlı. Prezydent Namlı, projekt z kolejką linową na 2 tysiąc metrów 250 na szczycie Düldül Düldül Mountain, kolejka linowa będzie miała długość 5 tysięcy 466 metrów, wyrażając, że zaplecze socjalne odbędzie się na szczycie góry, odległość między dwoma liniami kolejki linowej jest najdłuższa w Europie i na świecie linia powiedziała. Pod koniec przemówienia prezydent Namlı powiedział, że projekt ma zostać ukończony do końca marca w 2019.

Gubernator Coşkun powiedział w swoim oświadczeniu: iz Prace wykopaliskowe prowadzone na obszarze, na którym mozaiki są bardzo ważne z punktu widzenia projektu kolei linowej i dziedzictwa kulturowego naszej gminy, są bardzo ważne dla naszej dzielnicy Düziçi i naszego miasta. Nasza gmina stanowi poważny wkład w obszar wykopalisk, w którym znajdują się mozaiki. Chciałbym podziękować naszemu burmistrzowi. Wierzę, że te obiekty będą bardzo ważnym wkładem w rozwój zarówno dzielnicy Düziçi, jak i turystyki w naszej prowincji.

Gubernator Coşkun opuścił Düziçi po swoich badaniach, badając linię Zipline 175 zbudowaną przez gminę Düziçi dla Karasu Falls.


sohbet

Bądź pierwszy i skomentuj

Yorumlar

Powiązane artykuły i reklamy